فروشگاه Old Country Cracker Barrel Gisel Ruiz را به عنوان هیئت مدیره انتخاب می کند

لبنان ، تن.، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – فروشگاه قدیمی Old Country بشکه ای (Nasdaq: CBRL) امروز اعلام کرد گیزل رویز، 49 ساله ، به عضویت هیئت مدیره شرکت انتخاب شده است ، بلافاصله لازم الاجرا می شود. انتصاب وی جدیدترین نتیجه روند برنامه ریزی جانشینی و تازه سازی چند ساله هیئت مدیره است که طی آن شرکت طی سه سال گذشته چهار مدیر با استعداد عمیق و متنوع را به کار خود اضافه کرده است.

خانم روئیز پس از داشتن تعدادی از سمت های اجرایی ارشد در سازمان والمارت در طول حرفه ای که بیش از 26 سال طول کشید ، به عضویت هیئت مدیره در می آید. اخیراً ، خانم روئیز به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل باشگاه سام فعالیت داشت ، در این نقش او نظارت بر عملیات ، املاک و مستغلات ، فروش سرزمین ، عملیات خدمات غذایی و نوآوری در فروشگاه برای 65 میلیارد دلار باشگاه انبار با بیش از 100000 کارمند در تقریباً 600 مرکز در ایالات متحده، شامل پورتوریکو.

وی از سال 2015 تا 2017 معاون اجرایی مردم بین الملل برای Walmart International بود. وی از سال 2012 تا 2015 به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل Walmart ایالات متحده فعالیت می کرد ، هدایت عملیات بیش از 4100 فروشگاه Walmart و مسئولیت P&L سازمان را بر عهده داشت. 279 میلیارد دلار در درآمد وی از سال 2010 تا 2012 به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مردم Walmart ایالات متحده خدمت کرد ، جایی که وی بر تمام جنبه های منابع انسانی 1.3 میلیون کارمند شرکت نظارت داشت. وی همچنین سه سال در هیئت مدیره Walmart de Mexico S.A. de C.V و سه سال در هیئت مدیره Yihaodian ، چین چهارمین کسب و کار بزرگ به وب سایت تجارت الکترونیکی مصرف کننده. او در حال حاضر به عنوان مدیر Vital Farms ، Inc (NASDAQ: VITL) ، یک شرکت معتبر B که طیف وسیعی از غذاهای مرتع شده با تولید اخلاق در سراسر کشور را ارائه می دهد ، خدمت می کند.

اخبار مرتبط  برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا گابریلا موریس را به عنوان مدیر ارشد بشردوستانه منصوب می کند

در سال 2008 ، خانم رویز به عنوان یکی از 25 زن برتر اقلیت قدرتمند در تجارت توسط شورای اجرایی شرکت اقلیت شناخته شد. او جایزه رهبری والمارت 2008 را دریافت کرد و توسط مجله تجارت اسپانیایی به عنوان یکی از 25 زن برتر کسب و کار 2009 انتخاب شد. لاتینا استایل از وی به عنوان مدیر سال 2010 لاتین تجلیل کرد و در 2012 ، 2013 و 2014 توسط مجله FORTUNE نامگذاری شد. به عنوان یکی از 50 زن قدرتمند در تجارت. در سال 2013 ، به خانم روئیز جایزه “Premio Orgullo” فدراسیون اسپانیایی اسپانیا اعطا شد ، و از لاتین هایی که فداکاری بی دریغ خود را به جامعه خود نشان داده اند و جایزه خدمات برجسته “زن سال” 2013 را از USO Metropolitan New York دریافت کرده اند ، تقدیر می کند. در اوایل سال جاری خانم رویز به عنوان یکی از 10 زن با نفوذ قرن در سال انتخاب شد ایالات متحده آمریکا امروز ، نماینده ایالت آرکانزاس.

وی گفت: “به عنوان بخشی از روند برنامه ریزی جانشینی و تعهدات ما برای تازه سازی هیئت مدیره ، بیش از سه ماه است که برای جذب گیزل کار می کنیم و خوشحالیم که از او در هیئت مدیره استقبال می کنیم.” ویلیام مک کارتن، رئیس هیئت مدیره بشکه Cracker. “تجربه Gisel با هدایت عملیات پیچیده و توابع منابع انسانی برای Walmart به تخصص تخصصی هیئت مدیره ما افزوده و به تیم مدیریتی ما کمک می کند تا از چالش های عملیاتی و مردم استفاده کند که فقط با مرور همه گیر و فراتر از همه گیر ادامه خواهد یافت.”

آقای مک کارتن در پایان اظهار داشت: “کالیبره چهار مدیر که طی سه سال گذشته به هیئت مدیره خود اضافه کرده ایم نشان می دهد که ما می توانیم بهترین افراد را از بهترین شرکت ها جذب کنیم تا به ما در پیشبرد کار خود کمک کنند.”

اخبار مرتبط  جامعه لبنیات مینه سوتا تاج 67 شاهزاده کیایی از راه شیری را تاج گذاری کرد

خانم روئیز در مجمع سالیانه سهامداران برای انتخابات نامزد خواهد شد 19 نوامبر 2020 و در میان مدیران پیشنهادی هیئت مدیره لحاظ خواهد شد. هیئت مدیره پس از بررسی و توصیه کمیته نامزدی و حکمرانی شرکت ، و با در نظر گرفتن یک شرکت استخدام معتبر ملی ، تصمیم گرفته است که ریموند “ریک” باربیک را برای انتخاب در هیئت مدیره توصیه نکند. Lion Fund II، L.P. ، موجودی تحت کنترل سردار بیگلاری، قبلاً اطلاعیه ای را به شرکت جهت معرفی آقای باربریک در اجلاس سالانه 2020 ارسال کرده بود.

درباره Cracker Barrel Old Country Store، Inc.
فروشگاه Cracker Barrel Old Country، Inc (Nasdaq: CBRL) ضمن استقبال گرم و خدمات پسندیده از غذاهای خانگی با کیفیت بالا و خریدهای بی نظیر – همه با قیمت مناسب با ایجاد جهانی مملو از مهمان نوازی از طریق تجربه ای که ترکیبی از ناهار خوری و خرید است ، از مهمانان مانند خانواده مراقبت می شود. تاسیس در سال 1969 در لبنان ، تن.، Cracker Barrel و شرکتهای وابسته به آن بیش از 660 مکان شرکت فروشگاه Cracker Barrel Old Country® را در 45 ایالت اداره می کنند و صاحب یک شرکت بیسکویت Street Maple سریع هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، به سایت www.crackerbarrel.com مراجعه کنید.

اطلاعات اضافی مهم و از کجا می توان آن را پیدا کرد
بشکه Cracker قصد دارد بیانیه مقدماتی و قطعی پروکسی (“بیانیه پروکسی”) و کارت پروکسی WHITE همراه با آن را در ارتباط با درخواست پروکسی برای جلسه سالانه سهامداران بشکه Cracker (“جلسه سالانه”) ارائه دهد. سرمایه گذاران و سهامداران به شدت قرائت بیانیه پروکسی و همراه داشتن کارت پروکسی سفید و سایر اسناد موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) را دارند و به طور کامل در کل آنها کار می کنند ، در حالی که به طور کامل در این زمینه کار می کنند و این امر را به عهده دارند و این امر به طور کامل قابل اجرا است. سهامداران می توانند بیانیه پروکسی ، هرگونه اصلاحیه یا الحاقی در بیانیه پروکسی و سایر اسناد و مدارک ثبت شده توسط Cracker Barrel به SEC را بدون هیچ گونه هزینه ای در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov بدست آورند. کپی ها نیز در بخش سرمایه گذاران وب سایت شرکت Cracker Barrel به آدرس www.crackerbarrel.com به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی مراقبت از پوست CBD CAGR را در مدت زمان پیش بینی 2020-2028 27.23 درصد ثبت کند.

شرکت کنندگان در خواستگاری
بشکه کراکر ، مدیران و برخی از افسران اجرایی آن ممکن است به عنوان مشارکت کنندگان پروکسی وکالت از سهامداران کراکر بشکه در ارتباط با مواردی که در اجلاس سالانه مورد بررسی قرار می گیرد ، شرکت کنند. اطلاعات مربوط به اسامی مدیران و افسران اجرایی کراکر بشکه و سایر افراد و علایق مربوط به آنها در کراکر بشکه توسط دارایی های امنیتی یا در غیر این صورت در گزارش سالانه فرم 10-K بشکه کراکر برای سال مالی پایان یافته آمده است. 2 آگوست 2019و بیانیه قطعی قطعی بشکه Cracker برای جلسه سالانه سهامداران بشکه Cracker 2019 که در SEC در تاریخ 11 اکتبر، 2019. تا حدی که سهام این شرکت کنندگان در اوراق بهادار بشکه کرکر از زمان مبالغ توصیف شده در بیانیه پروکسی برای جلسه سالانه سهامداران بشکه کراکر 2019 تغییر کرده است ، این تغییرات در بیانیه های اولیه مالکیت سودمند در فرم 3 یا بیانیه ها منعکس شده است. تغییر مالکیت در فرم 4 که در SEC ثبت شده است. جزئیات مربوط به نامزدهای هیئت مدیره بشکه کراکر برای انتخاب در نشست سالانه ، در صورت موجود بودن در بیانیه پروکسی نهایی ذکر خواهد شد.

CBRL-F

مخاطبین رسانه ای:
دیوید ای میلار
[email protected]
(914) 907-6431

هایدی پیرس
[email protected]
(615) 235-4315

تماس با سرمایه گذار:
آدام حنان
[email protected]
(615) 235-4367

SOURCE Cracker Barrel Old Country Store، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.crackerbarrel.com