ناحیه مد در حالیکه اولین سال موفقیت خود را جشن می گیرد از فروشگاه های جدید استقبال می کند

 • با بازگشایی مجدد ماه جولای ، دو مستاجر جدید درهای خود را باز کردند: سخت کوش، فضای لوکس همکار منطقه با امکانات رفاهی همه جانبه ، دفاتر شخصی و کاملا مبله ، و اتاق های کنفرانس و فرانچسکا، لباس زنانه ، لوازم جانبی و هدیه به سبک بوتیک.
 • با اولین فروشگاه خود در فیلادلفیا، بسیار مورد انتظار است Kate Spade Outlet، به لیست پیوست ، سبک معروف التقاطی خود را که با قیمت های قابل دستیابی ارائه می شود ، به فیلادلفیا بر 24 جولای.
 • بر 19 آگوست، استارباکس جدید اضافه کرد فیلادلفیا واقع در خیابان مارکت در منطقه.
 • آردنه، یک مارک مد سریع کانادایی که معنای جوانی ، اعتماد به نفس و پر از زندگی کامل با لباس ، کفش ، لوازم جانبی ، جواهرات ، لباس فعال ، صمیمی و غیره را جشن می گیرد ، 21 آگوستخیابان.
 • بر 27 آگوستهفتم، DSW، یکی دیگر از مستاجرهای اول بازار با مجموعه ای از کفش های طراح و مارک تجاری مانند آدیداس ، ونس ، سام ادلمن و بیشتر ، فقط به موقع برای فصل بازگشت به مدرسه.

در طول سال افتتاحیه خود ، این منطقه به خانه دوم فیلادلفیا تبدیل شده است ، میزبان بیش از دوازده رویداد جامعه و حمایت از بیش از 20 هنرمند محلی و سازمان خیریه از طریق تعهد خود برای حمایت از جامعه متنوعی که در آن خدمت می کند.

سال 1 توسط اعداد:

 • خوش آمد گفت 70 مستاجر
 • تقریباً ایجاد شده است 1000 شغل ها
 • تقریباً تقریباً استقبال کرد 700000 بازدیدکنندگان در هر ماه باز
 • منطقه در حال حاضر است 74٪ با تعهداتی برای بیش از 80٪ از فضا

از جانب 9 / 18-9 / 20/2020، جشن سالگرد منطقه مد شامل موارد زیر است:

 • گلدسته بادکنکی پویا و با رنگ روشن در ورودی مکعب.
 • آخر هفته کنسرت در فضای باز به میزبانی REC Philly
 • آخر هفته کلاسهای تناسب اندام در فضای باز با حمایت مالی نایک ، تخفیف ویژه ای را به شرکت کنندگان ارائه می دهد
 • یک کیک جشن بزرگ ، که توسط نانوایی تیفانی پخته شده است. مهمانانی که قبض ها را نشان می دهند 25 دلار می توانید از یک تکه کیک رایگان لذت ببرید
 • تاسیسات هنری جدید از جمله نصب جدید نقاشی دیواری ، ایجاد شده در سایت توسط 3 هنرمند فیلادلفیا ، با سرپرستی Streets Dept’s کنراد بنر و پیام های طراحی شده و همیشه الهام بخش از Amberella.
اخبار مرتبط  شركت SmithFoods درباره هشدار آلرژي در مورد ناشناخته آلپوژن بادام در زمين هاي رشد شده وگان غير لبنيايي بادام منجمد

“نتایج سال اول ما که شامل بسیاری از موانع بود ، گواه قدرت و موفقیت این ملک است. با افتتاح بیش از 80،000 فوت مربع مستأجر جدید پس از بسته شدن همه گیری ، انتظار داریم که روند اشغال ، فروش و ترافیک همچنان رشد کند. در ماه های آینده با بازگشت به شرایط عادی ، “گفت جوزف اف کورادینو، مدیر عامل شرکت PREIT. “ما یک مقصد برای مد و تجربیات سرگرم کننده ایجاد کرده ایم که ترکیبی منحصر به فرد از فروشگاه های برجسته ، ارزان قیمت ، سریع مد ، قیمت کامل سنتی و فروشگاه های مارک تجاری ، یک نقشه راه برای پروژه های موفق را ارائه می دهد.”

درباره مد ناحیه فیلادلفیا

فیلادلفیا مد ناحیه اولین ارائه خرده فروشی و سرگرمی قوی در نوع خود است مرکز شهر فیلادلفیا. این منطقه با سه بلوک شهری ، بیش از 800000 فوت مربع از پیشنهادات پویا شامل گل سرسبد ، قیمت تمام شده سنتی ، خرده فروشی ارزان قیمت و مارک تجاری ، ناهار خوری و سرگرمی با تجربه ، همراه با هنرهای عمومی و رویدادهای فرهنگی تکامل یافته را در خود جای داده است. با موقعیت مکانی عالی در مرکز شهر، منطقه فقط چند قدم فاصله دارد فیلادلفیا منطقه تاریخی و متصل به ترمینال ریدینگ ، پنسیلوانیا مرکز همایش ها و ایستگاه جفرسون SEPTA – مکانی مناسب ، ترانزیت محور و امکان دسترسی به میلیون ها نفر فیلادلفیا ساکنان ، مسافران و بازدید کنندگان. اطلاعات اضافی در سایت www.fashiondistrictphiladelphia.com یا در فیس بوک در دسترس است ، توییتر یا اینستاگرام.

درباره PREIT

PREIT (نیویورک: PEI) یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که دارای معاملات عمومی است و دارای ویژگی های نوآورانه در خط مقدم شکل گیری تجارب مصرف کننده از طریق محیط ساخته شده است. نمونه کارهای قوی PREIT از ارائه های خرده فروشی و سبک زندگی که به دقت سرپرستی شده و تجربه های سرگرمی و سرگرمی را در خود جای داده اند ، عمدتاً در بازارهای پرجمعیت و دارای مانع بالا برای ورود با فرصت فوق العاده برای ایجاد مقاصد پر کاربرد چند منظوره واقع شده اند. اطلاعات بیشتر در این زمینه در www.preit.com یا در دسترس است توییتر یا LinkedIn.

اخبار مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری Funko ، شرکت سرمایه گذاران مهلت مهم در دادخواست اقدام به کلاس اوراق بهادار

درباره Macerich

Macerich یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کاملاً یکپارچه ، مدیریت شده و خودگردان است (REIT) ، که بر تملک ، لیزینگ ، مدیریت ، توسعه و توسعه مجدد مراکز تجاری منطقه ای در سراسر ایالات متحده متمرکز است.

Macerich در حال حاضر دارای 51 میلیون فوت مربع املاک و مستغلات متشکل از منافع اصلی در 47 مرکز خرید منطقه ای است. Macerich در بسیاری از جذاب ترین بازارهای پرجمعیت کشور با حضور چشمگیر در ساحل غربی و در آریزونا ، شیکاگو و متروی نیویورک تا واشنگتن دی سی در خرده فروشی های موفق موفق است. Macerich که یک رهبر شناخته شده در زمینه پایداری است ، برای پنج سال متوالی ، 2015-2019 رتبه 1 GRESB را در بخش خرده فروشی آمریکای شمالی بدست آورده است. اطلاعات بیشتر در مورد Macerich را می توانید از وب سایت شرکت به آدرس www.macerich.com بدست آورید.

اظهارات رو به جلو
این اطلاعیه مطبوعاتی حاوی جملات خاص آینده نگر است که با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “ممکن” یا عبارات مشابه قابل شناسایی است. . اظهارات رو به جلو به انتظارات ، باورها ، پیش بینی ها ، برنامه های آینده ، استراتژی ها ، حوادث پیش بینی شده ، روندها و سایر موارد مربوط می شود که واقعیت های تاریخی نیستند. این اظهارات آینده نگرانه منعکس کننده دیدگاه های فعلی ما در مورد رویدادهای آینده ، دستاوردها یا نتایج است و در معرض خطر ، عدم اطمینان و تغییر شرایطی است که ممکن است باعث وقایع ، دستاوردها یا نتایج آینده شود ، تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگر است . به طور خاص ، تجارت ما ممکن است تحت تأثیر تغییرات خرده فروشی و صنایع املاک و مستغلات ، از جمله ادغام و تعطیلی فروشگاه ها ، به ویژه در میان مستاجران لنگر ، باشد. شرایط اقتصادی کنونی ، از جمله تأثیر همه گیر COVID-19 و اقدامات انجام شده توسط مقامات دولتی و سایر اشخاص ثالث برای کاهش گسترش آن ، و اثرات مربوطه بر عملکرد مشاغل مستاجر ، چشم اندازها ، پرداخت بدهی و تصمیمات لیزینگ. ناتوانی ما در جمع آوری اجاره به دلیل ورشکستگی یا ورشکستگی مستاجر یا موارد دیگر ؛ توانایی ما در حفظ و افزایش اشغال املاک ، نرخ فروش و اجاره. افزایش هزینه های عملیاتی که نمی تواند به مستاجران منتقل شود. تأثیرات خرید آنلاین و سایر کاربردهای فناوری بر اجاره داران خرده فروشی ما ؛ خطرات مربوط به فعالیت های توسعه و توسعه مجدد ما ، از جمله تأخیر ، هزینه های بیش از حد و عدم توانایی ما در رسیدن به میزان اشغال پیش بینی شده یا اجاره. اقدامات خشونت آمیز در مراکز خرید ، از جمله املاک ما ، یا سایر فضاهای مشابه ، و تأثیر بالقوه آن بر ترافیک و فروش. توانایی ما در فروش املاکی که به دنبال دفع آنها هستیم یا توانایی دستیابی به قیمت هایی که به دنبال آنها هستیم. بدهی قابل توجه ما و ترجیح انحلال سهام ممتاز و نسبت اهرم بالا و توانایی ما در رعایت میثاق های مالی تحت تسهیلات بدهی ما. توانایی ما در تأمین مالی بدهی موجود خود در هنگام بلوغ ، با شرایط مطلوب یا اصلاً. توانایی ما در جذب سرمایه ، از جمله از طریق فروش املاک یا منافع در املاک و از طریق انتشار سهام یا اوراق بهادار مربوط به حقوق صاحبان سهام در صورت مساعد بودن شرایط بازار ؛ و احتساب احتمالی ناشی از هرگونه معامله افزایش سرمایه یا سایر انتشار سهام.

اخبار مرتبط  بازار دستگاه های زیبایی خانگی برای مشاهده 20.4٪ رشد درآمد در سال های آینده: P&S Intelligence

فاکتورهای دیگری که ممکن است باعث وقایع ، دستاوردها یا نتایج آینده شود تفاوت اساسی با موارد بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگرانه ما دارد ، شامل مواردی است که در اینجا بحث شده است و در بخشهایی با عنوان “مورد 1A. عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 10- K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 و در گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020. ما قصد نداریم برای بازتاب اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، گزاره های آینده نگر را به روز یا اصلاح کنیم.

تماس PREIT:
هدر کرول
EVP ، استراتژی و ارتباطات
(215) 316-6271
[email protected]

پیش فروش منبع

لینک های مربوطه

http://www.preit.com