کاسیو مدل های همکاری EDIFICE را با Scuderia AlphaTauri منتشر می کند

کاسیو از سال 2016 یکی از شرکای رسمی Scuderia Toro Rosso بود. مدل های همکاری EQB-1100AT و ECB-20AT اولین بار از زمان تغییر نام تیم به Scuderia AlphaTauri در این فصل است. شماره گیری ها از یک رنگ آبی و سفید تیره درجه بندی شده استفاده می شود که پس از رنگ تیم تیم Scuderia AlphaTauri و دقیقاً همان رنگ آبی تیره همان رنگ مارک EDIFICE است. ECB-20AT دارای یک کیس و باند سرمه ای است. بر روی هر دو مدل ، آرم تیم روی صفحه شماره گیری ، قاب پشت و باند نقش بسته است ، بخشی از طراحی که با دید جهانی Scuderia AlphaTauri تزریق شده است.

اخبار مرتبط  Northerly Farms از صحنه غذای LA در قفسه های بازار اِروهون بازدید می کند

EQB-1100AT از یک کیس نازک 9.6 میلی متری و یک حاشیه هشت ضلعی در ترکیب با کربن به طور گسترده در اتومبیلرانی استفاده می کند. ساعت می تواند به طور همزمان زمان را در دو شهر نشان دهد. ECB-20AT به یک Timer Schedule ، همراه با یک باند چرمی مجهز به آرم تیم مجهز شده است. در هر دو مدل ، صورت از کریستال یاقوت کبود ضد خش ساخته شده است که برای مکانیک تیم به اندازه کافی مناسب است. همچنین ساعت ها به طور خودکار زمان جفت شدن با تلفن هوشمند را با استفاده از یک برنامه اختصاصی تنظیم می کنند. بر روی هر دو مدل ، آرم تیم روی صفحه شماره گیری ، قاب پشت و باند نقش بسته است ، بخشی از طراحی که با دید جهانی Scuderia AlphaTauri تزریق شده است. اینها مدلهای همکاری ویژه ای هستند که از اعضای تیمی که به دور دنیا سفر می کنند و باید برنامه ها را به صورت لحظه ای تنظیم کنند پشتیبانی می کنند.

اخبار مرتبط  Chipotle برای آزمایش برنج گل کلم تازه Cilantro-Lime در بازارهای منتخب

Scuderia AlphaTauri

بر اساس ایتالیا، Scuderia AlphaTauri یک تیم مسابقه ای است که لیست بازیکنانش با رانندگان جوان آینده دار پر شده است. در این فصل ، تیم فقط نام خود را از Scuderia Toro Rosso تغییر داد. این تیم انرژی جوانی ، اتومبیل های اتومبیلرانی خود را که از نوآوری تکنولوژیکی برجسته ای برخوردار هستند و سرعت پرشور را به مدار فرمول یک می رسانند. با اعتقاد به این ویژگی ها کاملاً مطابق با مفهوم تجاری EDIFICE است ، کاسیو از سال 2016 یک شریک رسمی تیم بوده است.

اخبار مرتبط  Potandon Producting به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

ویرایش: https://www.edifice-watches.com/

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD