اعلام Mentholatum® VaporDuo ™ و Mentholatum® سرفه و افزودن سرما بدون چربی ، ترکیب مواد طبیعی با فناوری منحصر به فرد

Mentholatum® VaporDuo ™ دارای منتول طبیعی و اکالیپتوس است و اولین استنشاقی رایحه درمانی قابل حمل 2 در 1 است که به طور گسترده در کافور مخلوط سازی با روغن طبیعی منتول و اوکالیپتوس ، Mentholatum U.S. در ایالات متحده موجود است. VaporDuo way یک روش مناسب برای تهیه بخارات تسکین دهنده است که به ناراحتی های فصلی کمک می کنند. تلگراف منحصر به فرد 2 راه برای آروماتراپی در حال حرکت را ارائه می دهد: یک استنشاق بخار غیر دارویی از یک طرف و یک مالش روغن اساسی که در یک اپلیکاتور مناسب از طرف دیگر ساخته شده است. کاربران می توانند بخارات تسکین دهنده فوری را از سمت استنشاق ، نوشابه های تازه کننده از طرف مالش روغن اساسی یا ترکیبی از هر دو انتخاب کنند. مالش را می توان زیر بینی ، مچ دست یا شقیقه ها قرار داد تا بخارات آرامش بخش و طراوت بخشی که به بیدار شدن حواس کمک می کنند. اکنون در Walmart ، CVS ، HEB ، Dollar General Stores و خرده فروشی های مواد غذایی موجود است.

اخبار مرتبط  خانواده بازی با ورق 'Surviving Quarantine' ایجاد می کند تا طنز را به همه گیر تبدیل کند

کرم بخار کننده Greaseless Greaseless Mentholatum® تسکین حداکثر قدرت سرفه را در کرم بدون ظرف غذا ، جذب سریع و بخارهای طولانی مدت برای هر فرد 2 سال به بالا فراهم می کند. فرمول غیر چرب دارای 100٪ کافور طبیعی ، روغن اکالیپتوس و مواد فعال مholنثول است. این فن آوری منحصر به فرد همچنان بخارات آرامبخش و ماندگار را حتی پس از استفاده نیز فراهم می کند. علاوه بر حداکثر قدرت تسکین سرفه ، کرم تبخیر کننده بدون چربی Mentholatum tem موقتاً دردهای جزئی عضلات و مفاصل را تسکین می دهد. رایحه مرکبات سبک و با طراوت ، کرم تبخیر کننده بدون روغن Mentholatum® را برای استفاده شبانه و روز مناسب می کند. اکنون در Rite Aid ، در Amazon.com و در خرده فروشان مواد غذایی موجود است.

اخبار مرتبط  در سال 2020 ، QVC و The Big Find QVC واقعاً برگزار می شوند

درباره شرکت MENTHOLATUM
شرکت منتولاتوم یک شرکت سلامتی و سلامتی است که دفتر مرکزی آن در Orchard Park، N.Y.، اختصاص داده شده به ارائه راه حل های موثر برای نیازهای بهداشتی مصرف کنندگان. مارک های تجاری شامل منتولاتوم هستند® مسکن های ضد سرفه و سرما و درد ، OXY® درمان های آکنه ، Rohto® قطره های خنک کننده چشم ، هادا لبو توکیو و مراقبت از پوست pHisoderm® و مراقبت از لب Softlips®. برای اطلاع از آخرین اطلاعات و اخبار ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید us.mentholatum.com.

اخبار مرتبط  بنیانگذار JD.com ریچارد لیو تجهیزات پزشکی را به NHS Amid Coronavirus اهدا می کند

منبع شرکت منتولاتوم

لینک های مربوطه

http://us.mentholatum.com