CannTrust درخواست می کند تا زمان جلسه عمومی سالانه را تمدید کند

تورنتو، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CannTrust Holdings Inc. (“CannTrust” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که این شرکت به دنبال صدور دستور برای ادامه کار تحت قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها (“CCAA”) تمدید وقت برای Cannrust برای فراخوانی جلسه سالیانه سهامداران بعدی تا 120 روز پس از اتمام مراحل CCAA شرکت. قرار است این دادخواست قبل از قاضی دادگاه عالی دادگستری انتاریو در فهرست بازرگانی مورد رسیدگی قرار گیرد 16 سپتامبر 2020 در ساعت 12:00، کنفرانس ویدیویی قضایی از طریق زوم به دلیل اضطراری COVID-19.

در حمایت از طرح پیشنهادی ، CannTrust امروز مواد زیر را به دادگاه ارسال می کند (در مجموع “مواد دادگاه”): یک پرونده ثبت حاوی اطلاعیه حرکت ، مبایعه نامه گرگ گویات، قسم خورده 9 سپتامبر 2020 و پیش نویس سفارش و فاکتوم.

اخبار مرتبط  UL امکان پیشرفت سریع تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات الکترونیکی را برای بازار مکزیک فراهم می کند

مواد دادگاه ، همراه با جزئیات مربوط به روند CCAA CannTrust ، در وب سایت ناظر منصوب شده توسط دادگاه در دادرسی CCAA CannTrust در https://documentcentre.ey.com/#/detail-engmt؟eid=370 موجود است

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ، از جمله بیانیه های مربوط به مراحل CCAA است. این اظهارات آینده نگر نظرات کنونی اعتماد را منعکس می کند و مبتنی بر فرضیات خاصی است ، از جمله مفروضات مربوط به شرایط عملیاتی آینده و دوره های عملیاتی ، گزینه های فروش یا سرمایه گذاری مجدد ، شرایط اقتصادی و سایر عواملی که کانتراست معتقد است مناسب است. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با آنچه در این بیانیه ها متفاوت است ، از جمله خطر اینکه فروش ، سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری مجدد یا سایر گزینه های استراتژیک با شرایط قابل قبول برای آنها در دسترس نباشد. CannTrust یا به هیچ وجه ، یا اینکه چنین گزینه ای یا سایر گزینه های استراتژیک درآمد کافی برای تأمین تعهد CannTrust نسبت به سایر طلبکاران یا توزیع سهامداران CannTrust به دست می دهد. این خطر که دعواهای حقوقی یا دادرسی مربوط به دعاوی علیه CannTrust ممکن است شامل هزینه های قابل توجهی شود و در صورت موفقیت ، CannTrust را ملزم به پرداخت خسارت قابل توجه کند. و آن خطرات و عدم قطعیت ها که در تازه ترین گزارش نامه CannTrust و سایر پرونده های نظارتی ارسال شده در SEDAR در www.sedar.com. این خطرات و عدم اطمینان ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، رویدادها یا تحولات با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه است تفاوت اساسی داشته باشد. CannTrust تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا نتایج یا سایر عوامل ، برعهده نمی گیرد.

اخبار مرتبط  برندهای NewLeaf از واگذاری مشاغل خصوصی واسطه ای تحت رهبری Canaccord Genuity خبر دادند

منبع CannTrust Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://www.canntrust.ca/