XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا جارو برقی بدون ربات خود را در Indiegogo راه اندازی کند

جاروبرقی ربات XCLEA H30 Plus راحتی و عملکرد را با هم ترکیب می کند. پایه تخلیه و شارژ H30 Plus با سیستم جمع آوری گرد و غبار اتوماتیک ضد باکتری و معطر کننده ارائه می شود. سطل گرد و غبار را به طور خودکار درون پایه خالی کنید که شامل یک کیسه گرد و غبار 3L بزرگ ، معادل 30 سطل گرد و غبار است که می تواند پوشش دهد 2000 متردو از منطقه حذف کاملاً خودکار آلودگی یک تجربه هندزفری را به کاربران ارائه می دهد.

XCLEA H30 Plus از یک مخزن بزرگ هوشمند 250 میلی لیتری کنترل شده با 3 سطح کنترل جریان آب تشکیل شده است ، برای تمیز کردن خانه 250 متردو. مسیر ویژه 3 بخش از اسکراب انسانی تقلید می کند و سطح بالایی از اسکراب را به کاربران ارائه می دهد. XCLEA H30 Plus با پیشرفته ترین فناوری LDS 4.0 LIDAR Navigation و همزمان سازی و نقشه برداری همزمان (SLAM) ، یکی از هوشمندترین ابزارهای خلا home خانگی و ترکیب mop است. الگوریتم هوش مصنوعی به XCLEA H30 Plus اجازه می دهد نقشه خانه را به اتاق های جداگانه تقسیم کند و برای تمیز کردن راحت لکه ها ، طبقه های مختلف طبقه چند طبقه را نشان دهد. علاوه بر این ، XCLEA H30 Plus از سنسورهای مختلف تشخیص ، قطب نما الکترونیکی ، شتاب سنج و سرعت سنج و … استفاده می کند ، به طوری که می تواند 360 درجه را اسکن کند تا موقعیت و مسیر برنامه ریزی شده شما را به خاطر بسپارد ، به شما کمک می کند از سقوط و برخورد با موانع جلوگیری کنید.

اخبار مرتبط  تان موجیانگ یک فروشگاه پرچمدار بین المللی دیگر در ژاپن افتتاح می کند

یک قدرت مکش قابل تنظیم 2700Pa برای تمیز کردن عمیق کف و فرش وجود دارد. سرعت مجهز به برس جانبی با سرعت متغیر پویا ، سرعت به طور خودکار با توجه به موقعیت های مختلف تمیز کردن تنظیم می شود و هیچ اثری از گرد و غبار در امتداد لبه ها و گوشه ها باقی نمی ماند. ظرفیت باتری 5200 میلی آمپری با دوام طولانی می تواند تمیز شود 250 متردو با حداکثر زمان دویدن 250 دقیقه.

اخبار مرتبط  Halsey ، نماینده جهانی مگنوم ، مجموعه صوتی دیجیتالی را به عنوان بخشی از همکاری های جدید کمپین با بستنی مگنوم اجرا می کند

درباره XCLEA:

XCLEA در اوایل سال 2013 تاسیس شد ، یک شرکت نوآور است که تمرکز خود را بر روی تولید محصولات تمیز کننده با کیفیت بالا می گذارد. به عنوان یکی از اعضای مهم زنجیره زیست محیطی لوازم خانگی هوشمند HUAWEI HONOR، XCLEA و HONOR با هم همکاری می کنند تا محصولات تمیز کننده هوشمند را تولید کنند. XCLEA بر روی طراحی اصلی متمرکز است و بهترین تجربه کاربر را به عنوان هدف خود دنبال می کند ، به توسعه عملکرد عالی ، ظاهر استثنایی و خلا cost ربات های مقرون به صرفه پایبند است.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252508/XCLEA.jpg

SOURCE XCLEA