iHerb مدیر ارشد مالی جدید را اعلام می کند

روکسان گفت: “من از ادامه خدمت در iHerb در این نقش جامع هیجان زده هستم.” “IHerb همیشه بر رشد مداوم و موفقیت متمرکز است ، بنابراین من با استفاده از مهارت ها و تجربیات خود نتایج آینده خود را با رسیدن به اهداف خود به حداکثر می رسانم.”

Roxanne بیش از 35 سال تجربه در موقعیت های مالی و حسابداری ، از جمله نظارت مالی ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل و توابع ممیزی داخلی در مارک کالاهای زنانه لوکس ، St. John Knits ، و نظارت بر انطباق SOX و SEC دارد در غول تجارت کشاورزی ، Land O ‘Lakes / Moark Egg Division.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

با روکسان در این نقش جدید ، با تمام دانش خود ، iHerb برای حفظ رشد قوی خود ، ضمن حفظ روحیه کارآفرینی و چابکی که برای آن شناخته شده است ، نظم مالی خود را بیشتر بهبود می بخشد “، گفت: iHerb ، ایمون ذبیحی.

درباره iHerb: IHerb یکی از بزرگترین شرکتهای تجارت الکترونیکی مستقر در ایالات متحده آمریکا است. این 30،000 محصول از 1200 مارک معروف به میلیون ها مشتری در سراسر جهان را ارائه می دهد. IHerb مستقیماً از سپرهای پیشرفته و دارای گواهینامه تهویه مطبوع GMP به مشتریان در 188 کشور و سرزمین ارسال می شود. از سال 1996 ، iHerb به طور مداوم در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت ، با بهترین ارزش ممکن و راحت ترین تجربه مشتری ، نوآوری داشته است. https://www.iherb.com/

اخبار مرتبط  بازار فرهنگ های مبتدی به ارزش 1.3 میلیارد دلار تا سال 2025

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252384/iHerb_Announces_New_Chief_Financial_Officer.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

منبع IHerb

لینک های مربوطه

https://www.iherb.com/

منبع iHerb