Suning Holdings Group در رتبه دوم 500 لیست برتر شرکت های غیر دولتی چین در سال 2020 قرار دارد

نانجینگ، چین، 13 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Suning Holdings Group (“Suning”) ، یکی از شرکتهای تجاری پیشرو در چین، در فهرست سالانه فدراسیون صنعت و تجارت كل چین (ACFIC) از 500 شركت برتر غیر دولتی این كشور رتبه دوم را کسب كرده است. Suning و درآمد کسب کرد 665.259 میلیارد RMB (97 میلیارد دلار) و همچنان در بالای لیست خرده فروشی اینترنتی قرار دارد. این یازدهمین سال متوالی است که Suning در لیست ACFIC ظاهر می شود. در ماه آگوست ، Suning.com ، یکی از شرکت های تابعه اصلی آن ، برای چهارمین سال در لیست Fortune Global 500 قرار گرفت.

یک رهبر در چین بخش خدمات خصوصی: “خدمات تنها محصول ماست”

Suning در سال 1990 تاسیس شد ، 30 سالگی خود را جشن می گیردهفتم سالگرد امسال Suning پیش از این اعلام کرده بود که Suning.com از “خرده فروش هوشمند” به “ارائه دهنده خدمات خرده فروشی هوشمند” ارتقا می یابد و چشم انداز نام تجاری را تغییر می دهد تا بر ارائه خدمات استثنایی متمرکز شود.

اخبار مرتبط  JELD-WEN 24 ساعت ALERT DEADLINE: دادستان کل سابق لوئیزیانا و Kahn Swick & Foti ، LLC به سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100000 دلار مهلت یادآوری در دادخواست اقدام طبقاتی علیه JELD-WEN Holding، Inc. یادآوری کنید.

این مدل ارائه دهنده خدمات به Suning.com اجازه داده است تا چالش های همه گیر COVID-19 را تحمل کند. Suning.com راه حل خرده فروشی هوشمند خود را به اشتراک گذاشت: یک مدل فروش یکپارچه با سناریوی کامل که با Carrefour در طی همه گیری ایجاد شد و از اینترنت اشیا ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و سایر فناوری های پیشرفته استفاده می کند. مدل Suning.com با تحویل سریع یک ساعته در شعاع ثابت ، بهبود ارائه در خانه و خدمات بدون تماس ، به شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکای تأمین کننده قدرت داده است تا از قابلیت های هوشمند خرده فروشی استفاده کنند.

Suning: خدمت به بازار جهانی و تحکیم اکوسیستم خرده فروشی هوشمند

در سالهای اخیر ، Suning.com به طور فعالانه مدل های خرده فروشی هوشمند را از طریق ادغام عمیق خرده فروشی کاملاً سناریوی آنلاین و آفلاین بررسی کرده است. Suning.com همچنین از فناوری دیجیتال برای سرعت بخشیدن به ماتریس بازاریابی اجتماعی خود از طریق کانال هایی مانند جریان مستقیم در فروشگاه استفاده کرده است.

اخبار مرتبط  Metsä Wood: مسابقه معماری سازگاری شهری

با نگاه به جلو ، رشد مداوم فن آوری دیجیتال و تسریع در ادغام صنعتی تنها به پیشرفت سریع اقتصاد خدمات کمک می کند. به عنوان شرکت پیشرو در چین بخش خدمات ، Suning و با پنج قابلیت اصلی سناریو ، زنجیره تأمین ، بازاریابی ، تدارکات و امور مالی ، برای گشت و گذار در دوره جدید توسعه مبتنی بر ابر ، از موقعیت خوبی برخوردار است.

ژانگ جیندونگ ، رئیس Suning Holdings Group ، گفت: “ما ضمن حضور در زنجیره ارزش خدمات جهانی ، نفوذ و استفاده از قابلیت های دیجیتالی را در کل زنجیره خرده فروشی و در همه سناریوها بیشتر خواهیم کرد. Suning از مزایای ما در همه گروه ها استفاده خواهد کرد. ، سناریوها و بخشهای مشتری برای خدمت بهتر به بازار جهانی مصرف. “

اخبار مرتبط  مشاغل محوطه سازی ، مراقبت از چمن و خرده فروشی در مرکز باغبانی دادخواست فدرال را برای متوقف کردن دستور فرماندار ویتمر در محل خود ارائه می دهند

درباره Suning Holdings Group

Suning در سال 1990 تاسیس شد ، یکی از شرکت های تجاری پیشرو در است چین با دو شرکت دولتی در چین و ژاپن. در سال 2020 ، گروه Suning Holdings در 500 شرکت برتر غیر دولتی در رتبه دوم قرار گرفت چین با درآمد سالانه از 665.259 میلیارد RMB (تقریباً ایالات متحده 97 میلیارد دلار) و همچنان در بالای لیست خرده فروشی اینترنتی قرار دارد. Suning با پیوستن به ماموریت سازمانی “هدایت اکوسیستم در صنایع مختلف با ایجاد کیفیت زندگی نخبگان برای همه” ، تجارت اصلی خود را به عنوان خرده فروشی از طریق یک اکوسیستم شرکتی متشکل از چندین صنعت عمودی ، از جمله املاک و مستغلات تجاری ، خدمات مالی و ورزش ها. Suning.com ، اصلی ترین شرکت تابعه در خرده فروشی آنلاین و آفلاین ، برای چهار سال متوالی از 2017 تا 2020 در Fortune Global 500 ذکر شده است.

SOURCE Suning Holdings Group