Littleton Martial and Healing Arts Studio Eclectic Ground ذهن مجازی ، بدن ، نمایشگاه روح را ارائه می دهد

لیتلتون ، کولو، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – یک استودیوی هنرهای رزمی Littleton میزبان Re-Imagine Resilience ، یک ذهن مجازی ، بدن ، روح نمایشگاه است که در آن متخصصانی متمرکز بر هنرهای رزمی ، تاروت خوانی ، آیورودا ، سفرهای شمنی ، قرائت نجومی ، یوگا ، مربیگری زندگی ، راهنماهای فرشته ای ، بهبود صدای ارتعاشی ، زمان مشاوره الهی و موارد دیگر.

صاحب استودیو گفت: “Eclectic Ground یک مرکز هنرهای رزمی و درمانی است که ما مشتاقانه ملاقات مردم با آنها را در آن مکان داریم.” مارک کرومیک هنگام توضیح روند فکر ارائه نمایشگاه. “ما ، در كنار همه بشریت ، تماس بیدار شونده COVID را دریافت كردیم. این به ما الهام بخشید تا در مورد آنچه بیشتر از این می توانیم انجام دهیم ، تعمق بیشتری داشته باشیم.”

اخبار مرتبط  فلوریدا وحشی صداهای طبیعی #WildWednesday را اعلام کرد

دب کرومیک، شریک زندگی مارک و مدیر بازرگانی استودیو ، گفتند که او و مارک متوجه شده اند که اکنون زمان پیوستن به دیگران برای ارائه مجموعه ای از پاسخ به افرادی است که به دنبال راه حل برای چالش های الهام گرفته از کوید هستند. دب گفت: “پاسخ ما این است كه نیروها را با سایر پزشكان همفكر ، هم به صورت محلی و هم در سطح جهانی ، تركیب كنیم تا به همنوعان مجموعه ای از امكانات ارائه دهیم كه چگونه می توانند در كنار سلامتی جسمی و ذهنی خود احساس كنترل قدرت بیشتری داشته باشند.”

اخبار مرتبط  مدیر عاملان پیشرو تولید نوشیدنی های الکلی برای حمایت از کافه ها ، کافه ها و رستوران ها به نیروهای خود پیوسته اند

نمایشگاه مجازی یکشنبه 4 اکتبر 2020 خواهد بود 1-5PM MDT (به منطقه زمانی خود تبدیل کنید). دب به شرکت کنندگان در نمایشگاه وعده می دهد یک محیط نمایشگاه مجازی “خم شدن مرز” که به مهمانان امکان ملاقات و یادگیری از حداکثر 40 پزشک مستعد را می دهد. بلیط های این رویداد می باشد 20 دلار و از طریق EventBrite در دسترس هستند.

تمرین کنندگان ارائه شده از طریق نمایشگاه شامل:

اخبار مرتبط  غذاهای طبیعی متحد برای شرکت در بیستمین کنفرانس سالانه مصرف کننده اوپنهایمر

سایر پزشکان علاقه مند به شرکت در این رویداد باید با شماره 303.550.8542 Deb تماس بگیرند یا از طریق ایمیل [email protected].

درباره زمین الکتریک

تیم Eclectic Ground از مربیان و تمرین کنندگان با تجربه هنرهای رزمی و شفابخشی در لیتلون ، کلرادو نسبت به آنچه انجام می دهند و چگونگی انجام آن علاقه مند هستند. آنها تلاش می کنند تا خلاقانه ترین و آرامش بخش ترین جو را به زندگی روزمره خود و در نتیجه زندگی دانش آموزان و مشتریان خود وارد کنند. Eclecticground.com

مخاطب: اریش کیرشنر ، آژانس ارتباطات تکامل
تلفن: 303.921.6733
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Eclectic Ground