Meijer 15 درصد تخفیف معلم را برای کل سال تحصیلی 2020/2021 تمدید می کند

وی گفت: “وقتی معلمان به کلاس برمی گردند ، بسیاری از عدم اطمینان وجود دارد و ما می شنویم که برنامه ممکن است در طول سال تغییر کند ، بنابراین هدف ما این است که به آنها کمک کنیم تا هر زمان که نیاز به دوباره پر کردن وسایل داشته باشند با اطمینان خرید کنند.” براندون پاش، مدیر تجارت به مدرسه برای Meijer. “ما امیدواریم که تمدید تخفیف 15 درصدی برای کل سال تحصیلی به شما کمک کند تا استرس کتابهای جیبی آنها را ادامه دهد و آنها همچنان به جمع آوری لوازم برای کلاس های درس و دفاتر خانه خود ادامه دهند.”

Pasch گفت که یک نظرسنجی اخیر Meijer نشان داده است که معلمان انتظار دارند چندین بار در ماههای آینده چندین بار تجهیزات خود را تنظیم ، دوباره پر کرده و به روز کنند ، زیرا بیش از 80 درصد انتظار دارند که عادی جدید دانش آموزان آنها مخلوطی مجازی و مجازی باشد. یادگیری شخص اخیراً یک مرکز آمار آموزش ، مدارس و نظرسنجی کارکنان ، 94 درصد از معلمان مدارس دولتی گفته اند که پول خود را برای خرید دفترچه ، قلم و سایر وسایل بدون بازپرداخت خرج می کنند. کارشناسان دیگر میانگین معلمان را بیش از هزینه کرده اند 745 دلار در طول سال تحصیلی گذشته از جیب خودشان خارج شده اند.

اخبار مرتبط  VTech® از دسترسی گسترده محبوب Go خبر داد! برو اسباب بازی های Cory Carson®

سایر موارد موجود در این تخفیف از دفترهای مارپیچ و وسایل ضروری اتاق مدرسه مانند Crayola ، Elmer’s Glue ، Sharpies و Post-It Notes گرفته تا برنامه ریزان و مجلات و تابلوهای یادداشت است. معلمان همچنین می توانند پاداش های mPerks خود را با 15 درصد تخفیف انباشته و از کاهش قیمت اضافی بیش از 400 مورد به عنوان بخشی از پس انداز روزمره خرده فروش به مدرسه از طریق 26 سپتامبر.

معلمان می توانند با ارائه شناسه فعلی مدرسه در میز خدمات مشتری محلی Meijer خود ، تخفیف را به صورت کوپن کاغذی دریافت کنند. کوپن فقط برای خریدهای فروشگاهی قابل استفاده است و محدودیت هایی اعمال می شود. معلمان می توانند در هر بار بازگشت به Meijer در طول فصل خرید از مدرسه ، به طور مکرر از کوپن استفاده کنند.

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

به طور معمول ، خرده فروش انتظار دارد بیش از 80،000 معلم در سراسر غرب میانه از تخفیف معلم استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت بازگشت به مدرسه Meijer مراجعه کنید.

درباره Meijer: Meijer یک است گرند رپیدز ، میش.خرده فروشی مستقر در 253 مرکز فروش بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور میشیگان، اوهایو، ایندیانا، ایلینوی، کنتاکی و ویسکانسین. مایجر که از سال 1934 یک شرکت خصوصی و خانوادگی اداره می شود ، پیشگام مفهوم “خرید یک مرحله ای” بود و در طول سال ها شامل بخش های جدید تولید محصولات تازه و گوشت ، همچنین داروخانه ها ، بخش های پوشاک جامع ، حیوانات خانگی ، باغ مراکز ، اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی. برای اطلاعات بیشتر در مورد Meijer ، لطفاً به سایت www.meijer.com مراجعه کنید. Meijer را در توییتر دنبال کنید @ twitter.com / Meijer و @ twitter.com / MeijerPR یا در www.facebook.com/meijer طرفدار شوید.

اخبار مرتبط  Kroger 130 میلیون دلار از شما برای همکاران پرداخت می کند ، اعلام کرد: مرخصی اضطراری پرداخت می شود

SOURCE Meijer – یک خرده فروش از غرب میانه