فروش تعطیل فروشگاه Sur La Table در 17 مکان اضافی در سراسر ایالات متحده در حال انجام است.

لس آنجلس، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – B. Riley Financial، Inc (NASDAQ: RILY) (“B. Riley”) Great American Group ، SB360 Capital Partners و Tiger Capital Group امروز اعلام کردند فروش تعطیلی فروشگاه آغاز شده است 28 آگوستهفتم در 17 مکان خرده فروشی اضافی Sur La Table در سراسر ایالات متحده. زنجیره خرده فروشی قبلاً 56 مغازه را برای تعطیلی در ورشکستگی به عنوان بخشی از برنامه خود برای بازسازی برای بهینه سازی جایگاه خرده فروشی خود در نظر گرفته بود.

تاسیس شده در سیاتل بازار Pike Place در سال 1972 ، Sur La Table یک زنجیره پیشرو در خرده فروشی است که محصولات ظروف آشپزخانه ، از جمله ظروف آشپزخانه ، کارد و چنگال ، وسایل آشپزها ، برق کوچک ، رومیزی و ملحفه ، ظروف نانوایی ، ظروف شیشه ای و بار ، لوازم خانگی ، مواد غذایی و فضای باز را ارائه می دهد. کالاها

به عنوان بخشی از فروش تصفیه ، مشتریان می توانند تخفیف های اولیه تا 30-از قیمت های اصلی را برای کالاهای فروشگاه در مکان های بسته شده انتظار داشته باشند.

“Sur La Table با بهترین سرآشپزها و مارک های آشپزخانه در جهان همکاری کرده است تا ابزارهای مورد اعتماد مشتری را برای ایجاد خاطرات خوشمزه به ارمغان بیاورد. و با Marquee Brands و CSC Generation به عنوان صاحبان جدید Sur La Table ، نام تجاری احیا شده و در موقعیت بهتری برای رونق قرار می گیرد. در یک محیط خرده فروشی پس از COVID-19. ما مشتریان را تشویق می کنیم که برای بهترین انتخاب زودهنگام خرید کنند زیرا فروش تعطیلات فروشگاه فقط تا پایان ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت “. اسکات نجار، مدیر عامل خرده فروشی راه حل ها در گروه بزرگ آمریکایی B. Riley (بزودی با نام تجاری B. Riley Retail Solutions تغییر نام می یابد). “ما متعهد هستیم که همان تجربه عالی فروشگاهی را که انتظار داشتند در این رویداد فروش تعطیلی فروشگاه به مشتریان ارائه دهند ، انجام دهیم. اقدامات ایمنی برای ایجاد فضای امن و سالم برای خریداران ما در نظر گرفته شده است.”

اخبار مرتبط  گروه خداحافظی محصولات جدیدی را در 60مین نمایشگاه تجاری راه اندازی می کند

انتظار می رود فروش انحلال در محل های بسته شدن فروشگاه تقریباً پنج هفته یا تا زمان فروش همه کالاها ادامه داشته باشد. طول فروش بسته به مکان متفاوت خواهد بود. مبلمان ، وسایل و تجهیزات فروشگاه نیز برای خرید در مکان های خاص در دسترس خواهد بود.

کلیه خریدهای انجام شده در تعطیلی فروشگاه ها در حین فروش تصفیه نهایی خواهد بود. برای کسب اطلاعات در مورد کارت های هدیه ، بازده و کوپن ها ، از جمله درآمد Perks SLT ، س FAالات متداول مشتری Sur La Table را در https://www.surlatable.com/faqs.html مشاهده کنید.

ماه گذشته ، یک سرمایه گذاری مشترک توسط مالک مارک جهانی ، بازاریاب و شرکت رسانه ای Marquee Brands و CSC Generation ، یک بستر فناوری چند مارک ، فروشگاه های باقی مانده Sur La Table ، مارک و کلیه دارایی های معنوی مرتبط را خریداری کرد. Sur La Table به کار خود در بیش از 55 مکان در سراسر کشور ادامه می دهد که در آن تجارت معمول است.

برای اطلاع از اینکه فروشگاه محلی Sur La Table شما در حال بسته شدن و مشارکت در فروش تصفیه است ، به سایت www.surlatable.com/stores مراجعه کنید.

درباره B. Riley Financial، Inc. (NASDAQ: RILY)
ب. رایلی فایننشال راه حل های خدمات مالی مشترکی ارائه می دهد که متناسب با نیازهای مشاوره جمع آوری سرمایه ، تجاری ، عملیاتی و مالی مشتریان و شرکای خود باشد. ب. رایلی از طریق چندین شرکت تابعه کاملاً متعلق به این شرکت فعالیت می کند که طیف متنوعی از قابلیت های تکمیل کننده پایان به پایان را شامل بانکداری سرمایه گذاری و کارگزاری نهادی ، مدیریت ثروت خصوصی و سرمایه گذاری ، مشاوره شرکتی ، بازسازی ، بررسی دقیق ، حسابداری قانونی و پشتیبانی از دادخواست ، ارزیابی و خدمات ارزیابی و حراج و تصفیه. وابسته های ثبت شده خاصی از B. Riley منشا loans و تعهدات وام های تضمین شده ارشد را برای شرکت های ثروتمند دارایی دارند. ب. رایلی همچنین سرمایه گذاری اختصاصی در شرکت ها و دارایی های دارای مشخصات بازده جذاب انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد B. Riley و شرکت های وابسته به آن ، به سایت www.brileyfin.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  مطالعه CDC نشان می دهد که کفش های اسپرت COVID-19؛ نام تجاری کفش بدون دست و پا Kizik بلافاصله اهدا کفش اضطراری به کارگران بهداشت مقدم

درباره گروه بزرگ آمریکایی
Great American Group ، یک شرکت B. Riley Financial، Inc. (NASDAQ: RILY) ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل های دارایی و حراج ، مشاوره و ارزیابی خدمات است. گریت آمریکن گروپ به طور کارآمد از تخصص بخش خود استفاده می کند و منابعی را برای کمک به شرکت ها ، وام دهندگان ، تأمین کنندگان سرمایه ، سرمایه گذاران سهام خصوصی و شرکت های خدمات حرفه ای در به حداکثر رساندن ارزش دارایی های خود به کار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه Great American ، لطفاً به سایت www.greatamerican.com مراجعه کنید.

درباره شرکای سرمایه SB360
SB360 Capital Partners (www.sb360.com) ، یک شرکت وابسته به شوتن اشتاین ، به مشاغل کمک می کند تا تغییرات را مدیریت کنند ، دارایی ها را تغییر ساختار دهند و سودآوری را کاهش دهند. SB360 سرمایه گذاری در سهام خود را انجام می دهد تا سرمایه را برای فرصت های رشد ، چرخش های مالی و تأمین نقدینگی به مشاغل تجربه کند. SB360 دارایی های مختلفی از جمله موجودی ، دارایی ثابت ، مالکیت معنوی ، املاک و مستغلات و واحدهای تجاری کامل را به دست می آورد. خدمات تملک دارایی شرکت از ارائه بازیابی تضمین شده ارزش دارایی تا فعالیت به عنوان مشاور تصفیه است. علاوه بر این ، SB360 دارای اشخاصی است که در مشاوره املاک و مستغلات ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری و فعالیت مرکز بازیابی دارایی SBC Logistics در فعالیت می کنند. کلمبوس. شرکت Second Avenue Capital Partners وابسته به وام ، وام های مبتنی بر دارایی را برای شرکت های بازار متوسط ​​فراهم می کند. مدیران اصلی SB360 منافع گسترده تجاری در عملیات خرده فروشی و عمده فروشی ملی دارند. مارک های مصرف کننده شناخته شده بین المللی ؛ املاک و مستغلات تجاری ، مسکونی و صنعتی ؛ و عملیات خدمات مالی.

اخبار مرتبط  سیستم شمارش سوئیسی به مشتریان کمک می کند تا از منحنی جلوتر بمانند

درباره گروه ببر سرمایه
گروه ببر سرمایه خدمات گسترده ای را برای مشتریان ، خرده فروشی ، عمده فروشی و صنعتی ارائه می دهد. با بیش از 40 سال تجربه و پشتوانه مالی قابل توجه ، Tiger ترکیبی منحصر به فرد از مهارت ، نوآوری و منابع مالی منحصر به فرد را برای دستیابی به نتایج ارائه می دهد. متخصصان فصلی Tiger به مشتریان کمک می کنند تا ارزش اساسی دارایی ها را شناسایی کنند ، عوامل ریسک دارایی را زیر نظر بگیرند و در صورت لزوم ، سرمایه خود را تأمین کنند یا دارایی ها را سریع و قاطع به سرمایه تبدیل کنند. تایگر دفاتر خود را در داخل نگهداری می کند نیویورک، لس آنجلس، بوستون، شیکاگو، هوستون و تورنتو. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ببر ، لطفاً به سایت www.tigergroup.com مراجعه کنید.

منبع B. رایلی مالی

لینک های مربوطه

www.brileyfin.com