QVC تعهد پیشگام خود در زمینه درج اندازه از طریق “اجلاس شامل شما” را جشن می گیرد

این اجلاس دیجیتال براساس تعهد 30+ ساله QVC به مثبت اندیشی و مد متناسب با اندازه ، از لباس ، لباس بیرونی و پوشاک صمیمی تا لوازم جانبی و کفش بنا شده است. این اجلاس شامل سخنرانی ها ، یک پانل زیبایی ، جلسات تناسب اندام ، راهنمایی در مورد یافتن اندازه مناسب ، نکاتی درباره نحوه “لباس پشت صفحه کلید” برای جلسات مجازی و موارد دیگر است. با هم ، QVC و ایجاد و پرورش برخی از مشهورترین شخصیت ها را در موضوع اندازه گیری و مثبت بودن بدن برای شرکت در این دوره سرپرستی کرده اند. Create & Cultivate پیشروترین پلتفرم رسانه های دیجیتال و بهترین رویداد های نژادی برای زنانی است که به دنبال ایجاد و پرورش حرفه رویاهای خود هستند.

شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که با برخی از بانفوذترین زنان از نظر مثبت بودن بدن و اندازه آنها ارتباط برقرار کنند: The Birds Papaya ، نیکولت میسون، تای بوچامپ، چلسی اولیویا. در اینجا یک تصویر کلی از دستور کار و عناوین آورده شده است:

وی گفت: خرید لباس باید برای همه خانمها و همه جا سرگرم کننده ، توانمند و قابل دسترسی باشد ، بنابراین این رویداد جشن مثبت بدن خواهد بود. راشل اونگارو، GMM و معاون خرید چند پلت فرم برای بخش لباس QVC و HSN. “ما تنوع را در تمام اشکال ، رنگ ها ، اشکال و اندازه های آن جشن می گیریم و معتقدیم که همه آنها سزاوار یک تجربه عالی خرید هستند که باعث می شود احساس راحتی کنند و به آنها احساس زیبایی می دهند.”

اخبار مرتبط  Diageo آمریکای شمالی اعلام کرد #TipsFromHome جنبش تعهد اجتماعی برای تجمع بیشتر حمایت از انجمن بار و رستوران

QVC و HSN تمام مارک های لباس خود را در انواع مدل های واقعی از جمله “missy” و “plus” اندازه قرار می دهند و اطمینان حاصل می کنند که لباس های مد آنها از سایز 36 تا 00 و از 5X تا XXS ، شامل اندازه درزهای بلند ، منظم و ریز. همچنین ، QVC و HSN قیمت یکسانی را در همه اندازه ها ارائه می دهند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Create & Cultivate گفت: “ایجاد و پرورش” همیشه بستری بوده است که زنان را برای انجام زندگی و حرفه رویاهای خود الهام می دهد و از آنها پشتیبانی می کند ، بنابراین این همکاری با QVC یک تناسب طبیعی بود. ” ، ژاکلین جانسون. “مانند ما ، آنها زیبایی را در همه زنان جشن می گیرند و وقتی صحبت از مد فراگیر می شود ، QVC همیشه در خط مقدم بوده است. از آنجا که اندازه مهم نیست ، مهم شما هستید!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه و ثبت نام در QVC Presents: شامل شما ، با پشتیبانی ایجاد و پرورش ، از https://www.createcultivate.com/qvc-inclusively-you بازدید کنید

درباره QVC®
QVC لذت کشف از طریق قدرت روابط را فراهم می کند. هر روز ، QVC میلیون ها خریدار را برای یک سفر کشف از طریق مجموعه ای همیشه در حال تغییر از مارک های آشنا و محصولات جدید ، از خانه و وسایل مد گرفته تا محصولات زیبایی ، لوازم الکترونیکی و جواهرات ، جذب می کند. در طول مسیر ، QVC خریداران را با شخصیت های جذاب ، داستان های جذاب و خدمات مشتری برنده جایزه متصل می کند. دفتر مرکزی آن در غرب چستر ، پنسیلوانیا واقع شده و در سال 1986 تاسیس شده است ، QVC دارای فعالیت های خرده فروشی در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، ژاپن ، ایتالیا و در چین از طریق سرمایه گذاری مشترک در سطح جهانی ، QVC خریداران را از طریق 13 شبکه تلویزیونی که تقریباً به 380 میلیون خانوار رسیده است و از طریق چندین وب سایت ، برنامه های تلفن همراه و صفحات رسانه های اجتماعی درگیر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به شرکت.qvc.com مراجعه کنید ،QVC را در فیس بوک ، اینستاگرام یا توییتر، یا QVC را در Pinterest یا YouTube دنبال کنید.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی ویتامین های آدامس تا سال 2026

خرده فروشی Qurate ، شرکت (NASDAQ: QRTEA ، QRTEB) شامل مارک های QVC ، HSN® ، Zulily® و Cornerstone (در مجموع به عنوان “Qurate Retail GroupSM” شناخته می شود) ، و همچنین سایر اقلیت های اقلیت و سرمایه گذاری در انرژی سبز. گروه خرده فروشی Qurate به روش سوم خرید یا Third Way to Shop® معتقد است ، که فراتر از تجارت الکترونیکی معاملات یا فروشگاه های سنتی است. گروه خرده فروشی Qurate علاوه بر اینکه شماره یک شرکت در تجارت ویدیویی است ، در بین 10 خرده فروش برتر تجارت الکترونیکی در آمریکای شمالی قرار دارد (طبق Digital Commerce 360) و در تجارت موبایل و تجارت اجتماعی پیشرو است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.qurateretailgroup.com مراجعه کنید ،QurateRetailGrp را در فیس بوک ، اینستاگرام یا توییتر، یا گروه خرده فروشی Qurate را در YouTube یا LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  جشن آسان آلن کار با کمک به بیش از 50 میلیون سیگاری در سراسر جهان تجلیل می کند

درباره ایجاد و پرورش:
ایجاد و تزکیه پیشروترین پلتفرم آنلاین و آفلاین کنفرانس برای زنانی است که به دنبال ایجاد و پرورش حرفه رویایی خود هستند. توسط مدیر عامل و بنیانگذار ، ژاکلین جانسون، کنفرانس ملی بهترین نمایندگان ، از جمله مدیران عامل ، تولیدکنندگان محتوا و افراد مشهوری مانند هم را گرد هم می آورد مارتا استوارت، اشلی گراهام، جسیکا آلبا، مگان مارکل و کیم کارداشیان. Creat & Cultivate از طریق پلتفرم آنلاین و رویدادهای سرپرستی خود ، گفتگوی سالانه 365 روز در مورد کارآفرینی را ارائه می دهد و تلاش می کند مکالمات فراگیر را تقویت کند که به زنان قدرت می بخشد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1251180/QVC_Inclusively_You.jpg

منبع QVC

منبع QVC