PURA سنگ بنای LOI را تا 100 میلیون دلار استراتژی مارک کنف تایید می کند

دالاس، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Puration، Inc. (USOTC: PURA) امروز ورود به قرارداد نامه قصد (LOI) برای به دست آوردن یک ملک 72 جریب در فارمرزویل، TX برنامه ریزی شده برای خرید املاک و مستغلات سنگ بنای استراتژی PURA’s Farmersville Brands است که باید با 100 میلیون دلار سرمایه گذاری.

PURA اخیراً مارک های Farmersville را معرفی کرده و یک مرحله مهم در رشد و توسعه شرکت اعلام کرده است زیرا این شرکت از بنیاد صنعت نوشیدنی CBD مشتق از شاهدانه برای راه اندازی تگزاس طعم دار ، جامع نگرش مارک تجاری روش گسترده تر ، اما هنوز هم طاقچه ، 20 میلیارد دلار در یک بازار کلی ارزش حداقل 2 تریلیون دلار.

به اعلامیه های PURA مراجعه کنید 100 میلیون دلار استراتژی نام تجاری Farmersville برای کسب اطلاعات بیشتر.

اخبار مرتبط  BRF منقضی و نتایج مناقصه های نقدی خود را برای یادداشت های ارشد 5.875٪ خود به دلیل 2022 ، 2.750٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2022 ، 3.95٪ یادداشت های ارشد به دلیل 2023 و 4.75٪ یادداشت های ارشد به دلیل 2024 و 4.350٪ یادداشت های ارشد ناشی از 2026 صادر شده توسط BRF GmbH اعلام کرد و توسط BRF تضمین شده است

مراجعه کنید به PURA برای به دست آوردن LOI اعلام می کند فارمرزویل ، تگزاس املاک از دارایی UC برای 1.3 میلیون دلار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LOI کسب املاک و مستغلات.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Puration ، مراجعه کنید http://www.purationinc.com

سلب مسئولیت / بندرگاه امن:

این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا به فروش قابل توجهی دست پیدا کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکتها ، وضعیت نقدینگی شرکتها ، توانایی شرکتها برای دستیابی به قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصولات برای تشخیص ، معالجه ، مداوا یا جلوگیری از بیماری نیستند.

اخبار مرتبط  UniFirst در فروش سالانه قدرت "50 بهترین شرکت برای فروش برای" در لیست جایزه قرار می گیرد

مخاطب:
Puration ، Inc.
برایان شیبی،
[email protected]
(800) 861-1350

SOURCE Puration، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.purationinc.com