Global Market Insights Inc می گوید: بازار پروتئین هیدرولیزات برای برنامه خوراک دام پیش بینی می شود تا سال 2026 از 890 میلیون دلار بگذرد.

SELBYVILLE ، دل.، 13 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – براساس گزارش Global Market Insights Inc ، بازار پروتئین هیدرولیزات برای کاربرد خوراک دام در تخمین زده شد 610 میلیون دلار در سال 2019 و قرار است بیش از 890 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 5.5٪ از سال 2020 تا 2026. این گزارش تجزیه و تحلیل کاملی از استراتژی های اصلی برنده سازی ، برآورد بازار و همچنین اندازه ، مسیرهای اصلی سرمایه گذاری ، سناریوهای رقابتی ، محرک ها و فرصت ها و روند متزلزل صنعت را ارائه می دهد.

بازار هیدرولیز پروتئین برای کاربردهای خوراک دام از ساردین احتمالاً پیشی خواهد گرفت 30 میلیون دلار تا پایان سال 2026 به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات خوراکی کم چربی و پروتئین بالا. هیدرولیزهای ساردین پروتئین با خواص غذایی بالا با غلظت بالای اسیدهای آمینه ضروری را فراهم می کند. پروتئین هیدرولیزات زاید ساردین به دلیل خاصیت اقتصادی آن به طور موثری در خوراک گربه ماهی ، غذای گربه و محلول های تغذیه آکواریوم استفاده می شود. علاوه بر این ، دسترسی آسان ساردین ، ​​محتوای غذایی بالا ، افزایش آگاهی در مورد مزایای احتمالی هیدرولیز پروتئین ساردین احتمالاً تقاضای بازار را برانگیخته است.

درخواست گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/request-sample/detail/2413

افزایش تقاضا برای محصولات گوشتی پخته شده و محلول های گوشت صبحانه از پیش بسته بندی شده برای افزایش نفوذ در محصولات خوراکی خوکی ، در نتیجه سهم بازار هیدرولیز پروتئین را برای بازار برنامه های خوراک دام افزایش می دهد.

تولیدکنندگان در بازار پروتئین هیدرولیزات برای مصارف خوراک دام در تلاشند تا سهم خود را در بازار صنعت رقابتی حفظ کنند ، در حال توسعه محصول جدید هستند. فعالان صنعت همچنین در ابتکارات تجاری و تجاری برای بهبود ارزش برند و رقابت در اقتصاد پس از COVID سرمایه گذاری می کنند. علاوه بر این ، بازیگران اصلی بازار برای افزایش حضور خود ، اقدامات ادغامی و استراتژیك را ترجیح می دهند ، بنابراین سهم بازار را پیش می برند.

برخی از یافته های عمده بازار پروتئین هیدرولیزات برای گزارش کاربرد خوراک دام شامل این موارد است:

  1. تقاضای پروتئین هیدرولیزات برای کاربردهای خوراک دام به دلیل افزایش مصرف احتمالاً افزایش خواهد یافت.
  2. پروتئین هیدرولیزات برای کاربرد خوراک دام از بخش گاو به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات لبنی با کیفیت بالا احتمالاً با CAGR بیش از 5.5٪ در پایان سال 2026 رشد خواهد کرد.
  3. فعالان صنعت در تلاشند تا از روندهای نوظهور حوزه بازار بهره بگیرند ، به سرعت در حال توسعه محصول جدید هستند.
  4. محدودیت های شدید ماهیگیری به سرعت نفوذ ماهی قزل آلا را در صنعت آبزی پروری افزایش می دهد ، در نتیجه پروتئین هیدرولیزات را برای سهم بازار برنامه خوراک دام افزایش می دهد.
  5. افزایش تقاضا برای محصولات ماهی مانند خاویار ، روغن جگر ماهی و محصولات روغن ماهی احتمالاً سهم بازار را افزایش می دهد.
  6. افزایش تقاضا برای محلول های خوراک آب پنیر برای گوساله ها و خوراک خوک به احتمال زیاد سهم بازار را از روش تولید هیدرولیز آنزیمی افزایش می دهد.
  7. هیدرولیزهای پروتئین برای بازار مصرف خوراک دام از پودر به دلیل افزایش تقاضا برای هضم آسان ، ممکن است با CAGR بیش از 5٪ در پایان سال 2026 رشد کند.

درخواست شخصی سازی این گزارش کنید: https://www.gminsights.com/roc/2413

آسیا و اقیانوسیه به احتمال زیاد پیشی خواهد گرفت 275 میلیون دلار تا پایان سال 2026 به دلیل رشد تولید آبزی پروری دریایی. مصرف روزافزون ماهی قزل آلا ، نرم تنان و میگو به سرعت باعث افزایش نفوذ محصول در صنعت پرورش آبزیان می شود. پرورش دهندگان آبزی پروری به سرعت در حال انتخاب محلول های غذایی با پروتئین بالا برای کاهش شیوع بیماری های ویروسی و باکتریایی و بهبود عملکرد آنها هستند که احتمالاً رشد بازار هیدرولیزات پروتئین را برای کاربرد خوراک دام افزایش می دهد.

بازیگران اصلی در صنعت پروتئین هیدرولیز شامل SOPROPECHE ، رویال کنین، Nutrifish ، SAMPI ، ATA Foods ، FASA Group ، Azelis Italina SRL و صنایع Kemin. تولیدکنندگان به سرعت درگیر توسعه فناوری بومی و اقدامات توسعه محصول جدید هستند تا همچنان در عرصه صنعت رقابت کنند.

گزارش های مرتبط:

پروتئین ماهی هیدرولیزات آینده استراتژی های کسب و کار و تجزیه و تحلیل تأثیر درآمد – 2026

پروتئین هیدرولیزات بازار استراتژی های تجاری آینده و تجزیه و تحلیل رقابتی – 2024

درباره Global Market Insights، Inc.

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات بازار جهانی است. Global Market Insights ، Inc با ارائه گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی ، مشاوره رشد و خدمات هوش تجاری ، قصد دارد به مشتریان با بینش نفوذی و داده های عملی بازار کمک کند که به تصمیم گیری استراتژیک کمک می کنند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت ما ، گزینه ای آنلاین و تعاملی را برای کاوش داده های تحقیقاتی صنعت انحصاری ما به روشی آسان برای استفاده و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در آنها کشف کنند ، که شامل آمار منطقه ای ، سطح شرکت و مقطعی است که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیرندگان برجسته می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

وب: https://www.gminsights.com

تصاویر مرتبط

پروتئین-هیدرولیزات-بازار-چشم انداز.jpg
چشم انداز بازار هیدرولیز پروتئین – 2026

لینک های مربوطه

آمار بازار مواد تشکیل دهنده پروتئین گیاهی – 2025

آمار بازار مواد تشکیل دهنده پروتئین – 2026

SOURCE Global Market Insights، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.gminsights.com

اخبار مرتبط  صندلی میز کودکان و نوجوانان 'Sidiz Ringo' برای حمایت از دانشجویان که در خانه یاد می گیرند