دارندگان امنیت iAnthus با اکثریت قریب به اتفاق معامله کمکهای اولیه را تأیید می کنند

نیویورک و تورنتو، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN) (OTCQX: ITHUF) ، مالک ، اداره و شرکای تحت کنترل اعمال شاهدانه در سراسر ایالات متحده، اعلام می کند که ، در جلسات دارندگان یادداشت های امن ، صاحبان بدهی ناامن و صاحبان سهام موجود (هر یک به شرح زیر و در مجموع “دارندگان امنیت”) برگزار می شود 14 سپتامبر 2020، دارندگان امنیت با اکثریت قریب به اتفاق از معامله کمکهای قبلی اعلام شده (“معامله کمکهای اولیه”) که از طریق یک طرح توافق شده توسط دادگاه بر اساس بریتیش کلمبیا قانون شرکت های تجاری (“طرح ترتیب”).

تصویب طرح چیدمان

در جلسه دارندگان (“دارندگان یادداشت های ایمن”) 13٪ اوراق بدهی قابل تبدیل با قیمت سهام ارشد (“یادداشت های ایمن”) صادر شده توسط iAnthus Capital Management، LLC (“ICM”) ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به این شرکت در آمریکا ، 100٪ از آرا cast داده شده توسط دارندگان یادداشت های امن (به نمایندگی از تمام یادداشت های ایمن برجسته) به نفع طرح تنظیم رأی دادند.

در جلسه دارندگان (“دارندگان بدهی بدون وثیقه”) 8٪ از اسناد غیر قابل تبدیل غیرقابل تبدیل (“بدهی های بدون وثیقه”) صادر شده توسط شرکت ، 100٪ آرا cast توسط صاحبان بدهی بدون وثیقه (به نمایندگی از کل بدهی های بدون وثیقه) به طرح موافقت رای مثبت داد.

در جلسه (“مجمع صاحبان سهام”) دارندگان سهام مشترک شرکت (“سهام مشترک”) ، اختیارات (“گزینه ها”) و ضمانت نامه ها (“ضمانت نامه ها”) (در مجموع “سهامداران موجود”) ، 79.0٪ از آراholders سهامداران موجود ، حضوری یا نیابتی در جلسه صاحبان سهام ، که با هم به عنوان یک کلاس واحد رأی می دهند ، به موافقت طرح ترتیب رسیدند. علاوه بر این ، 66.3 درصد از آرا by صاحبان سهام مشترک ، حضوری یا با وکالت در جلسه صاحبان سهام ، به استثنای آرا of سهام مشترک که تحت مالکیت نفع آنها است یا توسط سهامداران مرتبط کنترل یا هدایت می شود ، به نفع آنها رأی داده شد. از برنامه تنظیم ، که به طور قابل توجهی بیش از شرایط تأیید اقلیت (50٪ + 1) ابزار چند جانبه 61-101 فراتر می رود حمایت از دارندگان امنیت اقلیت در معاملات ویژه (“MI 61-101”) مدیران اوراق بهادار کانادا. وقتی سهامداران مرتبط نیز شامل شوند ، در مجموع 68.3 درصد آرا cast دارندگان سهام مشترک ، حضوری شخصاً یا از طریق نیابت در مجمع صاحبان سهام ، به نفع طرح تنظیم رأی داده شدند.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی پارچه های عملکردی (2019 تا 2027)

اصطلاح “سهامداران وابسته” از نظر شرکت “اشخاص ذینفع” ، “اشخاص وابسته” هر شخص علاقه مند است (مگر اینکه طرف وابسته فقط به عنوان مدیر یا افسر ارشد یک یا چند نفر از این توصیف برخوردار باشد) که نه اشخاص ذی نفع هستند و نه ناشر صادر کننده شرکت هستند) و “بازیگران مشترک” موارد فوق هستند (به این ترتیب این اصطلاحات در MI 61-101 تعریف شده اند). به اطلاع شرکت پس از استعلام معقول ، تنها سهامداران مرتبط که در زمان مجمع صاحبان سهام صاحب سهام یا سهامداری از سهام مشترک بودند ، سرمایه های وابسته به Gotham Green Partners ، LLC بودند.

تصویب دادگاه و اجرای آن

شرکت و ICM در جلسه دادرسی در دیوان عالی کشور شرکت خواهند کرد بریتیش کلمبیا (“دادگاه”) که در حال حاضر برای برنامه ریزی شده است 10:00. (ونکوور زمان) روشن 25 سپتامبر 2020، یا هر زمان و تاریخ دیگری که دادگاه تعیین کرده است ، برای تأیید نهایی دادگاه برای طرح ترتیب (“دستور نهایی”).

برخی از معاملات در نظر گرفته شده توسط معامله کمکهای مجدد ممکن است موجب یک بررسی و تأیید تنظیم کننده های سطح دولتی در ایالات خاص ایالات متحده شود که صلاحیت آنها در مورد اعمال حشیش مجاز از اشخاص حقیقی است که به طور کامل یا جزئی متعلق به آن هستند یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط iAnthus کنترل می شوند ، از جمله به طور بالقوه : آریزونا، فلوریدا، مریلند، ماساچوست، نوادا، نیوجرسی، نیویورک، و ورمونت. در صورت لزوم ، iAnthus قصد دارد بلافاصله روند بررسی و تأیید را آغاز کرده و روند کار را تا حد ممکن تسریع کند.

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور دارای امکانات ، کشت و فرآوری و درمان شاهدانه مجاز است ایالات متحدهسرمایه گذاران در معرض تنوع متنوع با صنعت شاهدانه تنظیم شده توسط ایالات متحده قرار گرفتند. iAnthus توسط کارآفرینانی با دهه ها تجربه در عملیات ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ها ، خدمات حقوقی و بهداشتی تاسیس شده است و ترکیبی منحصر به فرد از سرمایه و تجارب عملیاتی و مدیریتی را فراهم می کند. iAnthus در حال حاضر در 11 ایالت حضور دارد و 36 درمانگاه (AZ-4 ، MA-1 ، MD-3 ، FL-16 ، NY-3 ، CO-1 ، VT-1 و NM-7 را اداره می کند که iAnthus دارای مالکیت اقلیت است) . برای اطلاعات بیشتر به سایت www.iAnthus.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بیانیه سازندگان عطر وزارت امور خارجه ایالات متحده و ایالات متحده تحریک شده برای اقدامات انجام شده برای محافظت از زنجیره تأمین جهانی در مقابل COVID-19

عامل خطر COVID-19

شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از همه گیری ها و موارد اضطراری بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 قرار گیرد. شیوع بیماری های عفونی ، بیماری همه گیر ، یا تهدیدهای مشابه بهداشت عمومی ، مانند شیوع اخیر COVID-19 ، یا ترس از هر یک از موارد ذکر شده می تواند بر شرکت تأثیر منفی بگذارد و باعث ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تأمین و پروژه شود. تأخیر و اختلال در توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و اختلال در حمل و نقل و تعطیلی حمل و نقل (از جمله در نتیجه تنظیم مقررات و اقدامات پیشگیرانه دولت). معلوم نیست که اگر چنین بیماری همه گیر برای مدت طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت تحت آن است ، ممکن است تحت تأثیر شرکت قرار گیرد. اگرچه شرکت ضروری قلمداد شده و یا اجازه داده شده است كه فعالیت خود را در ایالتهایی كه در آن كانداز ، فرآوری ، تولید و فروش حشیش انجام می دهد در زمان معلق بودن بیماری همه گیر COVID-19 ادامه دهد ، اما هیچ تضمینی برای این شركت وجود ندارد. عملیات همچنان ضروری تلقی می شوند و یا مجاز به فعالیت خواهند بود. این شرکت ممکن است خارج از کنترل خود در هزینه ها یا تأخیرهای مربوط به چنین رویدادهایی متحمل شود ، که این می تواند تأثیر نامطلوبی بر تجارت ، نتایج عملیاتی ، وضعیت مالی و قیمت معاملات سهام مشترک داشته باشد.

اخبار مرتبط  فروشگاه Jennie-O Turkey به طور مشروط عملیات را متوقف می کند زیرا با کارشناسان بهداشتی ایالتی و محلی برای اجرای برنامه آزمایش همکاری می کند

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی قرار دارد ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاصی که در اینجا و هرجای دیگر در پرونده های ادواری iAnthus با تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا افشا می شود. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده” ، “امید” ، “می تواند” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “بالقوه” ، “باور” ، “باید” ، “چشم انداز ما” و عبارات مشابه ، عباراتی آینده نگر هستند.

اظهارات رو به جلو ممکن است شامل ، بدون محدودیت ، زمان و نتیجه تصویب دادگاه از برنامه ترتیب ، زمان و نتیجه مصوبات نظارتی مورد نیاز ایالت ایالات متحده و اجرای و تکمیل معامله سرمایه مجدد باشد.

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. iAnthus از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، و iAnthus هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

اوراق بهاداری که طبق معامله تجدید ساختار صادر می شود ، تحت اصلاحیه قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ، (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است عرضه یا فروش نشود در داخل ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند ، یا معافیتی از این ثبت وجود دارد. این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست. “ایالات متحده” و “شخص ایالات متحده” همانطور که در مقررات S تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است.

منبع iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/