بازیکنان سابق NFL ، از جمله تالار مشاهیر ویلی روف و آندره رید ، تجربه بهبود شناخت با استفاده از عصاره کنف PrimeMyBody

PrimeMyBody در مطالعه بازیکن سابق شامل 70 بازیکن شرکت کننده سابق NFL مانند Hall of Famers بود ویلی روف و آندره رید. سایر شرکت کنندگان شامل سه بار All-Pro Everson Walls ، Rocket Ismail ، دارن مک فادن، و لورنزو لینچ.

در مورد تأثیرات FOCUS بر او ، ویلی روف می گوید: “من می توانم بگویم اولین باری که FOCUS را گرفتم احساس هوشیاری بیشتری داشتم ، در آن منطبق تر بودم و منطقه بندی شدم. برای احساس اثرات و دیدن اطلاعاتی که نشان می داد FOCUS هوشیاری و فعالیت مغزی من را افزایش می دهد ، روان شدم. آن را روزانه مصرف کنید ، و من بیشتر فعال هستم ، برنامه روزمره من بسیار بهتر است ، و در اطراف من احساس بهتری دارم. من متوجه می شوم که تفاوت زیادی در احساس و حرکت من هنگام مصرف ندارم ، در مقایسه با من آن را هر روز می گیرم. “

داستانهای بیشتری از بازیکنان سابق NFL در مورد مزایای شناختی و کیفیت زندگی بشنوید که FOCUS با مراجعه به https://youtu.be/04VAAK9Cuag آنها را برای آنها فراهم کرده است

اخبار مرتبط  Trimona ماست بلغاری معتبر بلغاری را با غذاهای فوق العاده برای ایجاد یک میان وعده خوشمزه و سالم ماست ترکیب می کند

مطالعه بازیکن قبلی با بازیکنان بازنشسته NFL و طرفداران سلامت مغز هماهنگ شده بود ، برایان جونز و کنیون راشد، و غربالگری توسط مشاور ارشد پزشکی PrimeMyBody ، دکتر چنگ روان انجام شد. در این تحقیق از فناوری نقشه برداری مغز qEEG برای آزمایش تأثیرات FOCUS بر فعالیت مغزی بازیکنان سابق NFL که پس از سالها ورزش خشونت آمیز از انواع مسائل شناختی رنج می برند ، استفاده شد. به دنبال تجزیه و تحلیل غربالگری ها ، داده های آماری قابل توجه از نتایج مثبت برای بهبود روند شناخت در 80 درصد از شرکت کنندگان غربالگری 70 به علاوه پشتیبانی می کند. پیشرفت های فرآیند شناخت شامل توجه (نسبت تتا / بتا) ، پردازش اطلاعات و زمان پاسخ بصری بود. برای جزئیات کامل غربالگری و نتایج داده ، از https://bit.ly/PMBScience بازدید کنید.

برایان جونز می گوید: “ما امیدوار بودیم که این یک راه حل واقعی برای کمک به بیماری های مختلفی باشد که برادری بازیکنان سابق را تحت تأثیر قرار می دهد ، در حالی که به طور همزمان توانایی PrimeMyBody را برای انجام آزمایش های موفق و معنی دار نقشه برداری مغز با استفاده از محصولات نوآورانه شاهدانه خود نشان می دهد ،” تحلیلگر CBS Sports.

اخبار مرتبط  EPA اسپری ضد عفونی کننده لیزول را برای استفاده در برابر COVID-19 تأیید می کند

FOCUS که به طور خاص برای تقویت شناخت و عملکرد ذهنی تشکیل شده است ، یک عصاره شاهدانه طیف گسترده ای است که از ترپن های شاهدانه ارگانیک و فیتوکانابینوئیدهای شاهدانه متعدد ، از جمله CBG (Cannabigerol) ساخته شده است. با استفاده از یک سیستم تحویل لیپوزومی اختصاصی به نام Sonicated Nano-Technology ™ ، هر قطره FOCUS برای جذب سریع جریان خون و حداکثر فعل و انفعالات سلولی – با اندازه ذرات به طور متوسط ​​بین 15-30 نانومتر ساخته شده است.

“آنچه مردم باید درک کنند این است که همه محصولات شاهدانه یکسان نیستند. متأسفانه ، در این صنعت هیچ فرآیند استاندارد سازی وجود ندارد. آنچه ما در PrimeMyBody انجام می دهیم ایجاد فرمول های کنف خاص برای فواید است ، مانند FOCUS ، که توسط شخص ثالث آزمایش شده است دکتر روآن اضافه می کند. “

اخبار مرتبط  اینفوتک ها برای کمک به سریع مشاغل برای ایجاد سریع ارتباطات ایمن برای کارمندان از راه دور ، محاکمه رایگان و دسترسی مبتنی بر ابر به فضای مجازی را ارائه می دهند.

درباره PrimeMyBody
PrimeMyBody که به عنوان یک رهبر شناخته شده در صنعت سلامتی کنف ملی و جهانی شناخته می شود ، در زمینه شاهدانه برتر و محصولات بهداشتی گیاهی ایجاد شده از مواد گیاهی رشد یافته از نظر اخلاقی که با روش های تحویل بسیار کارآمد فرموله شده اند ، تخصص دارد. مدل تجاری بازاریابی وابسته PrimeMyBody فرصت های تجاری و جبرانی را برای افرادی فراهم می کند که علاقه و اشتیاق زیادی برای اشتراک و فروش محصولات PrimeMyBody دارند. با دفتر مرکزی دالاس، خدمات PrimeMyBody فروش تجارت الکترونیکی در سراسر ایالات متحده، ژاپن، و مکزیک. برنامه های توسعه عملیات جهانی بیشتر به بازارهایی مانند کانادا، آفریقا، و اتحادیه اروپا در حال حاضر در جریان است. وب سایت: Primemybody.com.

ما را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید:
FB IG توییتر

تماس با رسانه:
کریس فلک
[email protected]

منبع PrimeMyBody

لینک های مربوطه

https://secure.primemybody.com