سفال Pewabic از انرژی خورشیدی برای افزایش پایداری استفاده می کند

دیترویت، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – سفال Pewabic ، یک بنای تاریخی ملی ، و یکی از قدیمی ترین سفالهای با کار مداوم در کشور ، در حال ساخت سفال و کاشی در دیترویت از سال 1903. امروز ، سفال های 117 ساله 74 صفحه خورشیدی را در بالای استودیوهای آموزش کاشی و کاشی خود قرار داد که در پشت ساختمان نمادین به سبک تودور واقع شده است. این پنل ها توسط POWERHOME SOLAR نصب شده و 16 درصد از قبض متوسط ​​برق Pewabic را جبران می کنند و برق را برای روشنایی ، واحدهای تهویه مطبوع و کوره های الکتریکی تأمین می کنند.

بودجه پروژه خورشیدی بخشی از کمک مالی شورای فرهنگی هنری میشیگان همراه با هدایای بیش از 100 اهداکننده شخصی تأمین شد.

POWERHOME Solar ، یک شرکت با بهره وری انرژی متخصص در نصب انرژی خورشیدی ، مکان خود را در سال 2017 مترو دیترویت افتتاح کرد و اکنون به صدها مشتری مسکونی و تجاری در سراسر ایالت خدمات ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  سلطنتی کانادا نعناع با آخرین سری سکه های خود برای گردآورندگان ، 150 سالگرد سرزمین های شمال غربی را گرامی می دارد

مدیر اجرایی Pewabic گفت: “ازدواج با یك ساختار یك قرن با فن آوری مدرن نوعی هنر است.” استیو مک براید. “به عنوان یک نقطه عطف تاریخی ، ما می خواهیم از یکپارچگی ساختمانهای اصلی Pewabic احترام بگذاریم در حالی که اثر کربن خود را کاهش می دهیم و برای اطمینان از اینکه 100 سال دیگر اینجا هستیم همچنان پایدارتر خواهیم بود.”

مشاوران POWERHOME SOLAR با همکاری Pewabic همکاری نزدیکی داشتند تا اطمینان حاصل شود که نصب صفحه خورشیدی نیازهای انرژی سفال و اهداف پایداری را برآورده می کند و زیبایی شناسی تأسیسات را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

اخبار مرتبط  عروسی به تعویق افتاد؟ Domino's® دارای یک رجیستری چک باران است

“این اولین پروژه برجسته تاریخی تاریخی برای POWERHOME SOLAR و اولین نصب ما برای کمک به حمایت از نمونه است دیترویت نهاد فرهنگ و هنر ، “گفت جیسون والر، مدیر عامل ، POWERHOME SOLAR. “کار ما به Pewabic کمک خواهد کرد تا به اهداف پایداری خود برسد و امیدواریم مشتریان را نیز به فکر استفاده از خورشیدی ترغیب کنیم.”

درباره سفال Pewabic
سفال Pewabic ، یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که به غنی سازی روح انسان از طریق خاک رس اختصاص دارد ، یک سفال ملی تاریخی برجسته در سال 1903 در دیترویت تاسیس شده است. به عنوان یک سفال فعال ، استودیوی کاشی معماری و مرکز آموزش هنرهای سرامیک ، Pewabic امروز یک مقصد فرهنگی پر جنب و جوش است که بازدیدکنندگان از سراسر جهان را به خود جذب می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pewabic.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete نظرات مثبت غذای جدید را از EFSA دریافت می کند

درباره POWERHOME SOLAR
POWERHOME SOLAR یک شرکت با بهره وری انرژی است که صفحات خورشیدی با کیفیت عالی ساخت آمریکا را به عنوان بخشی از یک بسته کامل صرفه جویی در انرژی برای مشتریان مسکونی ارائه می دهد. این شرکت در سال 2014 در راه اندازی شد مورسویل ، نی سی، و امروز بیش از 1300 کارمند دارد ، از جمله یک بخش تجاری. این شرکت که در 10 ایالت فعالیت می کند ، در لیست 2555 شرکت سریعترین رشد خصوصی در آمریکا با شماره 255 قرار دارد ، سومین بار در چهار سال گذشته این شرکت این لیست معتبر را در اختیار دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.powerhome.com مراجعه کنید.

SOURCE POWERHOME SOLAR

لینک های مربوطه

http://www.powerhome.com