100000 رستوران شش ماه به بیماری همه گیر تعطیل است

واشنگتن، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شش ماه پس از خاموش شدن اولین رستوران ها برای شیوع ویروس کرونا ، صنعت رستوران در هاله ای از ابهام قرار دارد. طبق نظرسنجی جدیدی که امروز توسط انجمن ملی رستوران ها منتشر شده است ، تقریباً از هر 6 رستوران 1 نفر (كه نمایانگر نزدیك 100000 رستوران است) به طور دائم یا طولانی مدت تعطیل است. تقریباً 3 میلیون کارمند هنوز بیکار هستند. و این صنعت در مسیر از دست دادن قرار دارد 240 میلیارد دلار در فروش تا پایان سال.

این نظرسنجی که از اپراتورهای رستوران در مورد تأثیر شش ماهه همه گیر بر کسب و کار آنها س askedال کرد ، نشان داد که اکثر رستوران ها هنوز برای زنده ماندن تلاش می کنند و انتظار ندارند موقعیت آنها در طی شش ماه آینده بهتر شود. یافته ها شامل موارد زیر است:

  • هزینه های مصرف کننده در رستوران ها در ماه آگوست بسیار کمتر از حد معمول بود. به طور کلی ، فروش بود پایین 34٪ به طور متوسط.
  • تجزیه و تحلیل انجمن نشان می دهد که صنعت خدمات غذایی ضرر کرده است 165 میلیارد دلار در درآمد مارس – ژوئیه و در مسیر رسیدن به از دست دادن 240 میلیارد دلار امسال.
  • تحقیقات ما حداقل برای سال 2020 تخمین می زند 100000 رستوران تعطیل می شوند، اما دامنه اولیه تعطیلی ها تا زمان انتشار آمار دولت در ماه های آینده مشخص نخواهد بود.
  • 60٪ از اپراتورها می گویند که کل هزینه های عملیاتی رستورانشان (به عنوان درصدی از فروش) بالاتر از آن است که قبل از شیوع COVID-19 بوده است.
  • به طور متوسط ​​، اپراتورهای رستوران جریان خود را می گویند سطح کارکنان فقط 71٪ است از آنچه که آنها در غیاب COVID-19 وجود دارد.
  • در یک نظر سنجی اخیر از مصرف کننده ، 56٪ بزرگسالان گفت که آنها از یک رستوران در جامعه خود که در طی همه گیری برای همیشه بسته شده است ، آگاه هستند.
اخبار مرتبط  Sachs Capital و Revival Holdings مفتخر به اعلام دو سرمایه گذاری قابل توجه در بازار محصولات ساختمان سازی فلوریدا هستند

تام بنه ، رئیس و مدیر عامل اتحادیه ملی رستوران ها گفت: “برای صنعتی که بر اساس خدمات و مهمان نوازی ساخته شده است ، شش ماه گذشته درک اصلی تجارت ما را به چالش کشیده است.” “بقای ما برای این امر به خلاقیت و کارآفرینی صاحبان ، اپراتورها و کارمندان برمی گردد. در سراسر هیئت مدیره ، از مالکان مستقل گرفته تا اپراتورهای حق رای دادن چند واحدی ، رستوران ها هر ماه ضرر می کنند و آنها همچنان برای خدمت به جوامع خود تلاش می کنند و از کارمندان خود حمایت کنند. “

اخبار مرتبط  Sally's Apizza در این روز کارگر پیتزای رایگان را برای کارگران مقدم و کارگران ضروری میل می کند

این بررسی همچنین نشان داد که 40٪ از اپراتورها فکر می کنند اگر بسته های امدادی اضافی از طرف دولت فدرال وجود نداشته باشد بعید است شش ماه دیگر رستوران آنها همچنان در تجارت باشد. انجمن در نامه ای که امروز ارسال شد ، این مورد را برای كنگره و دولت ترامپ برجسته كرد و از آنها خواست تا از پشتیبانی دو حزب برای تصویب برنامه های تجارت كوچك در لوایح مستقل استفاده كنند.

وی گفت: “این نظرسنجی به ما یادآوری می کند که صاحبان مستقل و صاحبان امتیاز کوچک وقت کافی در کنار خود ندارند.” شان کندی، معاون اجرایی امور عمومی انجمن. “اختلالات مداوم و عدم اطمینان باعث می شود که این مالکان برنامه ریزی برای هفته آینده را نداشته باشند ، چه رسد به سال آینده. کنگره در آستانه ترک است واشنگتن برای انتخابات – ما به آنها نیاز داریم تا روی راه حل های اساسی و کوتاه مدت تمرکز کنند که حمایت دو حزب را تأمین کرده و یک یا هر دو اتاق را تصویب کرده اند. ما در حالی که با قانونگذاران در مورد عناصر جامع “طرح اصلی احیای رستوران” کار می کنیم ، ما اصرار فوری برای تصویب آنها داریم.

اخبار مرتبط  Willy's، Inc. 5000 شرکت لیستی از سریعترین رشد شرکت های خصوصی را برای بار دوم ایجاد می کند

“صنعت خدمات غذایی دومین کارفرمای بخش خصوصی کشور بود و بیشتر از این کار می کرد 2 تریلیون دلار کندی ادامه داد: “ما باید در یک صنعت سرمایه گذاری کنیم که مصرف کنندگان آن را دوست دارند و این قدرت را در اختیار اقتصاد قرار می دهد. این یک حرکت تجاری و اقتصادی مناسب برای کنگره است زیرا آنها به دنبال بزرگترین سرمایه برای بهبودی خود هستند. ”

در طرح پیشنهادی احیای رستوران ، درباره پیشنهادهای بهبودی انجمن بیشتر بیاموزید.

درباره انجمن ملی رستوران ها
انجمن ملی رستوران ها که در سال 1919 تاسیس شد ، انجمن تجارت پیشرو در صنعت رستوران سازی است که شامل 1 میلیون فروشگاه رستوران و غذاخوری و نیروی کار 15.6 میلیون کارمند است. ما نمایندگی صنعت در ایالت واشنگتن.، و از طرف آن طرفداری کنید. ما بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت را حمایت مالی می کنیم (نمایش انجمن ملی رستوران ها) برنامه آموزش و صدور گواهینامه پیشرو در زمینه ایمنی مواد غذایی (ServSafe) ؛ برنامه دبیرستان منحصر به فرد ایجاد شغل (NRAEF’s ProStart). برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید رستوران.org و ما را در توییتر پیدا کنید رستوران هایWeRR، فیس بوک و یوتیوب.

SOURCE انجمن ملی رستوران ها

لینک های مربوطه

https://restaurant.org/Home