Chuck E. Cheese با برنامه Kickoff مهد کودک خود ، منابع رایگان را برای دانشجویان در سراسر کشور به ارمغان می آورد

ایروینگ ، تگزاس، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پنیر Chuck E.، پیشرو در پذیرایی و سرگرمی خانوادگی ، شروع برنامه کودکستان در سراسر کشور را با برنامه جدید Kickoff Kindergarten ، با ارائه منابع ویدئویی رایگان و کارت های All You Can Play به بیش از 70 هزار دانش آموز در 14 منطقه مدرسه ، مشخص کرد.

مدیر ارشد بازاریابی CEC گفت: “شروع مهد کودک یکی از مهمترین نقاط عطف زندگی کودک است ، اما امسال ، با یادگیری از راه دور ، هزاران دانش آموز جدید همه سرگرمی ها و جشن هایی را که معمولاً این زمان خاص به همراه می آورد ، از دست می دهند.” شری لندری. “در Chuck E. Cheese ، ما می خواهیم با برنامه Kickoff Kindergarten ، به بچه ها كمك كنیم كه به بچه بودن ادامه دهند و از كوچكترین فراگیران آمریكا تجلیل كنند.”

مناطق مدارس مشارکت کننده – از جمله فلوریدا شهرستان اورنج مدارس دولتی، آتلانتا مدارس دولتی و سنت لوئیس مدارس دولتی – مجموعه ای از فیلم های سرگرم کننده و غنی سازی با حضور چاک E. و دوستانش ، با موضوعات مختلف از آموزش های هنری و اکتشاف موسیقی تا آهنگ های احمقانه و دروس متناسب با سن اسپانیایی را دریافت کرد. همچنین هر مهد کودک در نواحی مدارس همکار یک کارت رایگان 30 دقیقه ای “همه شما می توانید بازی” دریافت کنید ، بازی های حضوری ایمن و از راه دور را در نزدیکترین حالت تشویق می کند پنیر چاک E. محل.

اخبار مرتبط  vYv افزودن مایکل کاتودال را به عنوان عضو هیئت مدیره بنیاد آرتریت اعلام کرد

اطلاعات بیشتر در مورد پنیر Chuck E. و پیوند به منابع ویدئویی اضافی در سایت www.chuckecheese.com/family-fun در دسترس است.

درباره CEC Entertainment، Inc.
CEC Entertainment، Inc. با داشتن هر دو فروشگاه خود یک رهبر شناخته شده در خانواده در زمینه صرف غذا و سرگرمی است پنیر Chuck E. و پیتزا پیتر پایپر رستوران ها. به عنوان مکانی که سالانه یک میلیون تولدت مبارک برگزار می شود ، Chuck E. Cheese’s هدف ایجاد خاطرات مثبت و مادام العمر برای خانواده ها از طریق سرگرمی ، غذا و بازی است و مکانی است که یک کودک می تواند کودک باشد. متعهد به ارائه یک محیط امن و سرگرم کننده ، پنیر Chuck E. از طریق برنامه های پیشرو در صنعت مانند Kid Check® به محافظت از خانواده کمک می کند. به عنوان یک مدافع قوی برای جوامع محلی خود ، پنیر Chuck E. بیش از اهدا کرده است 16 میلیون دلار از طریق برنامه های جمع آوری کمک های مالی به مدارس می رود و از شریک خیریه ملی خود ، باشگاه های دختران و پسران آمریکا پشتیبانی می کند. پیتزا پیتر پایپر دارای ناهار خوری ، سرگرمی و حمل و نقل با احساس پیتزا فروشی محله و فرهنگ “پیتزا تازه ، خانواده ها خوشحال می شوند”. پیتزا پیتر پایپر با ارائه غذا و سرگرمی با کیفیت که خانواده و دوستان را دوباره بهم متصل می کند ، افتخار می کند. با طراحی جسورانه و چیدمان معاصر ، آشپزخانه روباز بسیاری از تهیه غذای دست ساز ، آخرین فن آوری و بازی ها ، و آبجو و شراب برای بزرگسالان را نشان می دهد ، پیتزا پیتر پایپر رستوران ها به طور یکسان برای والدین و بچه ها جذاب هستند. این شرکت و مشمولان حقوقی خود سیستمی متشکل از 568 Chuck E. Cheese و 122 مکانهای پیتزا پیتر پایپر را با موقعیت در 47 ایالت و 16 کشور و سرزمین خارجی اداره می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به chuckecheese.com و peterpiperpizza.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کافه هارد راک ® از قهرمانان بهداشت و درمان با Legendary® استیک برگر ارتقاء یافته اکنون تا 31 ژوئیه تقدیر می کند

تماس با رسانه:
کاری کاریک
[email protected]
817-329-3257

منبع پنیر چاک E.

لینک های مربوطه

http://chuckecheese.com