روال مراقبت از صورت خود را کشف کنید

SÃO PAULO ، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شما یکی از کسانی هستید که می گویند قرار است تمرین کنند مراقبت از پوست که عمدتا در شبکه های اجتماعی در مورد آن صحبت می شود ، اما به دلیل اینکه نمی دانید از کجا شروع کنید ، به تعویق می افتد؟ با فکر کمک به این موضوع ، متخصص پوست دکتر لیگا چاما (CRM 135000-SP) نشان دهنده سه مرحله اساسی برای شروع برنامه مراقبت از صورت شماست ، همه چیز با پوستی درخشان و زیبا باشد. در زیر مشاهده کنید:

1. تمیز کردن: پوست در معرض عوامل مختلفی قرار دارد که به آن آسیب می رساند ، مانند آلودگی ، استرس ، تغییرات هورمونی و آرایش. بنابراین این جایی است که جادوی مراقبت از پوست شروع می شود وی اظهار داشت: “به درستی و با محصولات مناسب انجام شده است ، نتیجه آن نرمی بیشتر و به مرور زمان از بین رفتن جوش های سرسیاه و جوش های سفید است”. این پاکسازی است که چهره را برای دریافت مراحل زیر آماده می کند.

اخبار مرتبط  QBiotics با راه اندازی بازار STELFONTA® اولین محصول دارویی Tigilanol Tiglat را تجاری می کند

Dermotivin® دارای خطوط ضدعفونی کننده متناسب با انواع پوست ، از خشک ترین تا چربترین است. بین لایه برداری و پاک سازی ، محصولات تولید می شوند تا با از بین بردن سلول های مرده پوست ، یک تمیزکاری موثر انجام دهند.

2. آبرسانی: برای کسانی که پوست خشک دارند ، از مرطوب کننده های کامل تر استفاده می شود ، در حالی که پوست های مخلوط و روغنی باید هیدراتاسیون سنگین کمتری دریافت کنند. این پزشک می گوید: “مهم این است که به همان روشی که تمیز کردن انجام می شود ، روی مرطوب کننده های خوب سرمایه گذاری کنید.”

اخبار مرتبط  Alma Foods از بسته شدن تسهیلات پیشگیرانه تا 4 ماه مه خبر داد

3. محافظت از عکس: در حالی که مراحل قبلی هر دو صبح و شب انجام می شود ، محافظت در برابر آفتاب باید صبح ، حتی روزانه در زمستان و داخل منزل انجام شود. دکتر لیگیا می گوید: “قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب باعث سوختگی ، لکه ها ، پیری زودرس و سایر عوارض می شود.”

به دنبال این سه مرحله که بیش از ده تا پانزده دقیقه بیشتر طول نمی کشد ، پیشرفت چشمگیری در مراقبت برای دستیابی به یک پوست سالم و مراقبت دیده می شود.

اخبار مرتبط  گروه نوشیدنی Geloso جایزه برند Hot Impact را در سال 2019 اعلام کرد و برندگان جوایز برند Hot Hot را برای سومین سال در یک ردیف نام گذاری کردند

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد. این شرکت با داشتن مجموعه گسترده ای از داروهای تجویز شده ، راه حل های زیبایی و محصولات مصرفی ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای بهداشتی پوست افراد را در طول زندگی آنها برآورده کند. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های کاملاً مشخص شده و اثبات شده بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه کنید.

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما