JYSK از Kӧrber برای Megaproject زنجیره تأمین در مجارستان استفاده می کند

عمق و دید Kӧrber پیچیدگی زنجیره تامین را به یک تمایز استراتژیک برای JYSK تبدیل می کند

هامبورگ، آلمان، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Kӧrber ، رهبر جهانی فناوری زنجیره تامین از نرم افزار تا اتوماسیون کنترل مواد ، انتخاب خود را توسط خرده فروش بین المللی مبلمان خانگی اسکاندیناوی JYSK اعلام کرد. JYSK از طریق یک مرکز توزیع جدید و کاملاً خودکار که با راهکارهای منحصر به فرد و تخصصی Kӧrber فعال شده است ، در جنوب شرقی اروپا رشد و بهینه سازی خواهد کرد.

محصولات بیشتر ، کانالهای توزیع و افزایش انتظارات مصرف کننده ، زنجیره های تأمین را پیچیده تر می کند. این امر به ویژه برای بازار اروپا صادق است ، که باید خود را با رشد سریع تجارت الکترونیکی در سیستم های تدارکاتی که قبلاً تنگ شده اند ، سازگار کند. مشاغل برای غلبه بر این مشکلات به یک شریک راه حل و تجربه نیاز دارند. Kӧrber این شریک JYSK است.

گفت: “زنجیره تأمین امروز هماهنگی را می طلبد.” دیرک هژنال، مدیر ارشد اجرایی زنجیره تأمین کربر. “فن آوری ، تجهیزات و کارکنان باید همزمان کار کنند تا محصولات را متناسب با تقاضای مصرف کننده برای راحتی ، انتخاب و انعطاف پذیری انتقال دهند. Kӧrber تنها شریک تنها است که می تواند راه حل های نرم افزاری پیشرفته و فناوری اتوماسیون را با کل اکوسیستم فناوری اطلاعات ارائه و ادغام کند.”

اخبار مرتبط  در 22 سپتامبر ، روز ملی شیرینی را در نزدیکترین جایگاه Wienerschnitzel یا Hamburger خود جشن بگیرید

Kӧrber یک سیستم کاملاً خودکار برای مرکز توزیع جدید JYSK در Ecser اجرا خواهد کرد ، مجارستان. این شامل ادغام نرم افزارهای زنجیره تامین ، راه حل های اتوماسیون ، تجهیزات مدیریت مواد (MHE) و مشاوره و اجرای نرم افزار SAP است. دو انبار دوازده راهرو با خلوص بلند از یک نوار نقاله طبقه برقی دو کیلومتری با 36 وسیله نقلیه هدایت شده ریلی (RGV) و 1.8 کیلومتر نوار نقاله پالت استفاده می کنند. این علاوه بر برانکارد ، بالابر ، جرثقیل استکر و ایستگاه بازرسی پالت است. برنامه ریزی و مدیریت کالاها به طور مرکزی توسط SAP Extended Warehouse Management (EWM) و Material Flow Systems (MFS) مدیریت می شود. حیاط و قابلیت های مدیریت حمل و نقل نیز فراهم خواهد شد. نتیجه این است که توزیع یک کانال بدون درز از ذخیره سازی استراتژیک (200000 پالت) ، کارایی و سرعت بالاتر (400 یورو پالت در ساعت) و تقریباً 4.5 میلیون کیلومتر در سال حمل و نقل به حیاط را کاهش می دهد.

وی گفت: مشاغل به شریكی نیاز دارند كه نیازهای خاص آنها را بفهمد و راه حلی برای آنها ایجاد كند توماس گریس، مدیر اجرایی صلاحیت SAP در زنجیره تأمین کربر. “به همین دلیل عمق ما ما را متفاوت می کند. راه حل های زنجیره تأمین ما برای پیچیده ترین عملیات متناسب است و تیم جهانی متخصص ما از مرحله اجرا ، اجرای زنده و فراتر از آن با شما هستند – مهم نیست پیچیدگی “

اخبار مرتبط  شیرین کننده های برند Splenda® از کسب و کار ایستاده لیموناد کارآفرین 10 ساله فیلادلفیا پشتیبانی می کند

و JYSK نیز از راه حل بسیار خوشحال است. “تیم طراحی خلاق و با تجربه Körber یک راه حل زیبا و قوی را ارائه داده است. ما اطمینان داریم که این نیازهای ما را برآورده می کند. با گسترش مداوم JYSK ، یافتن یک راه حل مقیاس پذیر برای مدیریت مواد و مدیریت انبار نیز در انتخاب ما مهم بود ، بنابراین ما می توانیم ظرفیت انبار را حداقل 100٪ گسترش دهیم. ” ترولز فینبو لارسن.

مرکز توزیع جدید JYSK ، 200 میلیون یورو ، 143000 متر مربع در سال 2022 فعال خواهد شد. کالاها به فروشگاه ها و مشتریان در مجارستان، جمهوری چک، اسلواکی، اسلوونی، کرواسی، بوسنی و صربستان. تا به امروز ، JYSK بیش از 2900 فروشگاه و 24000 كارمند در 51 كشور دارد.

درباره JYSK
JYSK یکی از خرده فروشان اصلی تشک ، لحاف ، بالش ، مبلمان ، اثاثیه و اثاثیه منزل در اروپا و در سراسر جهان موسس لارس لارسن اولین فروشگاه JYSK را در آرهوس ، دانمارک در سال 1979. JYSK هنوز خانوادگی است و این شرکت شامل بیش از 2900 فروشگاه با 24000 کارمند در 51 کشور است.

اخبار مرتبط  تهویه مطبوع Hisense به عنوان اولین محصول در جهان است که گواهینامه هوای تازه را از JQA دریافت می کند

درباره منطقه تجاری Körber زنجیره تأمین
چالش های زنجیره تامین روز به روز در حال افزایش است. Körber طیف منحصر به فردی از فن آوری های تدارکاتی پایان به پایان – برای هر اندازه شرکت و استراتژی تجاری یا رشد را ارائه می دهد. طیف وسیعی از خدمات نه تنها شامل نرم افزار بلکه همچنین راه حل های اتوماسیون ، صوت ، رباتیک و سیستم های حمل و نقل می باشد – و دانش برای یکپارچه سازی سیستم جامع را در یک سقف گرد هم آورده است. ما به عنوان یک شریک جهانی ، با چالش های امروز و همچنین نیازهای مداوم در حال تغییر تدارکات روبرو هستیم. “پیچیدگی زنجیره تأمین را تسخیر کنید” – با Körber. زنجیره تأمین منطقه کسب و کار بخشی از گروه بین المللی فناوری Körber است. در www.koerber-supplychain.com بیشتر بدانید

تماس را فشار دهید

مری-جین وورکر
مدیر شرکت ارتباطات
زنجیره تأمین کربر
تلفن +49 6032 348-2921
[email protected]

SOURCE زنجیره تامین Kinrber

لینک های مربوطه

https://www.koerber-logistics.com/fa/home.html