Hollister Biosciences Retains Financial Communications Inc.

ونکوور ، قبل از میلاد، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Hollister Biosciences Inc. (CSE: HOLL) (OTC: HSTRF) (FRANKFURT: HOB) (“شرکت“،”شرکت هالیستر شاهدانه.” یا “هالیستر“) یک شرکت متنوع مارک حشیش با محصولات در بیش از 230 داروخانه در سراسر کالیفرنیا، و بیش از 80 داروخانه در سراسر آریزونا، خوشحال است که اعلام می کند خدمات شرکت Renmark Financial Communications Inc را حفظ کرده است (“علامت گذاری مجدد“) برای انجام فعالیتهای روابط سرمایه گذار خود.

“ما خوشحالیم که اعلام می کنیم Renmark را برای تقویت انتخاب کرده ایم هالیستر نمایه در جامعه مالی و افزایش دید شرکت ما. ما Renmark را انتخاب کردیم زیرا استانداردها و روش های آن با پیامی که می خواهیم برای عموم سرمایه گذاران برقرار کنیم ، مطابقت دارد. ” الکس سامجن، رئیس هالیستر.

با توجه به خدمات ارائه شده ، هزینه های ماهانه متحمل شده توسط هالیستر در نظر گرفتن پول نقد تا 8000 دلار CAD ، شروع می شود 1 اکتبرخیابان، 2020 برای مدت شش ماه به پایان می رسد 31 مارسخیابان، 2021 و ماهانه پس از آن.

اخبار مرتبط  عملکرد شنوایی و تصویری تلویزیون QLED TCL با مجوز IMAX Enhanced شناخته می شود

Renmark هیچ علاقه ای به طور مستقیم یا غیرمستقیم در ندارد هالیستر یا اوراق بهادار آن ، یا هرگونه حق یا قصد کسب چنین علاقه ای.

درباره Hollister Biosciences Inc.

Hollister Biosciences Inc یک شرکت شاهدانه چند دولتی است و چشم انداز این است که به عنوان پرتفوی پر مارک محصولات نوآورانه ، با کیفیت بالا و شاهدانه و محصولات شاهدانه مورد جستجو قرار گیرد. هالیستر با استفاده از یک مدل حاشیه بالا ، کنترل کل فرآیند از تولید تا فروش تا توزیع یا دانه تا قفسه. محصولات Hollister Biosciences Inc. شامل HashBone ، پیش تولید رول هش دار در صنعت ، همراه با کنسانتره ها (خرد کردن ، جوانه زدن ، خرد شدن) ، تقطیرها ، هش حباب بدون حلال ، گل از قبل بسته بندی شده ، پیش رول ، تنتور ، محصولات vape ، و تنوع بالایی از طیف حیوانات خانگی CBD. شرکت Hollister Cannabis علاوه بر این ، محصولات دارای شاهدانه را با برچسب سفید ارائه می دهد. کاملا متعلق به ما کالیفرنیا شرکت تابعه Hollister Cannabis Co اولین شرکت شاهدانه دارای مجوز محلی در شهر هالیستر ، کالیفرنیا زادگاه “دوچرخهسواری آمریکایی”.

اخبار مرتبط  بازار سیستم های برودتی صنعتی تا سال 2030 به 41 میلیارد دلار درآمد می رسد: P&S Intelligence

وب سایت: www.hollistercannabisco.com

CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن ، مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

اطلاعات آینده نگر: این خبر شامل اظهارات خاصی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” تلقی شود. استفاده از هر یک از کلمات “پیش بینی” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “می خواهم” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی عبارات آینده نگر است. اگرچه شرکت معتقد است كه انتظارات و فرضیاتی كه اظهارات آینده نگرانه بر اساس آنها بنا شده منطقی است ، اما نباید اعتماد بی جهت به اظهارات آینده نگرانه گذاشت زیرا این شركت نمی تواند به صحت اثبات آنها اطمینان دهد. از آنجا که اظهارات آینده نگر به حوادث و شرایط آینده می پردازد ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شوند. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. نتایج واقعی می تواند از نظر پیش بینی شده در حال حاضر به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات از جمله عوامل مختلف خطر مورد بحث در اسناد افشای شرکت که می تواند در نمایه شرکت در سایت www.sedar.com یافت شود ، تفاوت اساسی داشته باشد.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Rosaura Duran Calvarios De Doña Isa ، یک داستان ناخوشایند از بقاء زن در میان مبارزات در جزیره فارابی است

SOURCE Hollister Biosciences Inc.