اندازه بازار چای میوه تا سال 2027 ارزش 5.1 میلیارد دلار است

سانفرانسیسکو، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود حجم بازار جهانی چای میوه ای به دست آید 5.1 میلیارد دلار تا سال 2027، در حال گسترش در CAGR 9.6٪ مطابق با گزارش جدید Grand View Research، Inc در طول دوره پیش بینی ، تغییر ترجیح مصرف کنندگان به سمت نوشیدنی های سالم و بدون کافئین باعث افزایش تقاضا برای این محصول در سراسر جهان می شود. چای های میوه ای به نوشیدنی محبوب خارج از منزل در بین مصرف کنندگان آگاه سلامت تبدیل شده اند و نسبت به چای سیاه سنتی کشش بیشتری کسب می کنند.

پیشنهادات اصلی گزارش:

 • آمریکای شمالی انتظار می رود با توجه به افزایش تقاضا برای نوشیدنی های سالم در بین هزاره ها در ایالات متحده و سریعترین شاهد CAGR از سال 2020 تا 2027 باشد. کانادا
 • آسیا و اقیانوسیه در سال 2019 بر بازار چای میوه مسلط شد و بیش از 35٪ از درآمد جهانی را به خود اختصاص داد. این تسلط به افزایش محبوبیت این محصولات به عنوان نوشیدنی سالم در بین مصرف کنندگان در کشورها از جمله منسوب است چین و تایوان
 • پیش بینی می شود کانال توزیع آنلاین CAGR 10.6٪ را از سال 2020 تا 2027 به دلیل افزایش محبوبیت برای ارائه راحتی بیشتر و دسترسی آسان محصولات به مصرف کنندگان ، ثبت کند.
 • عمده فروشان این بازار عبارتند از: Harney & Sons Fine Teas ، R. Twining and Company Limited ، محصولات مصرفی Tata ، Hain Celestial ، Tea Tea و Unilever. انتظار می رود که توسعه محصول جدید به عنوان یک عامل مهم موفقیت برای بازیگران صنعت باقی بماند.
اخبار مرتبط  Trulieve برای باز کردن Titusville Dispensary ، گسترش برند به سواحل فضایی فلوریدا

گزارش تحقیق 80 صفحه ای با ToC را در مورد “گزارش بازار چای میوه ، اندازه و سهم گزارش تجزیه و تحلیل محصولات با محصول (متعارف ، ارگانیک) ، توسط کانال توزیع (آفلاین ، آنلاین) ، براساس منطقه (بخوانید)آمریکای شمالی، اروپا، APAC ، CSA ، MEA) ، و پیش بینی های بخش ، 2020 – 2027 “در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/fruit-tea-market

از نظر محصول ، بخش معمولی بیش از 80 درصد از سهم بازار را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. تسلط این بخش بیشتر به قیمت مناسب و در دسترس بودن آسان آن مربوط می شود. با این حال ، به دلیل افزایش تعداد مصرف کنندگان آگاه سلامت ، پیش بینی می شود بخش محصول ارگانیک با سریعترین نرخ رشد در طول دوره پیش بینی گسترش یابد.

با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات ارگانیک ، تولید کنندگان محصولات جدیدی را معرفی می کنند تا بتوانند به بازارهای نوظهور دامن بزنند. به عنوان مثال ، در اکتبر 2019، Hain Celestial محصولی از سلامتی ارگانیک ، TeaWell را راه اندازی کرد که شامل طعم های خوشمزه و دارای مزایای سلامتی است. این محصولات در طعم های میوه های مختلف از جمله Olderberry ، انگور و لیمو موجود است که باعث تقویت ایمنی و رفاه مصرف کنندگان می شود. علاوه بر این ، شرکت های جهانی مواد غذایی و نوشیدنی مانند Nestlé و Coca-Cola نیز با استفاده از خطوط تولید محصولات ارگانیک وارد بازار می شوند تا مورد توجه مصرف کنندگان قرار بگیرند.

آمریکای شمالی پیش بینی می شود در سریعترین CAGR 10.5٪ از سال 2020 تا 2027 گسترش یابد. افزایش محبوبیت محصول در ایالات متحده و کانادا فرصت تولید کنندگان منطقه را گسترش داده است. در نتیجه ، در ژوئن 2018، برند لیپتون Unilever ، دو عطر و طعم جدید ، هندوانه و انبه را در زیر کیسه های چای یخ زده یخ زده خود برای مصرف کنندگان آمریکایی معرفی کرد.

اخبار مرتبط  کنفرانس سرمایه واقعی شاهدانه بنزینگا شاهدانه برای اتصال مدیر عاملان ، سرمایه گذاران و کارآفرینان مشهور علف های هرز 1 ژوئن

رقبای اصلی در بازار چای میوه شامل R. Twining and Company Limited ، چای Stash ، شرکت چای Bigelow ، شرکت چای Dilmah Ceylon PLC ، TEA TIESTA و Bettys & Taylors از Harrogate Ltd. هستند و این شرکت ها محصولات جدیدی را راه اندازی می کنند تا بتوانند تجارت خود را گسترش داده و یک مزیت رقابتی در بازار بدست آورید.

Grand View Research بازار جهانی چای میوه را بر اساس محصول ، کانال توزیع و منطقه تقسیم کرده است:

 • چشم انداز محصول چای میوه ای (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز کانال توزیع چای میوه ای (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز منطقه چای میوه ای (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه و آفریقا

گزارش های تحقیق بیشتری را در مورد آن پیدا کنید صنعت F&B مصرف کننده ، توسط Grand View Research:

 • بازار ترشی بسته بندی شده – اندازه بازار ترشی جهانی بسته بندی شده در آن ارزشمند بود 7.9 میلیارد دلار در سال 2018. ترجیحات در حال تحول مصرف کننده هنگامی که صحبت از غذاهای مختلف و طعم دهنده های مختلف می شود ، باعث علاقه محصولات نیز شده است.
 • بازار روغن موسل – افزایش آگاهی در مورد داشتن یک سبک زندگی سالم و تقاضای حاصل از مکمل هایی که منبع غنی از فیبرهای رژیمی هستند برای افزایش فروش محصول پیش بینی می شود.
 • بازار محصولات آسیاب غلاتافزایش تقاضا برای آرد غیر ژله ای همراه با فناوری پیشرفته ، یک عامل مهم در رشد بازار محصولات آسیاب دانه است.
اخبار مرتبط  پیش بینی بازار طعم لبنیات آسیا و اقیانوسیه تا سال 2027

دسترسی به قطب نما بزرگBI ما پایگاه داده تحقیق بازار بصری 10،000+ گزارش را فعال کرد

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیقات و مشاوره در بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی و خدمات مشاوره ای اختصاصی و همچنین پژوهشی اختصاصی را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و مقر آن در سانفرانسیسکواین شرکت بیش از 425 تحلیلگر و مشاور تشکیل می دهد و سالانه بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به بانک اطلاعات گسترده خود می افزاید. این گزارشها تحلیلی عمیق در 46 صنعت در 25 کشور اصلی جهان ارائه می دهند. Grand View Research با کمک یک بستر اطلاعاتی تعاملی در بازار ، به شرکت های Fortune 500 و موسسات دانشگاهی مشهور کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کنند و فرصتهای پیش رو را ارزیابی کنند.

مخاطب:

شری جیمز
متخصص فروش شرکت ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: + 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
با ما دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research ، Inc


پاسخی بگذارید