Khiron تصویب سهامدار برنامه گزینه اصلاح شده و تغییر یافته و طرح واحد سهام محدود و کمک های مالی RSU را اعلام می کند

تورنتو، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Khiron Life Science Corp. (“Khiron” یا “شرکت”) (TSXV: KHRN) ، (OTCQX: KHRNF) ، (فرانکفورت: A2JMZC) ، یک رهبر حشیش یکپارچه عمودی با عملیات هسته ای در آمریکای لاتین و اروپا، تصویب طرح اصلاح شده و تجدید قیمت شده سهام شرکت و برنامه واحد اصلاح شده سهام شرکت محدود شده و تجدید شده (با هم ، “برنامه های جبران خسارت سهام”) را اعلام می کند. برنامه های جبران خسارت سهام در جلسه عمومی و ویژه سالیانه سهامداران که در تاریخ برگزار شد ، توسط سهامداران تصویب شد 10 سپتامبر 2020 (“AGM”) و قبلاً توسط هیئت مدیره شرکت و بورس سرمایه گذاری TSX (“TSXV”) تأیید شده بودند ، منوط به تأیید سهامداران در AGM.

هیئت مدیره می تواند برای جذب ، ایجاد انگیزه و حفظ مدیران ، افسران ، کارمندان و مشاوران و همسو کردن منافع شرکت کنندگان در طرح با منافع سهامداران شرکت ، گزینه ها و واحدهای سهامی محدود (“RSU”) را تحت برنامه های جبران سهام اعطا کند. تعداد ثابت سهام قابل انتشار تحت برنامه های جبران خسارت سهام و هرگونه ترتیب جبران اوراق بهادار (از جمله گزینه سهام قبلی شرکت و برنامه های RSU) 13،398،580 است که 20٪ سهام صادر شده در 4 آگوست 2020، تعداد گزینه ها و RSU های صادر شده در آن تاریخ کمتر است.

اخبار مرتبط  عصاره زهرهای فرعی 100٪ متعلق به Hollister Bioscience ، درآمد ماهانه رکورد ماه مه را تولید می کند

پس از تصویب سهامداران از برنامه های جبران سهام ، در 10 سپتامبر 2020، هیئت مدیره طبق برنامه زیر اصلاح شده و تجدید نظر شده RSU ، 1،210،000 RSU را به برخی از مدیران و افسران شرکت اعطا كرد. RSU در هر یک از سالگردهای اول ، دوم و سوم از تاریخ اعطای مالی ، به سومین بخش ها می پردازد.

نام

محل عنوان

تعداد سهام

کریس ناپراوا

رئيس هیئت مدیره

400000

دبورا روزاتی

کارگردان

400000

آلوارو یانز

کارگردان

200000

Rayet Harb Gasi

معاون رئیس جمهور ، بهداشت Khiron

110،000

لیویا مادوری

مشاور عمومی و دبیر شرکت

100000


جمع

1 ، 210،000

درباره شرکت Khiron Life Sciences Corp.

Khiron Life Sciences Corp. غالب شرکت شاهدانه پزشکی یکپارچه در است آمریکای لاتین. Khiron دارای عملیات اصلی در آمریکای لاتین، همراه با فعالیت در آمریکای شمالی و اروپا، و مجوز دارد در کلمبیا برای کشت ، تولید ، توزیع داخلی و صادرات بین المللی شاهدانه پزشکی تتراهیدروکانابینول (THC) و کانابیدیل (CBD). این شرکت بهترین عملکرد را در زمینه رعایت مقررات ارائه می دهد ، کاملاً مجاز به تولید و پر کردن نسخه های حشیش پزشکی با THC بالا و پایین در کلمبیا و دارای اولین خط تایید شده محصولات آرایشی CBD در قفسه در کلمبیا و موجود در ایالات متحده و انگلستان.

این شرکت با داشتن یک استراتژی منطقه ای متمرکز و رویکرد بیمار محور ، تخصص علمی جهانی ، مزایای کشاورزی ، تجربه ورود به بازار محصولات مارک دار و آموزش را برای هدایت نسخه و وفاداری به مارک تجاری برای رسیدگی به شرایط پزشکی اولویت دار مانند درد مزمن ، صرع ، افسردگی و اضطراب در کشور ترکیب می کند. بازار آمریکای لاتین با بیش از 620 میلیون نفر جمعیت. این شرکت توسط بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی اداره می شود ، آلوارو تورس، همراه با یک تیم اجرایی مجرب و یک هیئت مدیره آگاه که شامل رئیس جمهور سابق است مکزیک، ویسنته فاکس.

از Khiron بصورت آنلاین در invest.khiron.ca و Instagram Instagram دیدن کنید.

اخبار مرتبط  شرکت مجازی سلامتی خواب Lofta در طی بحران کرونور ویروس پیشرفت می کند

یادداشت های احتیاطی

بیانیه های آینده نگر

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی “اطلاعات آینده نگر” و “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. تمام اطلاعات مندرج در این مقاله که ماهیت تاریخی ندارند ، ممکن است اطلاعات آینده نگرانه باشد. Khiron تعهدی در قبال اظهارنظر درباره تحلیل ها ، انتظارات یا اظهارات اشخاص ثالث در مورد Khiron ، اوراق بهادار آن یا نتایج مالی یا عملیاتی (در صورت لزوم) ندارد. اگرچه خیرون معتقد است که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی منطقی است ، اما چنین بیانیه آینده نگرانه ای بر اساس انتظارات ، عوامل و فرضیات مربوط به رویدادهای آینده استوار است که ممکن است نادرست باشد و در معرض خطرات و عدم قطعیت های زیادی قرار دارد. ، برخی از آنها خارج از کنترل Khiron هستند ، از جمله عوامل خطر مورد بحث در فرم اطلاعات سالانه Khiron که در مشخصات SEDAR Khiron در سایت www.sedar.com موجود است. اطلاعات آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط بوده و از تاریخ این مقاله تهیه می شود. خیرون از هرگونه قصد خود صرف نظر می کند و هیچ تعهدی و مسئولیتی ندارد ، مگر آنکه طبق قانون لازم باشد ، هرگونه اطلاعات آینده نگر را تغییر دهد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن باشد.

اخبار مرتبط  تجلیل از زندگی آنتونی J. ترلاتو

نه TSXV و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSXV تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این بیانیه مطبوعاتی را نمی پذیرند.

منبع Khiron Life Sciences Corp.

لینک های مربوطه

https://www.khiron.ca/fa/home