Le Vian اولین مجله فرش قرمز دیجیتال و پیش بینی 2021 را اعلام می کند

یک برنامه پرتحرک از صدها مشاهده پیش نمایش خصوصی ، بیش از 4 روز قبل از رویداد انجام می شود ، در طی آن مشتریان برتر این نام تجاری از اولین فرصت برای رزرو یا پیش خرید از تازه راه اندازی شده برخوردار می شوند Le Vian Haute Couture بالا مجموعه جواهرات ، و از لو ویان 11 گرایش.

برای اولین بار، لو ویان برای راه اندازی جواهرات Le Vian Haute Couture در سال 2021 به طور خاص یک کتاب جواهرات بالا دیجیتالی قابل کلیک ایجاد کرده است که 1000 خلاقیت منحصر به فرد را نشان می دهد ، از قیمت های مختلف 10 هزار دلار به 500000 دلار. هر قطعه گرانبها توسط صنایع دستی ساخته شده است نیویورک صنعتگران برتر. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا قبل از آزاد شدن در مجموعه ، مجوزهای آن را به صورت دیجیتالی بررسی کنند و مواردی را که می خواهند خریداری کنند ، ذخیره کنند لو ویان خرده فروشان مجاز و عموم مردم.

رپرتوار عظیم بیش از 4500 مورد جدید لو ویان طرح هایی برای نمایش 11 گرایش سال ایجاد شده اند که قرار است صنعت جواهرات جهانی را در سال آینده شکل دهند. كتاب قابل كلیك 2021 Red Carpet Revue Jewelry این قطعات را در نمای خصوصی به صورت دیجیتالی نمایش می دهد. سپس قطعات را می توان توسط جمع کنندگان برتر از طریق پیش سفارش داد لو ویان خرده فروشان مجاز

مشتریان ، خرده فروشان و مطبوعات برتر که به Red Carpet Revue و Trend Forecast دعوت شده اند می توانند از طریق بزرگنمایی ارتباط برقرار کنند. این رویداد همچنین برای عموم مردم در Facebook LIVE پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط  شرکت ژاپنی WMH در ویتنام سرمایه گذاری می کند و ردپای ASEAN را گسترش می دهد

قالب شب با نگاهی گذشته نگر به مقصد فرش قرمز از سال های گذشته قبل از مراسم جدید آغاز می شود لو ویان قطعات اولین هستند ارائه مد روند 2021 توسط مدیر ارشد مد و زیبایی در Harp’s Bazaar Avril Graham ایالات متحده ارائه می شود. متعاقباً با ارائه گرایشهای جواهرات زیبا در سال 2021 ، ارائه شده توسط لو ویان. درخواست تجلیل از کمک های خیریه شبانه به سود بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود خواهد بود. لو ویان متعهد شده است 500 دلار کمک مالی برای هر خانوار شرکت کننده در Red Carpet Revue و پیش نمایش خصوصی. همچنین با کلیه کمک های مالی مهمانان ، حداکثر تا 100000 دلار.

پیش بینی روند ، برای اولین بار 5 مینی فیلم را به نمایش می گذارد لو ویان روندهای برتر سال و با اکتان بالا به اوج خود می رسد لو ویان راه باری اتاق نشیمن ، فیلمبرداری در محل یک خانه شخصی لوکس در تپه کلینتون ، بروکلین ، نیویورک. این روند اصلی را به سبک خیره کننده ای به زندگی می آورد.

لو ویان کلکسیونرها و شرکت کنندگان برتر کیسه های پر زرق و برق بسته بندی شده با هدیه دریافت می کنند این شامل لو ویان لوگو لوازم جانبی – پتو ، کتاب و قلم مارک دار. مجموعه های Uber-Top همچنین یک دریافت می کنند لو ویان صندوقچه جواهرات چوبی دست ساز و کتاب میز قهوه یادبود Harper’s Bazaar.

روندهای جواهرات 2021

روند کامل روند 2021 در روز نمایش آشکار خواهد شد. به روزترین موارد برجسته شامل موارد زیر است:

  • نمادهای حفاظت که امید و عشق را بر می انگیزد ، همانطور که در زمان های دشوار با هم هستیم.
  • نمادهای معنوی: صلیب ها ، ستارگان دیوید ، همساس ، چشمهای شیطانی و همچنین لوتوس ، هلال ماه ، ستارگان و بالهای فرشته را انتظار داشته باشید
  • نمادهای عشق از جمله قلب ها و پیوندهای عشق
  • با هم قویتر: جواهرات گلادیاتور مانند با الهام از دو دست یکدیگر را نگه داشته است
  • نمادها از امید – مجموعه جدید جواهرات Rainbow: گوهر حفاظت ، طعم های کوارتز. این مجموعه شامل کوارتز شکلاتی ، آمتیست آب نبات پنبه ای ، کوارتز نعناع آمتیست انگور ، سیترین دارچین و کوارتز گل رز خواهد بود.
اخبار مرتبط  شورای مشترک Team Team 28 رئیس جمهور قلم های ضدحمله علیه حکم اجرایی ترامپ مجبور به بازگشایی مجدد گیاهان Meatpack

“ما قصد داریم در نمایشگاه 2021 Le Vian Red Carpet Revue جمع كنندگان خود را خیره و مسحور كنیم. فروش ما در این رویداد سالانه به طور معمول به میلیون ها نفر رسیده است. ما برای اولین بار 100٪ دیجیتال می رویم و ماه ها پس از آماده سازی و موفقیت بزرگ به دنبال دارد. در ماه های اخیر با فروش مجازی ما ، با همکاری خرده فروشان مجاز ما ، “مدیر عامل شرکت Le Vian می گوید ادی لوویان.

لو ویان – یک مارک فرقه ای در زمان های نامشخص

  • در اوایل سال 2020 ، لو ویان اولین بار تلویزیون LE VIAN به نمایش درآمد. توسط آوریل 2020، نمایش های اولیه از یک لذت بردند 1.5 متر رسیدن.
  • سپتامبر مقدمه لو ویان فن آوری بازاریابی با نرده های شمالی بسیار ابتکاری ، هدف گذاری لو ویان خانواده های مستقل صاحب فروشگاه های جواهرات بودند.
  • ریحانا در حال حاضر می پوشد لو ویان در جلد جلد در 26 صفحه چاپی و دیجیتالی Harper’s Bazaar در ماه سپتامبر در سراسر جهان. لو ویان قطعات جدید پلاتین نیز در شماره ماه سپتامبر ارائه می شوند.
  • لو ویان قرار ملاقات و قرار ملاقات شخصی بسیار شخصی فقط تجاربی را نشان می دهد که در طی همه گیری به اوج موفقیت خود رسیده اند و نرخ نمایش و نرخ خرید را از 50٪ چندین سال پیش به تقریبا 100٪ امروز افزایش داده اند ، تقریباً هر مشتری در نتیجه خرید قرار خصوصی
اخبار مرتبط  Locus با Vinculum همکاری می کند تا تجارت همه جانبه و تحقق زنجیره تأمین را برای مشتریان فراهم کند

در باره لو ویان
لو ویان هست یک نیویورک دفتر مرکزی ، یک شرکت جواهرات متعلق به خانواده است. با سابقه ای که ریشه در سلطنت ایران باستان دارد ، امروزه LeVian مورد علاقه و علاقه بسیار او است هالیوود حق امتیاز وقتی در سال 1746 ، پرشیا نادرشاه تسخیر کرده هند، او را انتخاب کرد لو ویان خانواده برای محافظت از جواهرات سلطنتی. این شامل الماس افسانه ای Koh-I-Noor است که در حال حاضر در میان جواهرات تاج انگلیس قرار دارد. برای تداوم میراث خانوادگی LeVian ، لو ویان متعهد به سرمایه گذاری در نوآوری است. هر طراحی با یک ایده اصلی شروع می شود. لو ویان با ارزان قیمت ساختن جواهرات زیبا ، تجمل گرایی می کند. با مجموعه داران مانند اعضای خانواده رفتار می شود. خانواده LeVian به خاطر محصولات و فن آوری های نوآورانه ، تعهد خود به اقدامات مسئولانه و بازپرداخت 10٪ از سود سالانه قبل از مالیات خود به امور خیریه شناخته شده است.

منبع Le Vian Corp.

لینک های مربوطه

https://www.levian.com/