iHerb مدیر ارشد مالی جدید را اعلام می کند

وی گفت: “من خوشحالم که در این نقش گسترده به خدمات خود در iHerb ادامه می دهم.” روکسان اگنو. “iHerb برای رشد و موفقیت مداوم قرار دارد و من از مهارت ها و تجربیات خود برای دستیابی به حداکثر نتایج آینده خود از طریق دستیابی به اهداف خود استفاده می کنم.”

Roxanne بیش از 35 سال تجربه در زمینه های امور مالی و حسابداری ، از جمله نظارت بر عملکردهای مالی ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل و ممیزی داخلی در خرده فروشی پوشاک لوکس زنان St. John Knits و نظارت بر انطباق و گزارش SOX دارد. به SEC در غول تجارت کشاورزی Land O ‘Lakes / Moark Egg Division.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار خرید آنلاین مواد غذایی در سراسر جهان ، 2012-2027 با شرکت های Albertsons ، Amazon ، Fresh Direct ، My Brands ، mySupermarket ، ShopFoodEx ، فروشگاه های Wal-Mart و دیگران

مدیرعامل iHerb گفت: “با داشتن روکسان در این نقش جدید ، نمایش تجربیات عمیق خود ، iHerb نظم مالی ما را تقویت می کند تا رشد قوی ما را حفظ کند ، در حالی که همچنان روحیه کارآفرینی و چابکی را حفظ می کند که iHerb همیشه حفظ کرده است.” ایمون ذبیحی.

درباره iHerb: iHerb یکی از بزرگترین خرده فروشان تجارت الکترونیکی مستقر در ایالات متحده است که 30000 محصول از 1200 مارک به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد. iHerb مستقیماً از انبارهای پیشرفته با کنترل آب و هوا و دارای گواهینامه GMP به مشتریان در بیش از 150 کشور ارسال می شود. از سال 1996 ، iHerb به ارائه نوآوری در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت ، با بهترین ارزش ممکن و نمایش مناسب ترین تجربه مشتری ادامه داده است. https://www.iherb.com/

اخبار مرتبط  کازارهای قصر لاس وگاس ، فلامینگو لاس وگاس ، تفرجگاه LINQ و چرخ مشاهده ریل بالا اکنون باز است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252307/iHerb_Announces_New_Chief_Financial_Officer.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.iherb.com

منبع iHerb