دستورالعمل های مناسب کودکان برای یادگیری در خانه

طبق نظرسنجی انجام شده توسط OnePoll و Sabra ، 74٪ از مراقبان انتظار دارند که این سال تحصیلی بیش از هر زمان آشفته باشد و 64٪ مادران و پدران شکایت دارند که از تبدیل شدن به “بانوی ناهار” در خانه وحشت دارند.

شما می توانید آن بلوزهای روز مدرسه را با دستورالعمل های سریع و دوستانه بچه ها که بچه ها را برای اکتشافات آموزشی سوخت می دهد ، بهبود بخشید. با ارائه یک جریان ثابت از وعده های غذایی و میان وعده های متعادل تهیه شده با مواد مفید ، می توانید در مورد تقویت توانایی یادگیری دانشجویان در خانه حتی در این اوقات دشوار احساس خوبی داشته باشید.

صبح سعی کنید با این دستور تهیه نان تست دارچین شکلات موز از تابیتا براون، بازیگر و غذای گیاهی معروف به “مامان آمریکا”. تکه های موز خرد شده این صبحانه را با طعم غنی و منحصر به فرد دسر شکلات تیره Sabra Dark & ​​Spread تقویت می کند تا عاشقان شکلات را برای ترکیبی از طعم هایی که بچه ها دوست دارند هیجان زده کند.

اخبار مرتبط  "کاهو بهشت" غذای جدید میان وعده های غذایی را که با مزایای تغذیه ای همراه با مواد مغذی موجود است ، راه اندازی کرد

برای تهیه یک محلول ناهار با آماده سازی سریع و تمیز کردن سریع ، تهیه یک پیتزا نان Flatbread فقط 10-15 دقیقه طول می کشد. ساخته شده با مواد آسان برای پیدا کردن ، شما می توانید مانند سس پیتزا و هوموس را در کنار هم نگه دارید ، به راحتی با مواد دلخواه شیرین مانند آناناس قرار دهید تا یک لذت سرگرم کننده برای روزهای طولانی یادگیری داشته باشید.

برای یافتن الهام بیشتر از دستور العمل در خانه ، به سایت sabra.com مراجعه کنید.

پیتزا نان تخت Hummus
دستور غذا با احترام از تابیتا براون
زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه
عملکرد: 1 نان پهن

4 قاشق چایخوری سس پیتزا
1 نان تخت مستطیلی
3 قاشق غذاخوری Sabra Classic Hummus
1/2 قاشق چای خوری پودر سیر ، تقسیم شده است
1/3 فنجان چیزهای خوب آناناس یا تکه های آناناس تازه
توت فرنگی
کاهو رومی خرد شده
برش های خیار انگلیسی

فر را با دمای 500 درجه فارنهایت گرم کنید.

اخبار مرتبط  دادخواستهای خیابانی کیموس پرونده فدرال دادخواست علیه فدرال والی را اعلام کرد که رفتارهای تبعیض آمیز شراب سازی های نپا را در طرح بازگشایی متهم می کند

سس پیتزا را به لبه های نان مسطح مسواک بزنید. بچرخید تا هوموس را به لبه های نان پهن کنید. 1/4 قاشق چای خوری پودر سیر را روی نان پهن بپاشید. اگر از کنسرو کنسرو آناناس استفاده می کنید ، آن را تخلیه کرده و با حوله کاغذی خشک کنید. مروارید آناناس را به نان پهن اضافه کنید و باقیمانده پودر سیر بپاشید.

5-10 دقیقه یا تا زمانی که نان پهن قهوه ای روشن طلایی شود ، آن را بپزید.

نان پهن را خنک و برش دهید. با توت فرنگی سرو کنید و کاهو رومائی خرد شده و خلال های خیار انگلیسی را برای سالاد ساده مخلوط کنید.

نان تست دارچین موزی شکلاتی
دستور غذا با احترام از تابیتا براون
زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه
عملکرد: 2 قطعه نان تست

2 برش نان کشمشی دارچین
3 قاشق غذاخوری دسر شکلات تیره Sabra Dip & Spread
6 برش موز ، بعلاوه اضافی برای سرو (اختیاری)
1/8 قاشق چایخوری پودر دارچین
1 قاشق غذاخوری شربت افرا
توت فرنگی تازه (اختیاری)
شکر پودر شده

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری برای نصب و راه اندازی میله های عایق بدون چهره (KOC-1350)

نان تست به لطف دلخواه.

با استفاده از قاشق بچرخانید تا 1 1/2 قاشق غذاخوری شکلات روی هر برش نان تست پخش شود.

برش های موز را به یک برش نان تست اضافه کنید و دارچین بپاشید.

روی آن را با تکه دوم نان تست بریزید.

به صورت مورب از وسط برش بزنید. در صورت تمایل با ورقه های اضافی موز و توت فرنگی تازه به بشقاب اضافه کنید. نان تست را با شربت افرا بپاشید و پودر قند بپاشید.

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
editors.familyfeatures.com

درباره سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع اصلی برای غذای با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، Family Features نکات موضوعی و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک و موارد دیگر را به خوانندگان ارائه می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com بیابید.

SOURCE سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com