Canncentral.com پوشش بازار روانگردان سریع در حال ظهور را راه اندازی می کند

متنوع سازی مطالب جدید از استراتژی مداوم MediaCentral برای بهره‌گیری از روند رو به رشد بازار و گسترش 6.5 میلیون مخاطب اختصاصی خود پشتیبانی می کند

تورنتو، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Media Central Corporation Inc. (CSE: FLYY، FSE: 3AT) (“MediaCentral” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که دارایی کاملاً متعلق به Canncentral.com (“Canncentral”) پوشش مداوم پوشش را فراهم می کند بخش روانپزشکی. Canncentral یک مجله دیجیتال است که به پوشش جدیدترین اخبار حشیش و سبک زندگی اختصاص دارد و یک صدای معتبر در بازار سلامتی مکمل است. گزارش روانپزشکی کاننکرال در طیف گسترده ای از برنامه های درمانی و پزشکی و همچنین اخبار تجاری ، روندها و تغییرات قانونی در منطقه به سرعت در حال ظهور است.

گفت: “دنیای روانگردان ، یک پسوند طبیعی از مطالبی است که ما در کاننسانرال تولید می کنیم.” برایان کلیشمدیر عامل شرکت MediaCentral. “6.5 میلیون مخاطب خواننده تأثیرگذار ما انگشت خود را بر روی نبض روندهای نوظهور نشان می دهند و مشتاقانه اطلاعات روزآمد تیم های تحریریه برنده جایزه ما را مصرف می کنند. این نگرش در روان پزشکی پیشرفت طبیعی استراتژی در حال انجام ما برای جذب مخاطب قابل توجه ما و سرمایه گذاری در جدیدترین روندهای مواد است ، زیرا ما در جهت کسب درآمد بیشتر از عناوین خود هستیم. “

موضوع روانپزشکی و روانپزشکی پزشکی در سراسر جهان جنب و جوش پیدا کرده است. در اواخر سال 2018 ، سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) “درمان موفقیت آمیز” را برای درمان روانگردان (قارچ جادویی) برای افسردگی بالینی فراهم كرد و این صنعت را به سمت کانون توجه قرار داد. طی بیست و چهار ماه گذشته ، چندین شهر ایالات متحده روانشناسی را برای مقاصد دارویی از جمله در معالجه بهداشت روان غیر قانونی کرده و تعدادی از شرکتها از جمله جانسون و جانسون ، AstraZeneca ، Merck و شرکت و Pfizer کارآزمایی های بالینی را برای تحقیق در مورد نحوه روانپزشکی آغاز کرده اند. LSD ، MDMA و ketamine می توانند طیف وسیعی از بیماریهای پزشکی از سرطان تا PTSD ، افسردگی تا اعتیاد به مواد افیونی را هدف قرار دهند. به عنوان شاهد افزایش اهمیت صنعت ، دانشگاه جان هاپکینز اخیراً یک مرکز تحقیقاتی اختصاصی برای مطالعات روانپزشکی به نام مرکز تحقیقات روانگردان و آگاهی راه‌اندازی شده است.

یک مطالعه جدید توسط Data Market Market Market نشان می دهد که بازار روانگردان نرخ رشد سالانه ای تقریباً 16٪ را تجربه می کند. این تا حدودی به واسطه اثربخشی و تأثیر انتظار می رود از مواد شیمیایی مانند LSD و Ketamine در بازار داروهای ضد افسردگی به تنهایی ، که پیش بینی می شود بیش از 15.98 میلیارد دلار آمریکا در نتیجه ، بسیاری از تحلیلگران پتانسیل بازار روانگردان را برای پیشی گرفتن از حشیش به عنوان یک کلاس سرمایه گذاری پیش بینی کرده اند.

اخبار مرتبط  HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

Canncentral پوشش منظم را در مورد همه موارد روانشناسی ارائه می دهد و داستانها را از طریق پلتفرم خود و عناوین دیگر MediaCentral از جمله مجله NOW (“اکنون”) در مخاطبان رو به رشد خود توزیع می کند. تورنتو و جورجیا راست (“the سر راست“) در ونکوور. مطالب پیرامون روان پزشکی در طیف کاملی از سه سیستم عامل دیجیتال ، دو نشریه چاپی ، سه خبرنامه و نه کانال رسانه های اجتماعی در سراسر طیف کاملی از شرکت قرار خواهد گرفت.

Canncentral اولین پلاتفرم دیجیتال اصلی MediaCentral بود که در پاییز 2019 به بازار عرضه شد. در اوایل هفته جاری ، MediaCentral اعلام کرد که این شرکت بتا راه اندازی ECentralSports.com را آغاز کرده است ، هدف قرار دادن صنعت انفجاری eSports و egaming. گسترش مداوم بسترهای خبری و اطلاع رسانی MediaCentral بخشی از استراتژی در حال انجام آن برای تولید و دستیابی به انتشارات با کیفیت بالا موجود در سراسر ایالات متحده و کانادابا هدف تثبیت ، دیجیتالی کردن و کسب درآمد از مخاطبان بیش از 100 میلیون نفر از تأثیرگذارترین مصرف کنندگان در آمریکای شمالی.

درباره Canncentral Inc.
با توجه به محتوای منحصر به فرد روزانه که برای مصرف کنندگان شاهدانه جدید و مجرب جذاب است ، Canncentral آماده است تا ناشر پیشرو دیجیتال همه چیز شاهدانه شود. Canncentral با ارائه اخبار معتبر و محتوای شیوه زندگی از طریق لنزهای تأیید شده ، به عنوان یک پیشرو در صنعت در زمینه دانش ، محصول و بینش برای علاقه مندان به حشیش ، بیماران و سرمایه گذاران در سراسر جهان ظاهر می شود. شرکت Canncentral یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت مرکزی رسانه مرکزی است (CSE: FLYY ، FSE: 3AT).
www.canncentral.com
اینستاگرام:canncentral
توییتر:cann_central
فیس بوک:canncentral

درباره شرکت مرکزی مرکزی شرکت
شرکت مرکزی رسانه مرکزی (CSE: FLYY ، FSE: 3AT) یک شرکت رسانه ای جایگزین است که برای بدست آوردن و توسعه دارایی های چاپی با کیفیت بالا و از ابتدای کسب اخیر اخیر شرکت مطبوعات آزاد ونکوور ، خرید شرکت کنونی ارتباطات و شرکت مستقر است. راه اندازی سکوی دیجیتال شاهدانه CannCentral.com. MediaCentral در حال تثبیت و کسب درآمد دیجیتالی بیش از 100 میلیون مصرف کننده آرزو و حق بیمه تقریباً 100 انتشارات جایگزین شهری در سراسر کشور است. آمریکای شمالیبا ایجاد قدرتمندترین مخاطب تأثیرگذار.
www.mediacentralcorp.com
اینستاگرام:mediacentralcorp
توییتر: mediacentralc
Facebook: Media Central Corp.

اخبار مرتبط  Chico's FAS ، Inc. نتایج سه ماهه سوم را گزارش می کند

درباره شرکت مطبوعات آزاد ونکوور. ،
Vancouver Free Press Corp. ، صاحب و اداره جورجیا Straight و straight.com است. در سال 1967 به عنوان هفتگی اخبار ، شیوه زندگی و سرگرمی در سال تاسیس شد ونکوور، جورجیا Straight بیش از 50 سال است که بخشی جدایی ناپذیر از سبک زندگی فعال شهری ساحل غربی است. جورجیا استریت با دسترسی به بیش از 56 میلیون خواننده سالانه ، هر پنجشنبه به صورت چاپی و هر روز در سایت straight.com ، یک ویرایشگر برنده جوایز از ویژگی ها ، مقاله ها و بررسی ها را ارائه می دهد. پوشش منظم شامل اخبار ، فناوری ، هنر ، موسیقی ، مد ، مسافرت ، سلامتی ، حشیش و مواد غذایی است ونکوور جامع ترین لیست های فعالیت های تفریحی و رویدادهای ویژه. Vancouver Free Press Corp. یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Media Central Corporation است (CSE: FLYY ، FSE: 3AT).
www.straight.com
اینستاگرام:georgiastraight
توییتر:georgiastraight
فیس بوک:georgiastraight

درباره شرکت ارتباطات مرکزی کنونی
NOW Central در حال حاضر مجله و Nowtoronto.com را صاحب و اداره می کند. از سال 1981 تا کنون بوده است تورنتو اخبار و سرگرمی صدا ، چاپ شده در چاپ هر پنجشنبه ، و روزانه در nowtoronto.com. شرکت NOW با دستیابی به بیش از 25 میلیون خواننده سالانه ، بیش از 38 سال است که یک انتشارات پیشرو بوده و صدا و سیمای مستقل و جایگزین را تعریف و پیشگام می کند. شرکت کنونی ارتباطات مرکزی یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Media Central Corporation است (CSE: FLYY ، FSE: 3AT).
www.nowtoronto.com
اینستاگرام:nowtoronto
توییتر:nowtoronto
فیس بوک: facebook.com/nowmagazine

یادداشت احتیاطی در رابطه با اظهارات پیش بینی شده در جلو
برخی از اطلاعات موجود در این نسخه خبری ، مطابق قوانین مربوط به اوراق بهادار ، اظهارات آینده نگر هستند. هرگونه جمله ای که در این خبر منتشر شده باشد و گزاره ای از واقعیت تاریخی نباشد ممکن است به عنوان بیانیه های آینده نگر تلقی شود. گفته های پیش رو اغلب با عباراتی مانند “ممکن” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “پتانسیل” ، “ایمان” ، “قصد” یا منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه مشخص می شوند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری ممکن است شامل اظهارات مربوط به انتظارات داخلی ، انتظارات با توجه به حاشیه برآورد شده ، ساختار هزینه ها و ساختارهای هزینه در صنعت رسانه باشد ، اما محدود به آنها نمی شود. بیانیه های رو به جلو لزوماً شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، از جمله ، بدون محدودیت ، خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی است. رویدادهای نامطلوب صنعت؛ هزینه های بازاریابی؛ از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده شامل؛ عدم امکان دسترسی به سرمایه کافی از منابع داخلی و خارجی ، و یا عدم توانایی دسترسی به سرمایه کافی با شرایط مطلوب. صنعت رسانه ها به طور کلی ، مالیات بر درآمد و امور نظارتی؛ توانایی MediaCentral در اجرای استراتژیهای تجاری خود. رقابت؛ نوسانات نرخ ارز و نرخ بهره و سایر خطرات.

اخبار مرتبط  NorthScope ERP معاملات برای برنامه ریزی تولید مواد غذایی و فروش مواد غذایی را اضافه می کند

به خوانندگان هشدار داده شده است که لیست فوق الذکر جامع نیست و باید خطرات و ابهامات مختلفی را که در پرونده شرکت در SEDAR شناسایی شده است با دقت بررسی کنند. به خوانندگان هشدار داده شده است که دیگر به اظهارات آینده نگر اعتماد نخواهند کرد زیرا نمی توان اطمینان حاصل کرد که برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی که روی آنها قرار می گیرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه توسط مدیریت در زمان تهیه ، منطقی تلقی می شود ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده از نظر مادی تفاوت داشته باشد.

اظهارات آینده نگر در این خبرنامه از تاریخ انتشار این خبر اخذ می شود و شرکت تعهدی برای به روزرسانی عمومی چنین بیانیه های آینده نگر برای بازتاب اطلاعات جدید ، رویدادهای بعدی یا در غیر این صورت مگر اینکه توسط اوراق بهادار قابل اجرا الزامی باشد. قوانین

اظهارات پیشگویی موجود در این نسخه خبری صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

SOURCE Media Corporation Inc.


پاسخی بگذارید