وکیوم بی سیم Dreame T20 با دوام طولانی باتری در 32 ساعت در Indiegogo به 100000 دلار می رسد

جارو شارژی بی سیم T20 دارای مدت زمان اجرای جذاب 70 دقیقه، طولانی ترین در بازار است ، و می تواند با یک باتری جدا شونده اضافی به 140 دقیقه افزایش دهید. هر دو باتری می توانند همزمان با پایه شارژ ذخیره سازی دیواری شارژ شوند و تجربه کاربر را افزایش دهند.

T20 تا تولید می کند قدرت مکش 150 AW، که می تواند سطوح مانند کف چوب سخت ، فرشهای ضخیم و تختخوابها را با برس های مختلف به راحتی تمیز کند. قدرت مکش تطبیقی ​​هوشمند با حالت اتوماتیک می تواند سطوح مختلف را تشخیص داده و قدرت مکش را متناسب با آن تغییر دهد.

اخبار مرتبط  SICO® ایستگاه های نوار موبایل و برج های نمایش را معرفی می کند که انعطاف پذیری را برای پذیرایی و رویدادها به ارمغان می آورند

وی گفت: “این اولین تلاش Dreame در یك كمپین جهانی سرمایه گذاری جمعی است و ما از این پاسخ خوشحالیم. این نشان می دهد كه قابلیت های محصول ما نیازهای متنوع مصرف كنندگان را برآورده می كند.” فرانک وانگ، مدیر بازاریابی بین المللی در Dreame. “ما از پشتیبانی قدردانی می کنیم و همچنان متعهد به تولید لوازم تمیز کننده با کیفیت بالا خواهیم بود.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor گیره پیشرفته ای را ایجاد می کند (HUN-854)

در این مرحله ذخیره ، Dreame گزینه های مختلف مزیت را ارائه می دهد که ترکیبی از جارو برقی و باتری اضافی را با قیمت از 219 دلار – تا 37 درصد تخفیف در قیمت خرده فروشی، با حمل و نقل رایگان به سراسر جهان. T20 قرار است قبل از اکتبر 2020 ارسال شود.

درباره Dreame Technology

Dreame Technology ، تاسیس شده در سال 2015 ، یک شرکت نوآورانه با هدف بهبود کیفیت زندگی برای کاربران جهانی است. این شرکت بر روی دستگاه های تمیز کننده با عملکرد بالا با بهره گیری از فن آوری های اختر پویا تمرکز دارد. Dreame به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری مصرف کننده هوشمند ، در اواخر سال 2017 به اکوسیستم فناوری شیائومی پیوست ، که به دلیل استانداردهای سختگیرانه خود مشهور است. ما را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید.

اخبار مرتبط  تیم مدیریت مصاحبه INC در مورد دیدگاه خود در مورد COVID-19 و تأثیر آن در صنعت گردو و میوه خشک

مخاطبیا رسانه

نام: تیانشی یوون
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +8611 400-875-9511

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1251096/Dreame_s_T20_Cameless_Vacuum_Cleaner_T20_bith_Long_Battery_Life_Rifeises__100_000_within_32_Hours_on_I.jpg

SOURCE Dreame Technology