کربی ژان ریموند و کرینگ “دوستان شما در نیویورک” را منتشر کردند

‘دوستان شما در نیویورک ™’ (YFINY) شامل بخشهای مختلفی است ، از جمله یک منطقه رویدادها و تجارب ، یک برنامه با الهام از دستگاه های جوجه کشی پروژه ، ابتکارات بشردوستانه و برچسب کالاهای تجاری.

تصور شده توسط کربی ژان ریموند، ‘دوستان شما در نیویورک‘بعد از ملاقات با فرانسوا-هنری پینو، رئیس و مدیر عامل شرکت Kering ، در سال 2019. ‘Your Friends in نیویورک‘آماده راه اندازی در مارس 2020 بود ، اما به دلیل تأثیر جهانی شدید همه گیر COVID-19 ، اعلامیه متوقف شد.

وی گفت: “برای من ، ایجاد و کار در مشاغلی که چشم به آینده دارند ، جامعه را به طور کلی درگیر می کنند و به رشد سایر افراد در دنیای مد و هنر ادامه می دهند ، مهم است.” کربی ژان ریموند.

“هنگامی که کربی را در سال 2019 ملاقات کردم ، تحت تأثیر دیدگاه منحصر به فرد وی در مورد خلاقیت ، نوآوری ، تجارت و مسائل اجتماعی قرار گرفتم. آنچه بلافاصله احساس کردم تمایل وی به اختراع یک مدل جدید و منحصر به فرد است که او را از محدودیت های معمول آزاد می کند. منطقی بود كه كرینگ از این پروژه كه می خواهد استعدادهای هنری جدید را تقویت كرده و تنوع و خلاقیت را تشویق كند و صدایی به نسل جوان مبتكر بدهد ، حمایت كرد. “هنری پینو.

‘دوستان شما در نیویورکتکامل بیشتری خواهد یافت تا شامل یک برنامه الهام گرفته از دستگاه جوجه کشی پروژه برای طراحان متنوع ظهور برای رشد و کاوش در مدل های جدید تجاری باشد که نوآورانه و انقلابی هستند.

اخبار مرتبط  Artemest در بازار لوکس 5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سهام

‘دوستان شما در نیویورک‘به لطف کمک مالی شخصی ژان ریموند به عنوان بخشی از مأموریت این سازمان در حمایت از جوامع محروم و تحت تأثیر همه گیر ، در مارس 2020 به سرعت بسیج شد. Kering از تلاش های YFINY برای مقابله با COVID-19 با کمک مالی حمایت کرد. از این پس ، ‘دوستان شما در نیویورک“برنامه ها برای ادامه تمرکز بر روی مسائل فوری برای جوامع محلی ، از جمله در درجه اول امکان خدمات بهداشت روان برای خردسالان و ساکنان خانه های عمومی ، از جمله.

این بستر جدید ، بافت پیوندی خواهد بود که مارک ها را به طرق مختلف با هنرمندان و جامعه پیوند می دهد ، از جمله رویدادهایی که بیش از یک روز طول می کشد و همچنین نشان دهنده تکامل نمایش های مد است. پایر ماس. در ماه های آینده جزئیات هر یک از دوستان شما در نیویورک

اخبار مرتبط  کدام مشاغل اصلی خیابان COVID-19 زنده مانده است؟

در باره کربی ژان ریموند

کربی ژان ریموند یک هنرمند رنگی و بنیانگذار برند مد است پایر ماس.

وی در سن 14 سالگی به عنوان شاگرد طراح وارد صنعت مد شد کی اونگر. پس از سه سال کار با کی ، وی همکاری خود را در راه اندازی این برند با مارچسا آغاز کرد.

بعد از یازده سال به عنوان طراح و سازنده الگو ، ژان ریموند راه اندازی شد پایر ماس در سال 2013.

از زمان شروع آن ، پایر ماس مطبوعات ، متخصصان صنعت و مصرف کنندگان در سراسر جهان از آن حمایت کرده اند. ژان ریموند در وجهه وی به عنوان یک هنرمند تجسمی ، مجسمه “Aquos” خود را در موزه نمایشگاه به نمایش گذاشت هنر مدرن نیویورک. علاوه بر این ، او تعدادی از پروژه های تحسین منتقدان سینمایی را در کنار دیگر هنرمندان و موسیقی دانان با استعداد کارگردانی کرده است. در سال 2018 ، ژان ریموند و پایر ماس افتخارات برتر جوایز صندوق مد CFDA Vogue را دریافت کرد. یک سال بعد ، در سال 2019 ، توسط Footwear News به عنوان نفر سال و در سال 2020 توسط مد هارلم به عنوان طراح سال انتخاب شد.

اخبار مرتبط  شرکت دریایی پینگتان نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 را در 17 آگوست 2020 منتشر کرد

درباره کرینگ

Kering یک گروه لوکس بین المللی است که به مدیریت توسعه تعدادی از خانه های مد مشهور ، کالاهای چرمی ، جواهرات و ساعت اختصاص دارد: گوچی ، سنت لوران ، بوتگا ونتا ، بالنسیاگا ، الکساندر مک کویین، Brioni ، Boucheron ، Pomellato ، DoDo ، Qeelin ، اولیسه ناردین و ژیرارد-پرگاو ، علاوه بر عینک Kering. Kering با قرار دادن خلاقیت در مرکز استراتژی خود ، باعث می شود خانه های مد خود از نظر بیان خلاقانه محدودیت های جدیدی تعیین کنند ، در حالی که تجمل فردا را به روشی پایدار و مسئولانه تعریف می کنند. شعار ما ، “توانمندسازی تخیل” ، بازتاب صادقانه این اعتقادات است. در سال 2019 ، كرینگ حدود 38000 كارمند داشت و درآمد آن 15.9 میلیارد یورو بود.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/945367/Kering_Logo.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1252125/Your_Friends_in_New_York_Logo.jpg

منبع Kering

لینک های مربوطه

http://www.kering.com

منبع Kering