اعلام درمان های آکنه OXY® Total Care® با اسید هیالورونیک برای آکنه های هورمونی در هر سنی

هر محصول OXY® Total Care® 9 مزیت در 1 را برای ساده سازی مراقبت از پوست شما فراهم می کند ، فاقد روغن است و منافذ پوستی را مسدود نمی کند. برای استفاده روزمره ، OXY® Total Care® به عنوان یک سیستم یا به صورت جداگانه با سایر محصولات دارویی آکنه OXY® برای آبرسانی و صاف شدن پوست و کنترل آکنه و استرس هورمونی و خشکی در هر سنی کار می کند. OXY® Total Care® توسط متخصص پوست آزمایش شده و روی حیوانات آزمایش نشده است.

اخبار مرتبط  شهر چانگژو ، شرق چین ، گردشگری را از طریق پخش مستقیم ترویج می کند

محصولات OXY® Total Care® هم اکنون تحت زیر موجود است 20 دلار در Walgreens ، Publix ، Shop Rite ، Albertsons / Safeway ، UNFI / Supervalu ، و فروشگاه های مواد غذایی Ahold / Delhaize و آنلاین در OXYTotalCare.com و Amazon.com.

درباره شرکت MENTHOLATUM
شرکت منتولاتوم یک شرکت سلامتی و سلامتی است که دفتر مرکزی آن در Orchard Park، N.Y.، اختصاص داده شده به ارائه راه حل های موثر برای نیازهای بهداشتی مصرف کنندگان. مارک های تجاری شامل منتولاتوم هستند® مسکن های ضد سرفه و سرما و درد ، OXY® درمان های آکنه ، Rohto® قطره های خنک کننده چشم ، هادا لبو توکیو و مراقبت از پوست pHisoderm® و مراقبت از لب Softlips®. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به us.mentholatum.com.

اخبار مرتبط  گزارشات یکشنبه نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020

منبع شرکت منتولاتوم

لینک های مربوطه

http://www.mentholatum.com