شرکای Impact RTO Holdings با Digbi Health برای ارائه میکروبیوم روده و برنامه مراقبت دیجیتال مبتنی بر ژنتیک به کارگران و خانواده های ضروری Rent a Center خود

Impact RTO Holdings بزرگترین حق امتیاز در سیستم Rent a Center است که مکانهایی را در جنوب شرقی ایالات متحده در ایالت های فلوریدا، گرجستان، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، آلاباما، آرکانزاس، و می سی سی پی. Impact RTO Holdings به دنبال نسل بعدی ، اثبات شده و مبتنی بر علم راه حل سلامتی دیجیتال بود که می تواند از راه دور برای محافظت و بهبود سلامت نیروی کار متنوع و خانواده های آنها ارائه شود.

“هنگامی که ما برای اولین بار با Impact RTO Holdings صحبت کردیم ، آنها به خوبی از خطرات کارگران اساسی خود در شرایط فعلی COVID آگاه بودند و به دنبال یک راه حل اثبات شده بودند که نه تنها با کاهش خطر از طریق کاهش وزن ایمنی آنها را ایجاد کند ، بلکه همچنین تمایل به سلامتی کل فرد از جمله مشکلات گوارشی ، اختلالات پوستی و سلامت روان ” رانجان سینها، بنیانگذار و مدیرعامل Digbi Health.

با Digbi Health ، کارمندان Rent a Center و خانواده های آنها توانایی شرکت در برنامه ای را دارند که ژنتیک ، باکتریهای روده ، خواب ، ورزش ، استرس و الگوهای ولع مصرف آنها را تجزیه و تحلیل می کند تا یک برنامه شخصی سازی شده برای اصلاح غذا ، تناسب اندام و عادت ایجاد کند. برای تقویت چربی سوزی ، کاهش ولع مصرف ، بهبود خواب ، سلامت روده ، مدیریت قند خون و سطح ایمنی بدن. آنها به یک ردیاب سلامت دیجیتال ، بینش ژنتیکی ، مربی بهداشت تغییر رفتار و یک برنامه تلفن همراه هوشمند برای کمک به آنها در کاهش وزن ، معکوس کردن روده های التهابی مرتبط با وزن ، قلب و عروق ، بیماری های مرتبط با انسولین و از بین بردن داروها مجهز خواهند شد.

اخبار مرتبط  بسته ویژه ویژه روز پدر Taziki

برای شروع ، کارمندان واجد شرایط و افراد تحت تکفل آنها به سادگی برنامه Digbi را بارگیری کرده و فرم های دریافتی خود را تکمیل می کنند. استفاده از این برنامه آسان است و با توصیه های بالینی مبتنی بر نتایج و پشتیبانی مربیان یک به یک پشتیبانی می شود.

وی گفت: چاقی یکی از دلایل اصلی بیماری است شیرین کانجی، رئیس Impact RTO. “ما می دانیم كه كاهش وزن مخصوصاً در این زمان ها سخت است و می خواستیم كارمندان و خانواده هایشان به یك پلت فرم دیجیتالی اثبات شده برای كمك به آنها دسترسی داشته باشند. Digbi متناسب با این قانون است.”

اخبار مرتبط  مایع I.V. خط تولید جدید را در Costco Nationwide راه اندازی می کند ، و باعث افزایش چندین برابر انرژی به میلیون ها نفر می شود

“برنامه درجه تجویز مبتنی بر پیشینه قومی ، سبک زندگی ، ژنتیک و میکروبیوم روده هر فرد برای ارائه به کارمندان و خانواده های ما بهترین تاکتیکی است که من می توانم برای محافظت از کارمندان خود ، نه فقط در برابر COVID ، بلکه بیماری های مرتبط با اضافه وزن استفاده کنم. ، “گفت کانجی.

سینها گفت: “Digbi Health برای حمایت از تیمی مانند Rent a Center ساخته شده است. این برنامه مبتنی بر برنامه است و مربیگری تلفنی را به صورت فردی به فرد ارائه می دهد تا به هر كس از طریق برنامه شخصی شده فقط بر اساس داده های خود ، بتواند به اهداف خود برسد.” “اعضای Digbi می گویند احساس می کنند سرانجام نقشه بدنشان را یافته اند ، ما مشتاقانه منتظر تهیه این کار برای هر کارمند هستیم.”

درباره سلامتی Digbi
Digbi Health پیشگام در مراقبت های دیجیتال دقیق است. Digbi Cares platform نسل بعدی و دارای نسخه تجویز شده پلت فرم درمانی دیجیتال است که از هوش مصنوعی (AI) برای سنتز و ژنتیک افراد ، میکروبیوم روده ، داروی سبک زندگی ، الگوهای مخاطره اقتصادی و اقتصادی برای مدیریت تغذیه ، تناسب اندام ، خواب و استرس استفاده می کند. برنامه شخصی شده ثابت شده برای کاهش وزن ، روده های التهابی مرتبط با وزن ، بیماری های اسکلتی عضلانی ، قلبی عروقی و مرتبط با انسولین. ما را در LinkedIn دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و فیس بوک.

اخبار مرتبط  دومینیکا با حمایت چند میلیونی شهروندی از طریق سرمایه گذاری ، برنامه ای برای بازگشایی محتاطانه اقتصاد ارائه داد

درباره Impact RTO Holdings
Impact RTO بخشی از بخش خرده فروشی Impact Properties است. Impact Properties یک شرکت سرمایه گذاری ، بهره برداری و توسعه با خدمات کامل است که در اصل در سال 1981 تاسیس شده است. Impact با بیش از 38 سال سابقه در صنعت مهمان نوازی و حق رای دادن سابقه گسترده ای ایجاد کرده است. تأثیر در سراسر منطقه جنوب شرقی به بسیاری از مارک های حق رای دادن شناخته شده در سراسر کشور ، بخش های مختلف هتل ، رستوران و خرده فروشی گسترش یافته است. ایمپکت در حال حاضر دارای 87 واحد با 16 واحد اضافی در دست ساخت است. همین تجربه و تنوع است که به Impact امکان ایجاد فرهنگ منحصر به فرد ورود و موفقیت را می دهد که نوآوری و رشد را در اقتصاد امروز در حال تغییر سریع دعوت می کند.

منبع سلامتی Digbi