FUN WINE® در شرف تغییر صنعت نوشیدنی با MONK FRUIT است که قبلاً هرگز در راه اندازی HARD BUBBLY COLLECTION ™ و معرفی اولین بطری های شراب آلومینیومی 330 میلی لیتری آمریکای لاتین – español English انگلیسی

شش عطر و طعم شراب FUN 59 کالری در هر 148 میلی لیتر دارند که کمتر از نیمی از کالری شراب سنتی است و کمترین مقدار در جهان برای یک محصول شراب با محتوای الکل 5.5٪ است. هر شش شراب با ترکیبات کاملاً طبیعی و فاقد گلوتن تهیه می شوند و همه آنها در یک گیاه وگان معتبر واقع در اتحادیه اروپا تولید می شوند. مجموعه جدید از سه ماهه چهارم سال 2020 در بیش از 150 عمده فروش فعلی و جدید FUN WINE در ایالات متحده توزیع می شود و در سال 2021 ، FUN WINE به گسترش حضور خود در سطح جهانی و ایالات متحده ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط  InventHelp لوازم جانبی بیکینی (OCC-1496) را ارائه می دهد

جو پله، بنیانگذار و مدیرعامل FUN WINE ، اظهار داشت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که در این مدت کوتاه به سریعترین رشد نوشیدنی های شراب با طعم دار در ایالات متحده تبدیل شده ایم. در آینده ، علاوه بر گسترش آمریکایی ما با ادامه بیش از 150 توزیع كننده فعلی و جدید ، ما در سطح بین المللی به سرعت رشد خواهیم كرد ، زیرا همچنان به توسعه روابط با واردكنندگان اصلی و توزیع كنندگان و همچنین با زنجیره های بزرگ خرده فروشی در شش قاره ادامه می دهیم: آسیا، آفریقا ، استرالیا، اروپا ، آمریکای شمالی و آمریکای مرکزی “.

بطری های آلومینیومی 330 میلی لیتری جدید FUN WINE امروز همچنین از مفهوم بسته بندی مختل کننده ای که بیش از یک سال است در صنعت تولید نوشیدنی های شراب به عنوان جایگزینی برای قوطی ها در حال تولید است ، رونمایی کرد: یک بطری آلومینیومی قابل بازیافت 330 میلی لیتر که مخصوص ویژگی های شیمیایی ایجاد شده است. از شراب پیش از معرفی در سه ماهه چهارم بطری های آلومینیومی 330 میلی لیتری ، FUN WINE در حال حاضر در بطری های شیشه ای 750 میلی لیتری و قوطی های 250 میلی لیتری فروخته می شود.

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار آدامس Xanthan قرار است تا سال 2026 از ارزش 1.4 میلیارد دلاری فراتر رود.

درباره شراب FUN شراب سرگرم کننده® یک شراب روزمره کاملاً طبیعی ، گازدار ، کم الکل ، کم کالری ، طعم دار ، کاملاً طبیعی “برای شما بهتر” است که در طعم های برنده جوایز ، جسورانه و با طراوت ارائه می شود که توسط بطری های هنری آن مبتنی بر هنر قابل تشخیص ، مد و فرهنگ موسیقی از میامی، خلق شده توسط میگل پاردس، هنرمند معروف پاپ و گرافیتی از میامی. با حضور فزاینده جهانی ، FUN WINE اکنون در ایالات متحده در دسترس است و در خارج از کشور رشد می کند. برای اطلاعات بیشتر ،funwineofficial را دنبال کنید یا به https://funwine.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  خواص خرده فروشی آمریکا ، قیمت 100.0 میلیون دلار برای ارائه یادداشت های ارایه نشده نا امن

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1251314/ALL_BOTTLES_HARD_BUBBLY.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1251313/FUN_STRIP_aluminum_bottles.jpg

شراب سرگرم کننده منبع

لینک های مربوطه

http://funwine.com

شراب سرگرم کننده منبع