کربی ژان ریموند و کرینگ سیستم عامل “دوستان شما در نیویورک” را راه اندازی کردند

‘دوستان شما در نیویورک ™’ (YFINY) از بخشهای مختلفی تشکیل شده است ، از جمله تقسیم حوادث و تجربیات ، یک برنامه الهام گرفته از دستگاه جوجه کشی ، ابتکارات بشردوستانه و یک مارک بازاریابی.

طراحی شده توسط کربی ژان ریموند، ‘دوستان شما در نیویورک‘پس از ملاقات با فرانسوا آغاز شد-هنری پینو، رئیس و مدیر عامل شرکت Kering ، در سال 2019. ‘Your Friends in نیویورکسپس قرار بود در مارس 2020 راه اندازی شود ، اما به دلیل تأثیر شدید بیماری همه گیر COVID-19 در سراسر جهان ، اعلامیه متوقف شده است.

وی گفت: “برای من ، ایجاد و کار در زمینه فعالیت های آینده گرا که شامل کل جامعه باشد و همچنان به رشد دیگران در فضای مد و هنر کمک کند ، مهم است.” کربی ژان ریموند.

“هنگامی که من در سال 2019 با کربی آشنا شدم ، تحت تأثیر دیدگاه منحصر به فرد وی در مورد خلاقیت ، نوآوری ، تجارت و مسائل اجتماعی قرار گرفتم. آنچه بلافاصله توجه من را به خود جلب کرد تمایل وی به اختراع یک مدل جدید و منحصر به فرد بود ، که خود را از محدودیت های مشترک طبیعی بود كه كرینگ از این پروژه كه به دنبال توانمندسازی استعدادهای هنری جدید ، تشویق به تنوع خلاقیت و صدا دادن به نسل جوان مبتكر است ، پشتیبانی می كرد. “هنری پینو.

‘دوستان شما در نیویورک“بیشتر شامل برنامه الهام گرفته از دستگاه جوجه کشی خواهد شد که به تعدادی از طراحان نوظهور امکان رشد و کاوش در مدل های جدید ابتکاری و مخل را می دهد.

اخبار مرتبط  جامعه لبنیات مینه سوتا تاج 67 شاهزاده کیایی از راه شیری را تاج گذاری کرد

‘دوستان شما در نیویورکبه سرعت در مارس 2020 با کمک شخصی ژان ریموند به عنوان بخشی از مأموریت این سازمان برای کمک به جوامع به حاشیه رانده تحت تأثیر همه گیری بسیج شد. Kering با کمک مالی به تلاش های YFINY COVID-19 برای کمک به بیماری همه گیر کمک کرد. در حال حرکت ، “دوستان شما در نیویورک‘برنامه ها برای ادامه تمرکز بر روی مسائل فوری در جوامع محلی ، از جمله ، در میان دیگر ، ارائه خدمات بهداشت روان در درجه اول به کودکان و ساکنان خانه های عمومی.

این بستر جدید ارتباطی خواهد بود که مارک ها ، هنرمندان و جامعه را به طرق مختلف از جمله رویدادهای چند روزه گرد هم خواهد آورد که به عنوان تکامل بعدی نمایش مد در پایر ماس. جزئیات بیشتر درباره هر برنامه “دوستان شما در” نیویورکدر ماههای آینده برای عموم منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط  هواوی با IGG و Lilith Games شریک است

درباره کربی ژان ریموند

کربی ژان ریموند یک هنرمند سیاه پوست و بنیانگذار برند مد است پایر ماس.

در دنیای مد از سن 14 سالگی به عنوان شاگرد طراح شروع به کار کرد کی اونگر. پس از سه سال کار با کی ، وی در مارچسا شروع به کار کرد ، زمانی که این برند راه اندازی شد.

بعد از 11 سال به عنوان طراح و مدل ساز ، ژان ریموند نمایشگاه را راه اندازی کرد پایر ماس در سال 2013.

از زمان راه اندازی آن ، پایر ماس از مطبوعات ، متخصصان صنعت و مصرف کنندگان از سراسر جهان پشتیبانی دریافت کرد. به عنوان یک هنرمند پلاستیک ، مجسمه “Aquos” ساخته ژان ریموند در موزه هنر مدرن در شهر نیویورک. وی همچنین در کنار دیگر هنرمندان و موسیقی دانان با استعداد مدیر چندین پروژه سینمایی تحسین شده منتقد بود. در سال 2018 ، ژان ریموند و پایر ماس افتخار اصلی جوایز صندوق مد CFDA Vogue را دریافت کرد. سال بعد ، 2019 ، او به عنوان شخصیت سال Footwear News و در سال 2020 به عنوان طراح سال ردیف مد هارلم انتخاب شد.

اخبار مرتبط  شکایت آبجوسازان شکایت علیه شهرستان لس آنجلس را با ادعای محدودیت در بازگشایی نقض متمم چهاردهم

درباره کرینگ

Kering که یک گروه لوکس جهانی است ، توسعه مجموعه ای از خانه های مشهور در زمینه مد ، کالاهای چرمی ، جواهرات و ساعت ها را مدیریت می کند: گوچی ، سنت لوران ، بوتگا ونتا ، بالنسیاگا ، الکساندر مک کویین، Brioni ، Boucheron ، Pomellato ، DoDo ، Qeelin ، اولیسه ناردین، Girard-Perregaux ، و همچنین عینک Kering. Kering با قرار دادن خلاقیت در مرکز استراتژی خود ، به خانه های خود اجازه می دهد تا محدودیت های جدیدی را از نظر بیان خلاقانه تعیین کنند در حالی که تجمل فردای خود را به روشی پایدار و مسئولانه بیان می کنند. ما این اعتقادات را در امضای خود ثبت می کنیم: “توانمندسازی تخیل”. در سال 2019 ، كرینگ تقریباً 38000 كارمند داشت و درآمد آن 15.9 میلیارد یورو بود.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/945367/Kering_Logo.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1252125/Your_Friends_in_New_York_Logo.jpg

منبع Kering

لینک های مربوطه

http://www.kering.com

منبع Kering