رستوران مارک های بین المللی اعلامیه دریافت ارز را برای 6.7 میلیون واحد B با مشارکت محدود قابل تبادل اعلام کرد

تورنتو، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – رستوران مارک بین المللی شرکت (“RBI” یا “شرکت”) (TSX: QSR) (NYSE: QSR) و رستوران مارک تجاری بین المللی مشارکت (“RBI LP”) امروز اعلامیه مبادله از 3G Restaurant Brands Holdings LP (“RBH”) ، یک شرکت وابسته به 3G Capital Partners (“3G Capital”) ، برای مبادله 6،757،692 واحد مشارکت محدود قابل مبادله کلاس B (“واحدهای قابل تعویض”) RBI LP.

RBI LP قصد دارد با خرید مجدد همه این واحدهای قابل تعویض به صورت نقدی ، این اخطار را راضی کند. پیش بینی می شود که خرید مجدد واحدهای قابل مبادله برای پول نقد با پول نقد موجود تأمین شود. پس از تسویه حساب ، واحدهای قابل تبادل لغو می شوند و سهام کاملاً رقیق شده RBI به همان میزان کاهش می یابد. پس از مبادله ، RBH تقریباً 31٪ از سهام کاملاً رقیق شده RBI را در اختیار خواهد داشت.

اخبار مرتبط  رشد سایبان تغییرات در عملکردهای جهانی را برای هدایت تمرکز استراتژیک اعلام کرد

تاریخ مبادله در تاریخ رخ می دهد 2 اکتبر 2020، و خرید مجدد واحدهای قابل تعویض به صورت نقدی براساس میانگین وزن 20 روزه سهام معمول شرکت مورد معامله در NYSE به دلار آمریکا ، مطابق با شرایط قرارداد مشارکت محدود RBI LP انجام خواهد شد. همچنین ، طبق مفاد قرارداد مشارکت محدود ، RBH باید تا 25 سپتامبر 2020 اعلامیه مبادله خود را به طور جزئی یا کامل لغو کند ، پس از آن زمان اعلان مبادله ای غیرقابل برگشت خواهد شد ، با این حال RBH از حق خود برای لغو اعلامیه مبادله چشم پوشی کرده است.

درباره رستوران مارک های بین المللی شرکت

Restaurant Brands International Inc. یکی از بزرگترین شرکتهای رستوران دار خدمات سریع در جهان است که تقریباً دارای فعالیت می باشد 32 میلیارد دلار در فروش سالانه در سطح سیستم و بیش از 27000 رستوران در بیش از 100 کشور و سرزمین های ایالات متحده. RBI صاحب برجسته ترین و شاخص ترین مارک های رستوران خدمات سریع جهان است – TIM HORTONS® ، BURGER KING® و POPEYES®. این مارک های مستقلاً اداره شده بیش از 45 سال است که به مهمانان ، امتیاز دهندگان و جوامع مربوطه خدمات می دهند.

اخبار مرتبط  کاسیو برای انتشار مدل همکاری G-SHOCK × Rui Hachimura

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده نگر است ، که اغلب با کلمات “ممکن است” ، “ممکن” ، “معتقد است” ، “فکر می کند” ، “پیش بینی” ، “برنامه ریزی” ، “انتظار می رود” ، “قصد” یا عبارات مشابه مشخص می شود و انتظارات مدیریت در مورد رویدادهای آینده و عملکرد را منعکس می کند و فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد انتظارات و اعتقادات RBI در مورد توانایی آن در انجام مجدد خرید نقدی واحدهای قابل تعویض و منبع پیش بینی شده بودجه برای تأمین بودجه خرید مجدد است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با انتظارات RBI تفاوت اساسی داشته باشند ، در پرونده های RBI در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و SEDAR در کانادا، مانند گزارش های سالانه و سه ماهه و گزارش های فعلی آن در مورد فرم 8-K ، و شامل موارد زیر است: خطرات مربوط به بدهی قابل توجه RBI ، که می تواند بر وضعیت مالی آن تأثیر منفی بگذارد و از انجام تعهداتش جلوگیری کند. RBI هيچ تعهدي را براي به روز كردن اظهارات آينده نگر جهت انعكاس وقايع يا شرايط پس از تاريخ اين تعهد متعهد نمي شود.

اخبار مرتبط  گلخانه گلدانی Walled Lake Cannabis Dispensary اقدام به خرید مواد غذایی کنسرو سکه ها می کند که از سه شنبه 28 ژوئیه آغاز می شود

SOURCE Restaurant Brands International Inc.