معاملات اعتصابی ایرلندی تقطیر با عمده فروشنده ایالات متحده معامله می شود

تقطیر Hinch در “Triple Blind Tasting” با تحسین بین المللی پیروز شد

مشروب فروشی Hinch در مسابقات Wine and Spirit Awards با جایزه جهانی شناخته شده از آن دور شد. جین ایرلندی نهم موج این شرکت با کسب دو طلای طلایی و “جین سال” به عنوان اولین برد تروفی از کارخانه تقطیر شناخته شد.

همچنین سه جایزه CWSA دیگر برای دامنه مشخص ویسکی ایرلندی دریافت کرد: دو طلا برای ویسکی ایرلندی Hinry Sherry Finish 10 ساله ، طلا برای دو چوب Hinch 5 ساله و نقره برای مالت تک قیمه.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار و پیش بینی بازار بسته بندی مصرف کنندگان قهوه و چای (CPG) 2020-2024 با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

این جوایز به دنبال بیش از دوازده پیروزی دیگر برای مشروب فروشی Hinch در سال 2020 از جمله مدال های طلا برای نهم موج جین در جوایز جهانی جین ، مسابقه بین المللی استرالیا ، جوایز نوشیدنی آلبرتا کانادا و چندین پیروزی برای ویسکی و جین در ISC و IWSC ، لندن.

رئیس تقطیر Hinch ، دکتر تری کراس OBE ، گفت: “گرفتن اولین جام ما در CWSA 2020 تیم را بسیار افتخار می کند و برای ما در سال بسیار سوررئال کسب و کار برجسته است. جوایز نشان می دهد که سخت کوشی و تلاش ما دانش فنی در بالاترین سطح شناخته می شود “.

اخبار مرتبط  VINAERA PRO "هوادهی قابل تنظیم" هواکش شراب برقی

تقطیر Hinch در بازار Key Taiwan گسترش می یابد

تقطیر Hinch پیشرفت چشمگیری در بازار رو به رشد ویسکی ایرلندی در داشته است تایوان با انتصاب توزیع کننده ، Brandwerk ، که یک بازیکن جدید پویا در گروه ارواح برتر است.

در طی 12 ماه ، پاسخ جهانی به Hinch Whisky و Ninth Wave Gin با توزیع کنندگان 20 کشور دیگر نیز افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  انجمن ملی رستوران ها بالاترین اولویت را به مدیران و شهرداران مشتری و ایمنی کارکنان می گوید

دکتر تری کراس OBE

تری یک عمر تجربه تجارت بین المللی دارد و در سال 2009 به عنوان یک شهروند بزرگوار دولت شهرداری کیانان شناخته شد ، چین، به رسمیت شناختن سهم خود در صنعت بسته بندی. در سال 2008 ، تری همچنین به صلیب سرخ انگلیس برای جمع آوری کمک کرد 100000 دلار کمک به آسیب دیدگان در زلزله سیچوان.

مشروبات الکلی