Pilot Light جشن 10 سالگی خود را با خوراک ذهن خود در خانه آغاز می کند

شیکاگو، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Pilot Light ، یک سود غیرانتفاعی در سال 2010 با برنده شدن جایزه آغاز شد شیکاگو سرآشپزها جیسون همل، پل کهان، جاستین بزرگ و ماتیاس ادغام می شود، هشتمین سالانه Feed Your Mind Gala را به عنوان رویداد مجازی “FEED YOUR ذهن خود” برگزار خواهد کرد در خانه،” بر جمعه ، 6 نوامبر از جانب 6:30 بعد از ظهر. تا 7:30 بعد از ظهر

این رویداد برتر جمع آوری کمک مالی به طور معمول دارای یک تجربه ناهار خوری منحصر به فرد است که توسط چندین جایزه برنده هدایت می شود شیکاگو آشپزها در یک مکان خصوصی در شیکاگو. در پاسخ به همه گیری COVID-19 ، این رویداد مجازی و رایگان خواهد بود و به شرکت کنندگان در سراسر کشور فرصتی می دهد تا در جشن 10 سالگی خود به Pilot Light بپیوندند. ذهن خود را تغذیه کنید در خانه یک شب جذاب و سرگرم کننده به سرپرستی سرآشپزهای موسس Pilot Light برگزار می شود که شامل یک نمایش کوکتل تعاملی منحصر به فرد و حضور در مهمان مشهور است. یک حراج دهنده حرفه ای شرکت کنندگان را از طریق حراج زنده مجازی ، قرعه کشی حق بیمه و افزایش دست و پا زدن راهنمایی می کند. بلیط های موجود در 17 سپتامبرهفتم، رایگان هستند اما الزامی هستند.

Feed Your Mind مهمترین رویداد جمع آوری کمک مالی سالانه Pilot Light است. گالای Feed Feed Your Mind 2019 با موفقیت بیشترین موفقیت را در این زمینه داشت 590،000 دلار. این بودجه به Pilot Light اجازه داده است ضمن تأمین نیازها و مأموریت سازمان ، به بیشترین نیازهای جوامع تحت تأثیر COVID-19 پاسخ دهد.

ثبت نام از ابتدا در دسترس خواهد بود 17 سپتامبرهفتم در https://event.gives/fymah.

چراغ خلبان
چراغ خلبان یک سازمان غیرانتفاعی است که دانش آموزان را هنگام یادگیری و حمایت از انتخاب های سالم با قرار دادن درسی که در کلاس های خود می آموزند به غذاهای سینی ناهار ، خانه و اجتماعاتشان پشتیبانی می کند. این سازمان با مشاركت مستقیم با معلمان كلاس برای آموزش مواد غذایی در موضوعات روزمره مانند انگلیسی ، ریاضی ، مطالعات اجتماعی و علوم ، مأموریت خود را انجام می دهد. در سال تحصیلی 2020-21 ، پیلوت لایت از 18 معلم کلاس K-12-12 در بورسیه آموزش غذا استقبال کرد ، جایی که آنها آموزش و پشتیبانی می گیرند تا هفتگی به دانش آموزان خود غذا بدهند و به عنوان سفیران مأموریت خدمت کنند. دروس رایگان آموزش غذای Pilot Light و منابع خانوادگی را می توان در مرکز آموزش غذا دیجیتال آن یافت. در مورد Pilot Light در www.pilotlightchefs.org بیشتر بدانید.

SOURCE خلبان نور

لینک های مربوطه

http://www.pilotlightchefs.org

اخبار مرتبط  Moen بیشترین سهم را در فناوری های سطح آب هوشمند هوشمند دارد