این آخر هفته 20 درصد از فروش برای جیرجیرک آمریکا را جرسی مایک اهدا می کند

بر شنبه 25 فروردینو یکشنبه 26 آوریل، Jersey Mike’s 20 درصد از فروش * را به Feeding America اهدا خواهد کرد. جرسی مایک متعهد است که حداقل اهدا کند 1 میلیون دلار برای کمک به شبکه سراسری تغذیه آمریکا با 200 بانک غذا. [see Jersey Mike’s commercial]

بیش از 37 میلیون نفر در آمریکا با گرسنگی روبرو هستند و تخمین می زند که تغذیه آمریکا 17.1 میلیون نفر دیگر ممکن است در شش ماه آینده در نتیجه بیماری همه گیر دچار گرسنگی شوند.

وی گفت: “تعطیلی مدارس و افزایش بیکاری به دلیل سفارشات پناهندگی در محل و ماندن در خانه باعث شده است تا افرادی که قبلاً در معرض گرسنگی هستند ، به طور نامتناسب آزار دهد.” کیتی فیتزجرالدمعاون اجرایی رئیس و مدیر عامل در Feeding America. “ما از حمایت سخاوتمندانه جرسی مایک از بانک های مواد غذایی که در جوامع هستند به افرادی که با گرسنگی می جنگند ، سپاسگزاریم. این کمک مالی به بانک های مواد غذایی عضو ما کمک می کند تا وعده های بیشتری را برای افرادی که به آنها نیاز بیشتری دارند فراهم کند.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار کفیر تا سال 2027 1.46 میلیارد دلار ارزش دارد

میهمانان می توانند از طریق وب سایت جرسی مایک یا برنامه جرسی مایک ، سفارشات اقامت در فروشگاه یا بدون تماس با منزل را از طریق درگاه انجام دهند. تحویل از طریق برنامه یا از طریق شرکای تحویل شخص ثالث در دسترس است.

“من می خواهم این دعوت شخصی را به شما و خانواده تان بخواهم تا از این طریق شنبه و یکشنبه زیرمجموعه جرسی مایک را بصورت آنلاین یا از طریق برنامه ما سفارش دهند – شما به یک دلیل عالی ملی ، تغذیه آمریکا کمک می کنید و در زندگی کسی تفاوت ایجاد می کنید.” گفت پیتر Cancro، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Jersey Mike’s Franchise Systems، Inc.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون برای دعوت از خریداران جهانی به نسخه 127 خود از تاریخ 15 ژوئن

در سرتاسر کشور ، صاحبان حق رای دادن Jersey Jersey نیز با اهدا میلیون ها کمک مالی به بیمارستان های محلی ، نخستین پاسخ دهندگان ، کودکان نیاز به غذا ، سالمندان و سایر موارد آن را به روش های دیگر پرداخت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های پاسخگویی COVID-19 برای تغذیه آمریکا ، به feedamerica.org مراجعه کنید.

* Jersey Mike’s 20٪ از فروش را به شما اهدا می کند 4/25/20 و 4/26/20. حداقل 1،000،000 دلار اهدا خواهد شد

درباره تغذیه آمریکا
تغذیه آمریکا® بزرگترین سازمان رفع گرسنگی در ایالات متحده است. از طریق شبکه ای از 200 بانک غذا و 60،000 غذا و شلوار غذا و برنامه های غذایی ، ما سالانه بیش از 40 میلیون نفر غذا تهیه می کنیم. تغذیه آمریکا همچنین از برنامه هایی جلوگیری می کند که از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می کند و امنیت غذایی را در بین افرادی که در خدمت آنها هستیم بهبود می بخشد. مردم را در مورد مسئله گرسنگی آموزش می دهد. و از قوانینی حمایت می کند که مردم را از گرسنگی محافظت کند. به www.feedingamerica.org مراجعه کنید ، ما را در فیس بوک پیدا کنید یا ما را دنبال کنید توییتر.

اخبار مرتبط  صنعت آزمایش ایمنی مواد غذایی در سراسر جهان تا سال 2027

درباره جیرز مایک
Jersey Mike’s ، یک فرنچایز سریع زیر ساندویچ با سرعت بیش از 2500 موقعیت مکانی است که در سراسر کشور باز و تحت توسعه است ، معتقد است ساخت یک ساندویچ زیر و ایجاد تفاوت می تواند یکسان باشد. لطفاً از سایت www.jerseymikes.com بازدید کنید.

مخاطب: مامی مور، تغذیه آمریکا ، 312.641.5645 ، [email protected]

منبع تغذیه آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.feedingamerica.org


پاسخی بگذارید