HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

آستین ، تگزاس، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – HumanN ، an آستینشرکت مواد غذایی و مکمل عملکردی مبتنی بر ، راه اندازی شده است همه ما انسانی هستیمهدیه دادن 50،000 دلار ارزش SuperBeets و محصولات Neo40 به کارمندان مراقبت های بهداشتی و کسانی که در خط مقدم جبهه های مبارزه با COVID-19 در سراسر کشور قرار دارند به عنوان یک تشکر از شما برای همه سخت کوشی هایی که انجام می دهند. این مکمل ها برای کمک به حمایت از سطح کلی انرژی این قهرمانان اهدا می شود.

HumanN محصولات را برای پرستاران ، پزشکان و پاسخ دهندگان اورژانس در ایران ارسال و وعده داده است آستین، هیوستونو سان آنتونیو ، تگزاسو در ایالات دیگر از جمله کالیفرنیا، ویرجینیاو کارولینای جنوبی.

HumanN برای کمک به حمایت از سطح کلی انرژی ، محصولات خود را به خطوط تولید SuperBeets اهدا کرده است. HumanN همچنین اهمیت حیاتی کامیون دارانی که در تحویل کالاها در سراسر کشور در طول همه گیری کمک کرده اند را تشخیص می دهد. این شرکت محصولاتی را برای شرکت کامیون سازی برادران ویلاری در ایران ارسال کرده است کارولینای شمالی، برای حمایت از رانندگان کامیون خود که پروتئین ها را به فروشگاه های مواد غذایی و اپراتورهای سرویس مواد غذایی در بالا و پایین سواحل شرقی و سراسر کشور تحویل می دهند تگزاس.

HumanN یک بستر آنلاین را برای کارمندان مراقبت های بهداشتی برای بازدید و درخواست محصولات ارسال شده به دفاتر خود ایجاد کرده است. HumanN کارمندان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور را به بازدید از HumanN.com/WeAreAllHumanN تشویق می کند و محصولات خود را برای تیم های خود درخواست می کند.

اخبار مرتبط  یکی دیگر از پرونده های حقوقی Crockpot Pressure Cooker که توسط جانسون // بکر ، PLLC در دادگاه ایالتی فلوریدا تشکیل شد

AnnMarie و جوئل Kocherرئیس جمهور و مدیر عامل انسانی ، بیانیه مشترکی را منتشر کردند: “همانطور که به بسیاری توصیه می شود در طول این بیماری همه گیر در خانه بمانند ، هنوز تعداد زیادی از افراد در خط مقدم حضور دارند و سلامتی و ایمنی را برای منافع دیگران به خطر می اندازند.

“در HumanN ، ما اعتقاد داریم که ما برای کمک به انسانها در انجام کارهای بزرگ وجود دارد و بزرگترین کاری که اکنون می توانیم انجام دهیم ، کمک به کسانی است که به دیگران کمک می کنند. از کارمندان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ، هر روز در معرض این ویروس هولناک قرار می گیریم. خط تولید خود را که هر روز خانه های خود را ترک می کنند تا سفارشات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهند ، و از رانندگان کامیون هایی که آمریکا را در طول این همه گیری نگه می دارند ، تشکر می کنیم و به شما سلام می کنند.

اخبار مرتبط  SKYWORTH تلویزیون S81 Pro را با ویژگی های پیشرو در صنعت ایده آل برای بازی های ویدیویی راه اندازی می کند

“ما کاملاً به مزایای محصولات پشتیبان علمی خود اعتقاد داریم و امیدواریم که این روزها به شما کمک کند تا روزها و شب های شما را به کار خود ادامه دهید ، زیرا شما همچنان به انجام کارهای اساسی این کشور وابسته هستید.”

دکتر. جان پیچک، فیزیولوژیست مشهور ، رئیس هیئت مشاوره علوم انسانی و رئیس صندلی برجسته دانشکده دانشگاه تگزاس گروه كینزیولوژی و آموزش بهداشت گفت: “در HumanN ، ما مدت هاست که از مزایای نیتریک اکسید حمایت می کنیم. ما خوشحالیم که می توانیم این محصولات را در خط مقدم COVID-19 به دیگران عرضه کنیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا این محصولات را که به آنها اعتقاد داریم با دیگران به اشتراک بگذاریم که آنها ممکن است به آنها کمک کنند. “”

HumanNe دارای مجوز انحصاری نیتریک اکسید از طریق مرکز علوم بهداشتی دانشگاه تگزاس در هیوستون، دریافت کننده جوایز مجله کسب و کار Nutrition 2017 برای Science بود و برای پنج سال متوالی در لیست سریعترین شرکتهای رشد مجله در آمریکا نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط  Krystal تابستان را با ارائه 1 دلار پنیر چیلی Pup® جشن می گیرد

درباره HumanN

HumanN یک شرکت مکمل پیشگامانه است که بر پایه علم پشت نیتریک اکسید و توانایی آن در پشتیبانی از یک سیستم قلبی و عروقی سالم تأسیس شده است و توسط هیئت علمی دانشمندان و پزشکان ما حمایت می شود. ما مبتکر هستیم که پیشرفت های علمی را از آزمایشگاه ها و به خانه ها در سراسر جهان به شکل مکمل ها و غذاهای کاربردی می آوریم. یک سیستم قلبی و عروقی سالم برای یک زندگی سالم بسیار مهم است و ما معتقدیم محصولات ما که با کمک به بدن در تولید نیتریک اکسید ، سلامت قلب و عروق را تقویت می کنند ، می توانند تأثیر عمیقی بر سلامت انسان داشته باشند. خط تولید ما شامل SuperBeets ، BeetElite ، Neo40 ، HeartGreens ، Advanced Immune Support و SuperGrapes تازه راه اندازی شده است. در www.humann.com بیشتر بدانید.

منبع انسانی

لینک های مربوطه

http://www.humann.com

پاسخی بگذارید