iHerb CFO جدید را اعلام کرد

می گوید: “من خوشحالم که خدمات iHerb خود را در این نقش گسترده ادامه می دهم.” روکسان اگنو. “IHerb در موقعیت رشد و موفقیت قرار دارد و من با استفاده از مهارت ها و تجربیات خود نتایج آینده خود را با دستیابی به اهداف خود به حداکثر می رسانم.”

Roxanne بیش از 35 سال تجربه در امور مالی و حسابداری دارد. وی به طور ویژه بر امور مالی ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل و همچنین حسابرسی داخلی برای نام تجاری لوکس لباس زنانه St. John Knits نظارت داشت. علاوه بر این ، وی بر رعایت Sarbanes-Oxley (SOX) و تشکیل پرونده SEC در غول غذایی Land O ‘Lakes / Moark Egg Division نظارت کرد.

اخبار مرتبط  کالج بوکس ها 10 سال از دانشجویان استنفورد حمایت می کنند

“با حضور روکسان در این سمت جدید که مهارت کامل وی را به کار گیرد ، iHerb نظریه مالی خود را بیشتر بهبود می بخشد تا از رشد قوی حمایت کند ، در حالی که همچنان روحیه چابک و کارآفرینی را که همیشه به شرکت شکل داده است حفظ کند” ، رئیس جمهور iHerb گفت ، ایمون ذبیحی.

درباره iHerb: iHerb یکی از بزرگترین سایت های تجارت الکترونیکی مستقر در ایالات متحده ، 30،000 محصول از 1200 مارک برجسته را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد. iHerb مستقیماً از انبارهای پیشرفته دارای گواهینامه GMP و تهویه مطبوع به مشتریان در 188 کشور و سرزمین ارسال می شود. از سال 1996 ، iHerb با ارائه محصولات با بالاترین کیفیت ، با بهترین قیمت ممکن ، با راحت ترین تجربه مشتری ، به نوآوری خود ادامه داده است. https://www.iherb.com/

اخبار مرتبط  شرکت Potomack حراج های نسل جدیدی را اجرا می کند که توسط بزرگسالان جوان انجام می شود و توسط Pandemic سرچشمه می گیرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252307/iHerb_Announces_New_Chief_Financial_Officer.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.iherb.com/

منبع IHerb