Powerful Foods اولین کار تیم حرفه ای ورزشی را با اینتر میامی CF در MLS پایان می دهد

غذاهای قدرتمند ، با کیفیت شریک رسمی Inter Miami CF ، از فرصت تهیه مواد غذایی مغذی و مغذی متناسب با نیازها و خواسته های ورزشکاران با عملکرد بالا ، هیجان زده هستند. “پیوستن نیروها به اینتر میامی امری جالب توجه نبود. قطعاً توانایی حمایت از تغذیه این ورزشکاران شگفت انگیز فرصتی بی نظیر است که نمی توانیم آن را از دست بدهیم.” درباره کارلوس رامیرز ، مدیر عامل و موسس توضیح می دهد. “ما از دیدن اینکه این مشارکت ممکن است ما را به کجا برساند بسیار خوشحال هستیم که اطمینان داریم که محصولات پر پروتئین ، طبیعی و با طعم عالی می توانند همه چیز بازیکنان اینتر میامی را برای تأمین تلاش های روزانه خود و هر مسابقه فراهم کنند.” این مشارکت نه تنها به مارک اجازه می دهد تا مقداری قدرت اضافی به همه بازیکنان منتقل کند بلکه از طریق نقاط مختلف لمسی آنلاین و آفلاین با جامعه تیم ارتباط برقرار می کند.

اخبار مرتبط  تیم های بهداشت و درمان مصرف کننده GSK با پائولا عبدول برای راه اندازی ژل درد آرتروز ولتارن همراه هستند

“این برای سازمان ما و بازیکنانی که نیازهای غذایی ، سلیقه و رژیم غذایی منحصر به فرد دارند بسیار مناسب بود.” پل مک دونا، مدیر COO و مدیر ورزشی Inter Miami CF. “محصولی که غذاهای قدرتمند به اینتر میامی ارائه می دهند ، به طور مرتب در برنامه های غذایی بازیکنان گنجانده می شوند ، به خصوص به عنوان یک ماده مهم اضافی برای لرزش های تغذیه ای آنها پس از بازی.”

درباره غذاهای قدرتمند

Powerful Foods در سال 2013 تاسیس شد ، یک شرکت نوآورانه غذایی است که به یک مارک چند کالایی با پروتئین بالا ، مزه عالی ، گزینه های کاملاً طبیعی تبدیل شده است که به منظور تأمین سبک زندگی فعال و سالم است. از یک صبحانه بسته بندی شده با پروتئین بلغور جو دوسر ، تا یک میان وعده یخچال دار کتو دوستانه ، یا یک نوشیدنی با پروتئین بالا بعد از تمرین ، Powerful Foods مواد غذایی با کیفیت بالا ، تمیز و تغذیه مناسب در محصولات روزمره را به ارمغان می آورد که به منظور پوشش هر مناسبت خوردن مصرف کنندگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای قدرتمند به power.co مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor صفحه نمایش بدون باران و کیت سایه بان (CCT-4367) را توسعه می دهد

درباره INTER میامی CF

با هدایت یک گروه مالکیت پویا ، اینتر میامی CF اولین بازی تاریخی خود را در MLS انجام داد 1 مارس 2020 در جاده مقابل LAFC با صدها طرفدار مسافرتی که بیش از شش سال برای این لحظه منتظر بودند. 48 ساعت قبل از شروع ورزشگاه خانگی در مورد آنچه که بوده است 14 مارس، MLS به دلیل همه گیری COVID-19 ، وقفه در طول فصل را اعلام کرد.

اخبار مرتبط  West Shore Home، LLC چهارمین دوره خرید را بسته و ردپای آن را به ویرجینیا گسترش می دهد

اینتر میامی در میان چهار تیمی بود که 8 هفته بعد جلسات آموزشی انفرادی و داوطلبانه را در مرکز آموزش و عملکرد جدید خود و غیره آغاز کرد 8 جولای، این باشگاه با اولین مسابقه MLS به راه اندازی مجدد فصل کمک کرد MLS مسابقات برگشت است در مجموعه جهانی ورزش ESPN پشت درهای بسته. بر 22 آگوست، اینتر میامی سرانجام استادیوم خود را با یک بازی لیگ و اولین پیروزی در تاریخ جوان خود ، مسیحی کرد. این کلوپ تمام بازی های خانگی خود را در ورزشگاه اینتر میامی CF انجام می دهد فورت لودردیل.

SOURCE غذاهای قدرتمند

لینک های مربوطه

https://powerful.co