XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا ربات خلاuum جاروی خود را در Indiegogo راه اندازی کند

جاروبرقی رباتیک XCLEA H30 Plus راحتی ، هوش و کارایی را در خود جای داده است. پایه بارگیری و تخلیه خودکار H30 Plus مجهز به سیستم خودکار جمع آوری گرد و غبار ضد باکتری و دئودورانت است. ظرف گرد و غبار به طور خودکار در پایه حاوی یک کیسه گرد و غبار بزرگ 3 لیتری ، معادل 30 ظرف گرد و غبار تخلیه می شود و می تواند مساحت 2000 متر را پوشش دهد2. به لطف حذف خودکار آلودگی ، کاربر دست آزاد دارد.

XCLEA H30 Plus از یک مخزن بزرگ 250 میلی لیتری کنترل هوشمند آب با 3 سطح کنترل جریان تشکیل شده است که برای تمیز کردن یک خانه 250 متری کافی است.2. طرح 3 بخشی با تقلید از مدل انسانی سطح شستشوی بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. XCLEA H30 Plus با داشتن فناوری ناوبری LDS 4.0 LIDAR و پیشرفته ترین فناوری نقشه برداری و مکان یابی همزمان (SLAM) ، یکی از هوشمندترین ابزارهای خانگی ترکیبی از خلا vac و پاک کن است. الگوریتم هوش مصنوعی به XCLEA H30 Plus اجازه می دهد نقشه خانه را به اتاق های جداگانه تقسیم کند و طبقه های مختلف یک خانه چند طبقه را برای تمیز کردن آسان نقاط تشخیص دهد. علاوه بر این ، XCLEA H30 Plus از سنسورهای مختلف تشخیص ، قطب نما الکترونیکی ، شتاب سنج و سرعت سنج و … استفاده می کند ، به طوری که می تواند اسکن 360 درجه را انجام دهد تا موقعیت و مسیر برنامه ریزی شده خود را حفظ کند. ، که به او کمک می کند از سقوط و برخورد با موانع جلوگیری کند.

اخبار مرتبط  XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا جارو برقی بدون ربات خود را در Indiegogo راه اندازی کند

دارای مکش فوق العاده قدرتمند قابل تنظیم 2700 Pa برای تمیز کردن عمیق کف و فرش. این ربات مجهز به برس کناری پویا با سرعت متغیر است که سرعت آن با توجه به موقعیت های مختلف تمیز کردن به طور خودکار تنظیم می شود و اثری از گرد و غبار در لبه ها و گوشه ها باقی نمی ماند. باتری با طول عمر بالای 5200 میلی آمپر ساعت می تواند 250 متر مربع را برای حداکثر زمان استفاده 250 دقیقه تمیز کند.

اخبار مرتبط  خرگوش سوراخ کمپین # 2DreamInside را با مشارکت در داستان های بنیاد کوکتل آغاز کرد

درباره XCLEA:

XCLEA در اوایل سال 2013 تاسیس شد ، یک شرکت نوآورانه متمرکز بر تولید محصولات تمیز کننده با کیفیت بالا است. به عنوان یکی از اعضای مهم زنجیره لوازم خانگی هوشمند سبز غول فناوری در حال ظهور HUAWEI HONOR، XCLEA و HONOR با هم همکاری می کنند تا محصولات تمیز کننده هوشمند را تولید کنند. XCLEA بر روی طراحی اصلی تمرکز کرده و تجربه نهایی کاربر را هدف خود قرار داده است. این شرکت به دنبال توسعه جاروبرقی های ربات با عملکرد بالا و سطح بالا با ظاهری استثنایی است.

اخبار مرتبط  کراو تحویل غذا را ارتقا می دهد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252508/XCLEA.jpg

SOURCE XCLEA