شرکت GrowGeneration برای شرکت در چهارمین کنفرانس سالانه رشد ایده های برتر دریاچه در 17 سپتامبر سال 2020

دنور ، کولو، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – GrowGeneration Corp. (NASDAQ: GRWG) ، بزرگترین زنجیره ای از مراکز تخصصی باغ هیدروپونیک و ارگانیک ، امروز اعلام کرد که مدیریت در چهارمین کنفرانس سالانه رشد ایده های برتر دریاچه لیک استریت (BIG4) شرکت خواهد کرد پنجشنبه ، 17 سپتامبر 2020. مدیریت شرکت برای جلسات مجازی یک به یک با سرمایه گذاران نهادی در همان روز در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  صرفه جویی در محصولات خانه هوشمند Aqara با 30٪ تخفیف در فروش روز پدر Aqara

برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.lakestreetcapitalmarkets.com/big4conference مراجعه کنید ، با نماینده دریاچه خود تماس بگیرید ، ایمیل [email protected]، یا با شماره 612-326-1305 تماس بگیرید.

درباره GrowGeneration Corporation

GrowGen دارای فروشگاه های ویژه باغبانی هیدروپونیک و آلی خرده فروشی است. در حال حاضر ، GrowGen 28 فروشگاه دارد که شامل 5 مکان در کلرادو، 6 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 مکان در واشنگتن، 4 مکان در میشیگان، 1 مکان در جزیره رود، 4 مکان در اوکلاهما، 1 مکان در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فروشگاه فوق العاده آنلاین برای کولتیو کاران دارد که در سایتهای www.growgen.pro و www.growgeneration.com واقع شده است. GrowGen حمل و فروش هزاران محصول از جمله مواد مغذی آلی و خاک ، فناوری پیشرفته نورپردازی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک جهت استفاده در محیط های داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان تجاری و خانگی دارد. مأموریت ما مالکیت و اداره فروشگاههای مارک دار GrowGeneration در تمام ایالات بزرگ ایالات متحده و کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده در حال فعالیت هستند. تخمین زده می شود که تا سال 2025 تقریباً به بازار جهانی سیستم هیدروپونیک برسد 16 میلیارد دلار.

SOURCE GrowGeneration

اخبار مرتبط  XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا ربات خلاuum جاروی خود را در Indiegogo راه اندازی کند

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com