Purple Innovation، Inc قیمت گذاری پیشنهاد عمومی ثانویه سهام عادی کلاس A را اعلام می کند

لهی ، یوتا، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Purple Innovation، Inc. (NASDAQ: PRPL) (“بنفش”) ، رهبر نوآوری در آسایش و خالق تشک مشهور Purple® ، امروز قیمت گذاری پیشنهاد عمومی ثانویه 11،826،087 سهام را اعلام کرد سهام عادی کلاس A آن که باید توسط InnoHold، LLC (“سهامدار فروش”) به فروش برسد. سهام سهام عادی کلاس A با قیمت معامله می شود 18.50 دلار در هر سهم پذیره نویسان برای خرید حداکثر 1،773،913 سهم سهام عادی کلاس A از سهامدار فروشنده با همان قیمت هر سهم مهلت اختیار 30 روزه دارند. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 14 سپتامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

سهامدار فروشنده کلیه سود خالص حاصل از این پیشنهاد را دریافت خواهد کرد. بنفش هیچ سهمی از سهام عادی کلاس A را در عرضه نمی فروشد و هیچ درآمدی از این پیشنهاد دریافت نمی کند ، از جمله هرگونه تمرین توسط متعهد گزینه خود برای خرید سهام اضافی از سهامدار فروشنده.

اوراق بهادار BofA به عنوان تنها مدیر اجرای کتاب برای این پیشنهاد فعالیت می کند.

بیانیه ثبت (شامل دفترچه) مربوط به این اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ثبت شده و لازم الاجرا شده است. قبل از سرمایه گذاری ، باید دفترچه نامه را در آن بیانیه ثبت نام ، دفترچه نهایی و سایر اسناد ثبت شده در SEC که با مراجعه به آن برای اطلاعات کامل تر در مورد Purple و این پیشنهاد ثبت شده است ، بخوانید. با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov می توانید این مدارک را به صورت رایگان دریافت کنید.

اخبار مرتبط  Novaerus Defend 1050 اثبات شده برای کاهش Coronavirus Surrogate با 99.99٪

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه ارائه می شود ، نسخه هایی از آن ، در صورت موجود بودن ، می توانید در وب سایت SEC ، www.sec.gov یا از BofA Securities ، NC1–004–03–43 ، 200 North College Street تهیه کنید. ، طبقه 3، شارلوت ، NC 28255–0001 ، ضمیمه: دفترچه راهنما ، یا [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت وجود ندارد. تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

درباره بنفش

بنفش یک مارک عمودی دیجیتالی است و ماموریت دارد تا از طریق راه حل های نوآورانه راحتی به مردم کمک کند تا احساس بهتری داشته باشند و زندگی کنند. ما انواع محصولات نوآورانه ، پرمیوم ، مارک راحتی از جمله تشک ، بالش ، بالشتک صندلی و پشت ، قاب ، ملحفه و موارد دیگر را طراحی و تولید می کنیم. محصولات ما نتیجه بیش از 25 سال نوآوری و سرمایه گذاری در فناوری های راحتی و انحصاری و توسعه فرآیندهای ساخت خودمان است. فناوری اختصاصی ژل ، Hyper-Elastic Polymer® ، بسیاری از محصولات راحتی ما را پشتیبانی می کند و طیف وسیعی از مزایا را ارائه می دهد که پیشنهادات ما را از محصولات سایر رقبا متمایز می کند. ما محصولات خود را از طریق کانال های آنلاین مستقیم به مصرف کننده ، شرکای خرده فروشی سنتی ، خرده فروشان آنلاین شخص ثالث و نمایشگاه های خرده فروشی متعلق به خود به بازار عرضه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنفش ، به purple.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اعلام مراسم افتتاحیه 2020 "Crushie" برندگان جوایز بازاریابی Craft Beer در مراسم جایزه مجازی

اظهارات رو به جلو

برخی از اظهارات ارائه شده در این نسخه که واقعیت های تاریخی نیستند “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. چنین اظهارات آینده نگرانه شامل می شود اما محدود به آنها نیست اظهاراتی در مورد پیشنهاد سهام سهام عادی کلاس A توسط سهامدار فروشنده. اظهارات مبتنی بر داده های تاریخی در نظر گرفته نشده است و نباید آنها را فهمید که انتظارات شرکت در مورد رویدادهای آینده را نشان می دهد. اظهارات رو به جلو انتظارات یا پیش بینی های فعلی رویدادها یا تعیین آینده را ارائه می دهد. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، که می تواند باعث نتایج یا نتایج واقعی شود. تفاوت اساسی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث شده است ، داشته باشد. عواملی که می توانند در تحقق اظهارات آینده نگر تأثیرگذار باشند شامل فاکتورهای ریسکی است که در بخش “عوامل ریسک” در گزارش نامه مربوط به این پیشنهاد ذکر شده است ، گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است 9 مارس 2020 و گزارش های سه ماهه ما در مورد فرم 10 – Q ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تاریخ 11 مه 2020 و 14 آگوست 2020. بسیاری از این خطرات و عدم اطمینان ها با بیماری همه گیر COVID-19 و هرگونه بدتر شدن فضای جهانی تجارت و اقتصاد در نتیجه تشدید شده و می شوند. شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر متعهد نمی شود ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، مگر در مواردی که طبق قانون مورد نیاز است.

اخبار مرتبط  Binary.com نام خود را به Deriv.com تغییر می دهد

تماس با سرمایه گذار:
برندون فری، ICR
[email protected]
203–682–8200

تماس با رسانه:
آلسیا پولمن، ICR
[email protected]
646–277–1200

نوآوری بنفش ، شرکت
ساوانا هابز
مدیر ارتباطات بنفش
[email protected]

SOURCE Purple Innovation، Inc.

لینک های مربوطه

https://purple.com