ادگارد و کوپر با یک لیست مهم در 5 بازار اروپا در حال توسعه است

باز کردن روندهای سازگار بازار برای غذای حیوانات خانگی سالم و انسانی تر[1] – محدوده غذای خشک ادگارد و کوپر شامل گوشت تازه است – مانند گوشت و کنجاله ماهی هیچگونه فرآوری یا خشک نشده – با ادویه اضافی سالم ادویه شده و سپس با حداقل فرآوری ممکن به آرامی پخته می شود تا حداکثر ارزش غذایی را حفظ کند.

این مارک همچنین به این اطمینان می دهد که بسته بندی آنها تأثیر کمتری روی کره زمین دارد ، زیرا تمام بسته بندی مواد غذایی خشک آنها از 100٪ مواد قابل تجزیه – ترکیبی از کاغذ FSC و پلاستیک زیستی ابتکاری ساخته شده از سیب زمینی ساخته شده است. تا به امروز ، این برند بیش از 5 میلیون کیف در سراسر اروپا فروخته است. علاوه بر تعهد خود به پایداری ، ویژگی های این برند اصولاً اخلاق قوی است. به عنوان مثال ، او اخیراً قول جدید خود را در مورد اهدا 1٪ از فروش سالانه خود به بنیاد خیریه مستقل خود که از سگها و گربه های نیازمند در سراسر جهان حمایت می کند ، اعلام کرد.

اخبار مرتبط  30 میلیون دلار درخواست مالی فوری مدرسه از 10،000 مدارس ایالات متحده سوخت مشارکتهای نوآورانه و نیاز روزافزون به منابع حیاتی

با همکاری Fressnapf ، بزرگترین خرده فروش متخصص لوازم حیوانات خانگی در اروپا ، مارک متمرکز برای غذای حیوانات خانگی در بیش از 245 بازار در آلمان ، اتریش ، سوئیس ، لوکزامبورگ و جمهوری ایرلند و همچنین طیف گسترده ای آنلاین در بازار داخلی خرده فروش در آلمان.

این برند همچنین تعهد خود را برای راه اندازی با ویترین اولین بسته بندی آلمانی زبان و یک طرح فعال سازی سفارشی قابل توجه برای خرده فروش با بیش از 200 نمایشگر برای پشتیبانی از راه اندازی در فروشگاه نشان می دهد.

اخبار مرتبط  Primus گواهینامه WFK را دریافت می کند

یورگن دگراند ، یکی از بنیانگذاران Edgard & Cooper ، گفت: “ایجاد یک مارک خوب در کنار Fressnapf برای ما یک نقطه عطف مهم است. این بدان معناست که ما می توانیم حتی به خریداران بیشتری در سراسر اروپا فرصت دهیم تا برای حیوانات خانگی خود گزینه های سالمتر و سالم تری را برای خرید انتخاب کنند. “

اخبار مرتبط  شرکت Poshmark ، Inc ارسال محرمانه پیش نویس بیانیه ثبت نام برای پیشنهاد اولیه پیشنهادی عمومی

محصولات Edgard & Cooper هم اکنون در 14 بازار مختلف اروپا در دسترس است که هدف آن گسترش بیشتر در سال آینده است.

برای اطلاعات بیشتر ، با ما در تماس بگیرید [email protected]، یا بازدید کنید www.edgardcooper.com.

[1] بازار جهانی مراقبت از حیوانات خانگی ، Euromonitor ، ژوئن 2020

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252242/Edgard_Cooper_Retailer.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252243/Edgard_Cooper_Range.jpg

لینک های مربوطه

http://www.edgardcooper.com

منبع Edgard & Cooper