سیزدهمین جشنواره سالانه غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک که توسط برنامه Capital One Unveils 2020 ارائه شده است

وی گفت: “ما به عنوان یک جشنواره ، از قدرت غذا و توانایی آن در گردهم آوردن مردم آگاه هستیم.” لی برایان شرگر، بنیانگذار و مدیر NYCWFF. وی اضافه می کند: “هدف همیشه انجام این کار به گونه ای بوده است که جامعه مهم پذیرایی در شهر و کار بزرگ شرکای خیریه ما ، No Kid Hungry و بانک غذا برای شهر نیویورک را پشتیبانی کند و هدف امسال تفاوتی ندارد.” . “جشنواره 2020 به گونه ای طراحی شده است که ضمن ادامه مبارزه برای پایان دادن به گرسنگی و ارائه تجربیات NYCWFF که مخاطبان ما را دوست داشته اند ، با خیال راحت به فوریت ها و چالش های لحظه ای پاسخ دهند.”

طرفداران و علاقه مندان Loyal Burger Bash یک بار دیگر با مشکلات خود برطرف خواهند شد پشت برگر باش در حال وقوع جمعه 9 اکتبر شروع در ساعت 7 عصر EST. این مسابقه به صورت زنده از طریق زوم پخش خواهد شد و چهار برنده و رقیب قبلی Burger Bash حضور خواهند داشت که به مصاف همگان می روند جایزه انتخاب داوران. هیأتی از قضات مشهور برای تصمیم گیری در مورد برگرفتن برگرها آماده خواهند بود. بینندگان با دیدن آنچه در مورد قهرمان شدن در Burger Bash به پشت صحنه می پردازند ، نگاهی نادر به چگونگی اتخاذ تصمیم بسیار مهم داوران می اندازند. بلیط ها شامل الف VIP Burger Bash Box مجهز به دستورالعمل های آشپزهای رقیب ، پت لا فریدا تکه های برگر صنعتگر ، و سیب زمینی رول مارتین و موارد دیگر!

برنامه های مجازی جشنواره ، NYCWFF می رود مجازی ارائه شده توسط پایتخت یک، کلاس های تعاملی ، آشپزی و میکسولوژی را به مشتریان می آورد تا آشپزخانه ها و خانه های آشپز ، باربان و شخصیت های غذایی مورد علاقه خود ، از جمله ستاره های زیادی از شبکه غذایی و کانال آشپزی ، را به آشپزخانه ها و خانه های مورد علاقه خود بیاورد. کلاس ها امکان گفتگوی آزاد بین طرفداران و استعدادها را فراهم می کنند که شامل یک جلسه پرسش و پاسخ تعاملی پس از هر کلاس است. برنامه نویسی شامل موارد زیر است:

  • در آشپزخانه ارائه شده توسط شبکه غذایی (2 اکتبر – 11): نسخه دیجیتالی تظاهرات آشپزی سالانه امضا شده جشنواره. هر کلاس با استفاده از بزرگنمایی طراحی می شود و میهمانان برای یک نمایش تعاملی و زنده در یک آشپزخانه منزل خود به یک شخصیت شبکه غذایی یا کانال آشپزی در آشپزخانه منزل خود ملحق می شوند که میزبان نکات و ترفندهای آشپزی را برای اطمینان از مهارت های آشپزی شرکت کنندگان ارائه می دهد. شخصیت ها شامل جیادا د لاورنتیس، مولی یه، روکو دی اسپیریتو، جت تیلا، بادی والاسترو، آماندا فریتاگ، مایکل سیمون، تایلر فلورانس، استفانی ایزارد، کاردیا براون و بیشتر!
  • آشپزی از کتاب (2 اکتبر – 11): مجموعه ای که به تازگی راه اندازی شده است ، شرکت کنندگان را با آشپز مورد علاقه خود برای یک تجربه عملی آشپزی با پاداش دریافت آخرین کتاب آشپزی تألیف شده توسط آن میزبان جلسات ، ارتباط می دهد. برای این مجموعه ، ما با R.J. ، جولیا کتابفروشان – بزرگترین کتابفروشی مستقل NYC همکاری خواهیم کرد. شخصیت ها شامل ژاک پپین، یوتام اتلانگی، مارکوس ساموئلسون، الکس گوارناشلی، مارک وتری، هیو آچسون، توماس کلر، جفری زاکاریان، مانت چاوهان و بیشتر!
  • Beyond Takeout ارائه شده توسط پایتخت یک: دارندگان کارت اعتباری و نقدی کاپیتال وان یک فرصت انحصاری برای خرید بلیط یک تجربه صرف غذا در خانه دارند. دارندگان کارت ، مجموعه ای از غذاهای کوچک را که توسط یک سرآشپز مشهور سرپرستی می شود و به طور معمول برای خرید در دسترس نیستند ، آماده می کنند ، همراه با تظاهرات از طریق زوم برای تهیه هر غذا از قبل تا آبکاری.
اخبار مرتبط  دانلود قسمت 9 سریال آقازاده

هر دارنده کارت Capital One که هر یک از NYCWFF Goes Virtual فوق العاده ارائه شده توسط کلاس های Capital One را با کارت اعتباری یا بدهی Capital One خود خریداری کند ، دسترسی ویژه رایگان به کلاس آشپزی مجازی را که توسط آشپز مشهور برگزار می شود ، دریافت می کند اندرو زیمرن. کلاس در هفته برگزار می شود 13 اکتبر – 18

یک لیست آشپز بسیار تزئین شده لیست امسال را لنگر می اندازد سری شام صمیمی. این مجموعه تقریباً 30 شام در رستوران های برتر در پنج بخش برگزار می کند که به مردم محلی امکان می دهد از مراکز مورد علاقه خود در مرحله رشد مجدد و بازگشایی پشتیبانی کنند. هر یک از شام های دارای صندلی های محدود دارای یک منوی ممتاز طعم و مزه غذاهای برجسته آشپزها است که با انواع شراب های عالی و مطبوع همراه است. استعداد و شخصیت های مشهور شامل دانیل بولود، دن کلوگر، Einat Admony، مارک فورگیون، روکو دی اسپیریتو، جاستین بازداریچ، Costas Spiliadis، استفانو سکیچی، لائیتیتیا روآباه، مت آبدو، شین مک براید، گابریل کروتر، جاش کاپون، ایگناسیو ماتوس، مایکل وایت، چینتان پاندیا، الکس رایج، ادر مونترو، آلفرد پرتال و مانیش مهروترا. امنیت شرکت کنندگان و شرکت کنندگان اولویت اول ماست. همه مکان ها CDC ، ایالت و دستورالعمل های شهر را دنبال می کنند و تمرین می کنند.

اخبار مرتبط  Zepp یک وسیله کمکی برتر برای طرفداران بهداشت و درمان Pусский Polski انگلیسی انگلیسی انگلیسی انگلیسی راه اندازی می کند

برای دور زدن جشنواره ، حراج شراب آنلاین تجربه راحتی مزه شراب درست در راحتی در خانه خود را به مصرف کنندگان ارائه خواهد داد! تجربه حراج آنلاین سنگهای قیمتی NYCWFF از دو هفته کامل اجرا می شود 28 سپتامبر12 اکتبر. این حراج 15 “تجربه” منحصر به فرد شراب از شرابهای برتر سراسر کشور را به نمایش می گذارد و خریداران یک بسته منحصر به فرد مجهز به لیوان های شراب مارک Food Food ، مجموعه ای از گوشت ها و پنیرهای برتر از Fratelli Beretta ، قهوه illy و بیشتر دریافت می کنند!

فروش بلیط جشنواره برای عموم مردم آزاد است 14 سپتامبر با 100٪ از درآمد خالص پشتیبانی از ماموریت خود را به بخور نوشیدن پایان گرسنگی بدون کودک گرسنه و بانک غذا برای شهر نیویورک. یک برنامه کامل از رویدادها برای NYCWFF به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود nycwff.org آغاز 12 سپتامبر. با دنبال کردن مکالمه در طول سال در Facebook ، Instagram و Twitter با استفاده ازNYCWFF و #NYCWFF به روز باشید.

تصاویر و مصاحبه ها در صورت درخواست در دسترس هستند.

درباره شبکه غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک که توسط پایتخت یک ارائه شده است

شبکه غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک که توسط پایتخت یک ارائه شده است ، میزبان No Kid Hungry است® کمپین و بانک غذا برای شهر نیویورک ، با 100٪ درآمد خالص جشنواره به مبارزه با گرسنگی کمک می کند. جشنواره بیش از 13.5 میلیون دلار تا به امروز برای این سازمان های رفع گرسنگی. Southern Glazer’s Wine & Spirits ارائه دهنده انحصاری شراب و شراب در جشنواره است. که در سپتامبر 2019، BizBash این جشنواره را جشنواره شماره 3 صنعت غذا و رستوران در نامید ایالات متحده برای هفتمین سال پیاپی. اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره را می توان در nycwff.org.

درباره هیچ کودکی گرسنه

هیچ کودکی نباید در آمریکا گرسنه بماند. اما در پی شیوع بیماری ویروس کرونا ، از هر 4 کودک 1 نفر می تواند امسال گرسنه باشد. هیچ کودک گرسنه با کمک به راه اندازی و بهبود برنامه هایی که به همه بچه ها غذای سالم لازم برای رشد می دهد ، در تلاش برای پایان دادن به گرسنگی کودکان است. این مشکلی است که ما می دانیم چگونه حل کنیم. No Kid Hungry (مبارزات بدون کودک گرسنه) یک کمپین Share Our Strength است ، سازمانی که برای پایان دادن به گرسنگی و فقر تلاش می کند.

اخبار مرتبط  26.7 میلیارد دلار در صنعت ماشین آلات پردازش خوراک در سراسر جهان تا سال 2027

درباره بانک غذا برای شهر نیویورک

از سال 1983 ، بانک غذا برای شهر نیویورک مهمترین سازمان رفع گرسنگی در این شهر است که برای پایان دادن به گرسنگی در پنج بخش انتخاب شده است. تقریباً از هر پنج نیویورکی یک نفر برای تهیه غذا و منابع دیگر به بانک غذا اعتماد می کند. بانک غذا یک رویکرد استراتژیک و چند وجهی را در اختیار شما قرار می دهد که در عین افزایش آگاهی و تعامل در بین نیویورکی ها ، غذا را فراهم می کند و در جوامع نیازمند ظرفیت سازی می کند. بانک غذا از طریق شبکه بیش از 1000 خیریه و مدارس سطح شهر ، سال گذشته بیش از 80 میلیون وعده غذایی رایگان برای نیویورک های نیازمند فراهم کرد. بانک غذا برای خدمات پشتیبانی درآمد شهر نیویورک ، از جمله تمبر غذا (همچنین به عنوان SNAP شناخته می شود) و کمک مالیاتی رایگان برای فقیران شاغل ، تقریباً 36 میلیون دلار هر ساله به جیب مردم نیویورک می آیند و به آنها در تهیه غذا و دستیابی به عزت و استقلال بیشتر کمک می کنند. برنامه ها و خدمات آموزش تغذیه بانک غذا بیش از 50،000 کودک ، نوجوان و بزرگسال را قادر می سازد تا با بودجه محدود ، رژیم غذایی سالم و سبک زندگی فعال داشته باشند. بانک غذا با تلاش برای دستیابی به راه حل های طولانی مدت برای فقر غذایی ، سیاست هایی را تدوین می کند و تحقیقاتی را برای آگاهی بخشیدن به تلاش های دولت و جامعه انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به شما ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید foodbanknyc.org. ما را در فیس بوک (FoodBank4NYC) ، توییتر (@ FoodBank4NYC) و اینستاگرام (@ FoodBank4NYC) دنبال کنید.

درباره پایتخت یک

در پایتخت یک ما برای مشتریان خود مأموریت داریم – برای آنها محصولات عالی ، جوایز ، خدمات و دسترسی به تجربیات منحصر به فرد و فراموش نشدنی که آنها علاقه مند هستند را به آنها ارائه دهیم. Capital One یک بانک متنوع است که محصولات و خدمات را به افراد ، مشاغل کوچک و مشتریان تجاری ارائه می دهد. ما از فناوری ، نوآوری و تعامل برای تأمین نیازها و خدمات به مصرف کنندگان استفاده می کنیم. اطلاعات بیشتر در capitalone.com/access.

SOURCE شبکه غذایی و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک

لینک های مربوطه

https://corporate.nycwineandfoodfestival.com