کارخانه شراب سازی Rocky Pond Estate در حال افتتاح یک اتاق جدید مزه سازی در Woodinville است

وودینویل ، بشویید.، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کارخانه شراب سازی Rocky Pond Estate، واشنگتن تولیدکنندگان ساخت شراب از تاکستان های کنار رودخانه مزرعه دار و ماندگار در دره رودخانه کلمبیا ، در حال باز کردن یک اتاق مزه سازی جدید در قلب مرکز شهر است وودینویل در پروژه وودین کریک. اواخر ماه سپتامبر ، تیم Rocky Pond با افزودن تجارب آشپزی و آشپزی جدید و مهیج ، سطح خود را افزایش می دهد.

“اتاق طعم حوضچه راکی ​​در وودینویل ما را خواهد گرفت شهرستان کینگ ارائه به سطح بعدی ، “صاحبان و بنیانگذاران دیوید و میشل دوفنهرست. “تیم باتجربه ما با ایجاد تجربیات منحصر به فرد شراب سازی و جفت شدن غذا و شام های شراب صمیمی در یک محیط پیچیده ، اما در عین حال معمولی ، مانند دیگر موارد ، بر افزایش پیشنهادات فعلی در منطقه متمرکز شده است.”

Dufenhorts به طور فعال در حال جمع آوری تیم کاملاً ستاره ای شراب و خدمات حرفه ای در Rocky Pond کاملاً ستاره ای است و دوباره ستاره های فوق العاده منطقه ای را برای ایجاد یک تجربه بی نظیر شراب و مهمان نوازی در وودینویل.

Rocky Pond برای هدایت برنامه آشپزی ، یک پیشکسوت صنعت را به عنوان سرآشپز انتخاب کرده است داگلاس ستنیکر مدیر جدید تجارب آشپزی باشد. سرآشپز داگ نزدیک به سی سال است که در صنعت پذیرایی با لمس بالا فعالیت دارد. داگ برای اولین بار در کلاس خود از انستیتوی آشپزی آمریکا در فارغ التحصیل شد هاید پارک ، نیویورک. از آنجا ، فعالیت وی شامل هشت سال به عنوان مدیر پذیرایی در مایکروسافت و چهارده سال در گوکنهایمر به عنوان سرآشپز اجرایی شمال غربی اقیانوس آرام بود.

سرآشپز داگ یک منوی منبع محلی برای تأکید و بالا بردن هر یک از شراب های Rocky Pond ایجاد می کند. میهمانان می توانند منویی از لقمه های کوچک چرخان ، غذاهای ویژه هفتگی آشپزها و شام های شراب چند دوره ای را که به طور منظم برنامه ریزی می شود ، داشته باشند.

هالی لا پورتا-جونز، که با دنیای شراب خوب غریبه نیست ، اخیراً به عنوان مدیر اتاق مزه به تیم پیوسته و یک تجربه مهمان نوازی در کلاس جهانی را فراهم خواهد کرد. هالی فارغ التحصیل دانشگاه است دانشگاه هاوایی و قبل از اینکه به عنوان یک متخصص شراب خوب ، در South Glazer’s Wine & Spirits شرکت کند ، به عنوان مدیر رستوران در Four Season Hualalai کار می کرد. هالی دارای گواهینامه سطح 2 مجاز Sommelier از دادگاه Master Sommeliers و همچنین گواهینامه WSET سطح 2 از Wine & Spirit Education Trust است.

اتاق طعم و مزه جدید با اندیشه و راحتی با ظرافت طراحی شده است. Dufenhorts نشانه هایی از اتاق محبوب چلان در مرکز شهر خود را گرفته و جلوه های زیبایی را با ترکیبی زیبا از چرم ، فلزات و بافت های سنگی در سراسر ترکیب کرده است. اتاق اصلی با داشتن انواع گزینه های راحت نشستن برای پروازهای شراب خصوصی و فقط برای اعضا ، توسط یک بار زیبا و سفارشی ساخته شده است که برای چاشنی های پیاده روی ، سرویس بطری و شراب های شیشه ای مناسب است. دو پاسیوی بزرگ در فضای باز در دو طرف اتاق اصلی واقع شده اند و گزینه های مختلفی برای آرامش بخشیدن به علاقه مندان به شراب که به دنبال یک تجربه صمیمی نقاشی دیواری هستند ، ارائه می دهد.

یک اتاق خصوصی بزرگ – مناسب برای برنامه های خصوصی کوچک و متوسط ​​- برای میزبانی عملکردهای شرکت ها ، تولدها ، دوش های عروسی و موارد دیگر ایجاد شده است. این فضای خصوصی که به زیبایی طراحی شده است با گزینه های پذیرایی در طول سال برای اجاره در دسترس خواهد بود.

تا زمان برگزاری مراسم افتتاحیه بزرگ ، Rocky Pond به کار دو اتاق مزه ادامه می دهد – یکی در چلان و دیگری در ناحیه انبار وودینویل. یک جدول را امروز در سایت رزرو کنید: www.rockypondwinery.com.

مخاطب: مارسی لمیو | Rocky Pond Estate Winery | (425) 949-9044 x4 | [email protected]

SOURCE Rocky Pond Estate Winery

لینک های مربوطه

http://www.rockypondwinery.com

اخبار مرتبط  جنت نگوین ، تصاویر سالن لوکس ناخن و دیگران فرماندار را به دلیل اظهار نظر در رابطه با سالن ناخن ها با پخش COVID-19 محکوم کردند