کربی ژان ریموند و کرینگ “دوستان شما در نیویورک” را راه اندازی کردند

‘دوستان شما در نیویورک ™’ (YFINY) شامل بخشهای مختلفی از جمله یک رویداد و بازوی تجربیات ، یک برنامه الهام گرفته از دستگاه جوجه کشی ، اقدامات بشردوستانه و یک برچسب کالا است.

تصور شده توسط کربی ژان ریموند، ‘دوستان شما در نیویورک‘پس از جلسه با فرانسوا-هنری پینو، رئیس و مدیر عامل شرکت Kering ، در سال 2019. ‘Your Friends in نیویورکسپس قرار شد در مارس 2020، اما به دلیل تأثیر شدید بیماری همه گیر COVID-19 در سطح جهان ، اعلامیه متوقف شد.

وی گفت: “برای من مهم است كه كارهایی را انجام دهم كه در آینده باشد ، جامعه را درگیر كند و به رشد دیگران در فضای مد و هنر ادامه دهد.” کربی ژان ریموند.

“هنگامی که در سال 2019 با کربی آشنا شدم ، تحت تأثیر دیدگاه منحصر به فرد او در زمینه خلاقیت ، نوآوری ، تجارت و مسائل اجتماعی قرار گرفتم. آنچه بلافاصله مرا تحت تأثیر قرار داد تمایل وی به ابداع یک مدل منحصر به فرد جدید بود که خود را از شر محدودیت های معمول سیستم مد خلاص کرد. کاملا طبیعی بود که کرینگ از این پروژه که می خواهد استعدادهای هنری جدید را تقویت کند ، تنوع خلاقیت را تشویق کند و صدایی به نسل جوان مبتکر ارائه دهد ، طبیعی بود. “هنری پینو.

‘دوستان شما در نیویورک“تکامل یافته خواهد شد و شامل یک برنامه الهام گرفته از دستگاه جوجه کشی است که به طراحان متنوع ظهور امکان رشد و کاوش در مدل های جدید ابتکاری و مخل را می دهد.

اخبار مرتبط  Gemji یک چارچوب مغناطیسی "یاد بگیرید و بازی کنید" نسل جدید ، ساخته شده است که شامل افراد نابینا است

‘دوستان شما در نیویورکبه سرعت در بسیج شد مارس 2020 با کمک شخصی ژان ریموند به عنوان بخشی از مأموریت این سازمان برای کمک به جوامع حاشیه ای که تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند. Kering با کمک مالی به تلاش های YFINY’s COVID-19 کمک کرد. در حال حرکت به جلو ، “دوستان شما در نیویورک‘برنامه ها برای ادامه تمرکز بر روی مسائل فوری در جوامع محلی ، از جمله ارائه خدمات بهداشت روان برای کودکان و ساکنان خانه های عمومی در درجه اول ، اما نه محدود به آنها.

این بستر جدید ، بافت پیوندی خواهد بود که مارک ها ، هنرمندان و جامعه را در اشکال مختلف از جمله رویدادهای چند روزه گرد هم خواهد آورد که به عنوان تکامل بعدی پایر ماس نمایش مد. جزئیات بیشتر درباره هر برنامه در بخش “دوستان شما در.” نیویورکدر ماههای آینده به اطلاع عموم خواهد رسید

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار جهانی دانه های میوه و سبزیجات (2020 تا 2025)

در باره کربی ژان ریموند

کربی ژان ریموند Black Artist و بنیانگذار برچسب مد است پایر ماس.

وی از 14 سالگی تحت کارآموزی با طراح وارد صنعت مد شد کی اونگر. پس از سه سال کار با کی ، او با راه اندازی مارک تجاری با مارچسا شروع به کار کرد.

بعد از 11 سال به عنوان طراح و الگو ساز ، ژان ریموند راه اندازی شد پایر ماس در سال 2013.

از زمان شروع آن ، پایر ماس از مطبوعات ، متخصصان صنعت و مصرف کنندگان از سراسر جهان حمایت کرده است. مجسمه “Aquos” ژان ریموند به عنوان یک هنرمند خوب در موزه هنر مدرن نیویورک به نمایش درآمد. او همچنین به عنوان کارگردان در چندین پروژه فیلم تحسین شده منتقد با دیگر هنرمندان و موسیقی دانان با استعداد خدمت کرد. در سال 2018 ، ژان ریموند و پایر ماس برنده افتخار برتر جوایز صندوق مد CFDA Vogue شد. سال بعد ، 2019 ، او به عنوان بهترین فرد سال کفش انتخاب شد و در سال 2020 ، او به عنوان طراح سال ردیف مد هارلم انتخاب شد.

اخبار مرتبط  Vireo Health از تشکیل شرکت تابعه علوم تجدیدپذیر زیست شناسی خبر داد

درباره کرینگ

Kering که یک گروه لوکس جهانی است ، مجموعه ای از خانه های مشهور در زمینه مد ، کالاهای چرمی ، جواهرات و ساعت ها را مدیریت می کند: گوچی ، سنت لورن ، بوتگا ونتا ، بالنسیاگا ، الکساندر مک کویین، Brioni ، Boucheron ، Pomellato ، DoDo ، Qeelin ، اولیسه ناردین، Girard-Perregaux ، و همچنین عینک Kering. Kering با قرار دادن خلاقیت در مرکز استراتژی خود ، خانه های خود را قادر می سازد تا محدودیت های جدیدی را در زمینه بیان خلاقانه خود ایجاد کنند ، در حالی که ساخت لوکس فردا را به روشی پایدار و مسئولانه انجام می دهند. ما این اعتقادات را در امضای خود ثبت می کنیم: “توانمندسازی تخیل”. در سال 2019 ، کرینگ نزدیک به 38000 کارمند داشت و درآمد آن 15.9 میلیارد یورو بود.

منبع Kering

لینک های مربوطه

http://www.kering.com