میله های نبرد و 10.40.10. Fitness Hold Tribute Workout به افتخار یازده سپتامبر

شیکاگو، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مارک پروتئینی نوار پروتئینی متعلق به کهنه سربازان ، Battle Bars و کهنه سربازان ایلینویتناسب اندام مبتنی بر ، 10.40.10. فیتنس ، یک سالن ورزشی با مضمون نظامی / اولین پاسخ دهنده که طرح های مقرون به صرفه ای را برای جانبازان در حال انتقال فراهم می کند ، میزبان واحد ذخیره محلی ارتش است که از همه مربیان مته ، C Co 2-330th EN OSUT (شرکت چارلی ، دومین مهندس سه سی ام) تشکیل شده است. ، همراه با تمرین Tribute برای همه کلاسهای 10.40.10 بسته بندی شده در طول روز با حمایت مالی BattleBars و با هدایت تنها زن آتش نشان در Hoffman Estates Kim Gaeding ، از 1:30 بعد از ظهر – 3:30 بعد از ظهر. این واحد آزمایش منظم تناسب اندام ارتش خود را که توسط هم سن و سالان حامی آمریکایی احاطه شده است ، انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط  Bambuser با یکی از بزرگترین خرده فروشان جهان به توافقنامه خلبانی برای خرید فیلم زنده وارد می شود

در بیانیه ای ، مدیر عامل نبرد بارز و پیشکسوت نیروی دریایی ایالات متحده ، الکس ویت، می گوید ، “ما ادای احترام می کنیم تا هرگز فراموش نکنیم ، برای افتخار افتادگان افتخار می کنیم و به فداکاری های ایثارگرانه پلیس ، آتش نشانان ، ارتش و مردان و زنان غیرنظامی که جان خود را به خطر انداختند و جان خود را برای کمک به دیگران در 11 سپتامبر و همچنین ادای احترام و تکریم کسانی که خدمت می کنند ، جان خود را فدا می کنند و هر روز برای کشور بزرگ ما چه در اینجا و چه در خارج از کشور جان خود را به خطر می اندازند ، بنابراین ممکن است هرگز فراموش نشوند. “

علاوه بر تمرین ادای احترام ، Battle Bars همچنین از تمام کلاسهای تمرین 10.40.10 در طول روز حمایت مالی می کند. برنامه 10:40:10 به این ترتیب عمل می کند: 10 دقیقه فعال سازی ذهن و عضله ، 40 دقیقه قدرت و استقامت ، 10 دقیقه رفع فشار و خنک شدن. آنها با مهارت برنامه نویسی Marcus Filly و Revival Strength ، در آموزش نظامی کاربردی که از تمام سطوح مهارت های تناسب اندام عبور می کند ، تخصص دارند.

اخبار مرتبط  Virender Ahluwalia به عنوان مدیر ارشد مالی به شرکت Radiant Ventures ، Inc می پیوندد

ویت افزود: “این برای همه ما فوق العاده مهم است به دلایلی كه لازم نیست آنها را توضیح دهیم. تمام فعالیتهای روز با قلبی سنگین و دانستن آنچه كه همه در 11 سپتامبر فدا كرده اند به پایان می رسند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، می توانید از این لینک یا ایمیل بازدید کنید [email protected].

درباره میله های نبرد

Battle Bars یک مارک پروتئین برتر با حق بیمه متعلق به کهنه سربازان است. آنها با استفاده از مواد طبیعی ، غیر GMO ، پایدار و دارای اخلاقی که از نظر اخلاقی تهیه می شوند ، نوارهای زیادی را برای طعم و مزه در میله های پروتئینی پاک می کنند تا طعم های نوار پروتئینی شایسته ای مانند توت فرنگی ، s’mores ، کلوچه و خامه ، زغال اخته و کره بادام زمینی را ایجاد کنند. تمام محصولات Battle Bars با ترکیبی قدرتمند از OPC از مواد غنی از آنتی اکسیدان مانند عصاره هسته انگور ، عصاره شراب قرمز ، عصاره پوست کاج ، عصاره زغال اخته و بیوفلاونوئیدهای مرکبات ساخته می شوند ، که به بهبود م effectivelyثر DNA ، سلول ها و بافت های آسیب دیده معروف هستند. .

اخبار مرتبط  اندازه بازار پروتئین نخود تا سال 2027 ارزش 385.7 میلیون دلار دارد

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

میله های نبرد

10.40.10

SOURCE میله های نبرد

لینک های مربوطه

https://www.battlebars.com/