کاسیو مدلهای ساعت EDIFICE را که با همکاری Scuderia AlphaTauri ایجاد شده است ، معرفی می کند

کاسیو از سال 2016 شریک رسمی Scuderia Toro Rosso بوده است. EQB-1100AT ، ECB-20AT ، مدل های مشترک تیم اولین بار از زمان تغییر نام خود به Scuderia Alpha Tauri در این فصل است. صفحه ها دارای یک الگوی سایه دار در رنگ های آبی و سفید سرمه ای هستند که این رنگ ها نیز از رنگ های تیم Scuderia Alpha Tauri است و رنگ آبی سرمه ای نیز رنگ مارک EDIFICE است. مدل ECB-20AT از یک کیس آبی و بند تشکیل شده است. هر دو مدل دارای یک کتیبه با آرم تیم در صفحه شماره گیری ، در پشت قاب و بند است ، یک عنصر طراحی که بیانگر دید Scuderia Alpha Tauri است.

اخبار مرتبط  آشپزخانه ژاپنی Yoshinoya بازی دیجیتالی خود را ارتقاء داد ، برنامه وفاداری برتر شرکت ، برنامه موبایل و بستر های نرم افزاری تحویل را راه‌اندازی کرد

EQB-1100AT از یک کیس نازک 9.6 میلی متری و یک حاشیه کربن هشت ضلعی بهره می برد که معمولاً در اتومبیلرانی استفاده می شود. این ساعت می تواند زمان دو شهر را همزمان نشان دهد. ECB-20AT مجهز به عملکرد Schedule Timer است که اعلان های تقویم را نشان می دهد ، و یک بند چرمی با آرم تیم دارد. هر دو ساعت از کریستال یاقوت کبود ضد خش ساخته شده اند ، به اندازه کافی سخت هستند که توسط مکانیک های تیم F1 قابل استفاده هستند. زمان موجود در ساعت ها را می توان با استفاده از یک برنامه ویژه تلفن هوشمند به طور خودکار تنظیم کرد. هر دو مدل دارای آرم تیمی هستند که روی صفحه شماره گیری ، پشت قاب و بند نقش بسته است ، یک عنصر طراحی که نمای Scuderia Alpha Tauri را منعکس می کند. اینها مدل های ویژه ای هستند که با همکاری تیم Scuderia Alpha Lauri ساخته شده اند و مجهز به ویژگی های مفیدی برای اعضای تیمی هستند که به دنیا سفر می کنند و باید همه چیز را به صورت لحظه ای برنامه ریزی کنند.

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. از کنفرانس سود و درآمد وب سه ماهه دوم سال 2020 خبر داد

اسکودریا آلفا تاوری

اسکودریا آلفا تاوری یک تیم مسابقه ای ایتالیایی است که رانندگان جوان آینده دار را گرد هم می آورد و تا این فصل به عنوان اسکودریا تورو روسو فعالیت می کردند. این تیم انرژی جوانی را برای مسابقات اتومبیلرانی به ارمغان می آورد ، اتومبیل های مسابقه ای مجهز به نوآوری های فن آوری استثنایی و سرعت پرشور در پیست فرمول 1. شرکت کاسیو متقاعد شده است که این ویژگی ها کاملاً در مفهوم مارک EDIFICE متناسب است ، به همین دلیل او از سال 2016 شریک رسمی تیم بوده است.

اخبار مرتبط  این شرکت مهندسی است اعلام کرد SHIFT RED با نسخه محدود RED برای بازار ایالات متحده با رنگ های قرمز ، سفید و آبی

ویرایش: https://www.edifice-watches.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252569/EQB_1100AT_ECB_20AT.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252567/image_5009366_27734679.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1252568/1.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD